Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
6. říj 2009

Tak jsem byla dneska znova v Berouně na monitoru. Zase jsem 20 minut kolabovala:( ale jinak dobrý.
Ptala jsem se sestřičky na doktory a říkala, že všichni skvělý. Tak jsem zmínila onu MArtínkovou, že nemá moc dobrou pověst a dozvěděla jsem se, že už tam nedělá! Hurá!

davlu
6. říj 2009

kori, tak to jsem ráda, že tam není. prý byla dobrá na císaře. ale my budeme rodit vaginálně, tak nám to může být fuk, že jo? 😀 😀 😀

jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martina1978
10. říj 2009

ahoj holky, už delší dobu pročítám Vaše příspěvky, ale až dneska jsem se zaregistrovala. Chtěla bych se zeptat, jestli jste některá neměla v Hořovicích provedený plánovaný císařák. Bohužel mě čeká kvůli špatné poloze placenty. Zajímá mě hlavně, jestli smí být partner u toho, délka pobytu v porodnici atd. Díky za info...

korina
10. říj 2009

martina:V jejich videu na stránkách říkají, že otec nemůže být u císařského řezu:(

davlu
10. říj 2009

Marti, známá tam rodila v listopadu. Manžel byl u toho, když malého vytáhli, ale směl být jen u dveří a fotit odtamtud. Císař byl plánovaný s umrtvením spodní části. Nesmíš k partnerce kvůli infekci, ale v tom pokoji byl. A pokud po porodu bude vše OK, tak tě pustí většinou za 5 dní.

martina1978
11. říj 2009

davlu, moc díky, scháním informace jak se dá, pojedeme i na besedu, tak se poptám. Jestli mi tam mužskýho takhle nechají, tak budu moc ráda. Těšila jsem se jak bude mužský u porodu se mnou, ten císař nám to pěkně zavařil.

davlu
11. říj 2009

Marti, a i kdyby nemohl být přímo u tebe a ani v tom pokoji, tak bude ihned za dveřma a ihned jak mrňouska vytáhnou ho zavolají. Celé od píchnutí spinálky až po vytáhnutí mimča to trvalo asi čtvrt hodinky. I to byste vydrželi za tu krásnou celoživotní odměnu co vás potom čeká. Tak se na to poptej a já budu držet palce, ať to vyjde dle vašich představ a očekávání. A třeba se placenta ještě trošičku pošoupne a uvolní miminku cestu k vám...

martina1978
11. říj 2009

davlu, moc díky, pořád doufám, že se placenta popošoupne. Mám za sebou dva spontální porody, už vím co mě čeká, někdo by třeba císařák chtěl radši. Můj druhej manžel se taky moc těšil, ještě u porodu nebyl, jsem přesvědčená, že by z toho byl nadšenej...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru