Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

smecka
18. led 2011

@imzadi: mě by taky zajímala přibližná váha, ale jen tak mi už utz dělat asi nebudou....
Podívám se, kolik měla obvod hlavičky dcerka.

ferinka
18. led 2011

Holky mě podle hmatu děsili 3 doktoři mackem a nakonec to bylo 49 cm a 3,24 kg,takže si myslím úplně akorát 😉
My máme zatím 372g tak si nestěžuju 😀 😀 😀

imzadi
19. led 2011

@ferinka jak podle pohmatu? 😀 to nechapu...

ferinka
19. led 2011

@imzadi No že jak mi měřili vždycky a prohmátli břicho,tak že to bude macek a naštěstí skutek utek 😀

imzadi
19. led 2011

@ferinka snad ten utz bude stejne nepresnej 😀

smecka
19. led 2011

@imzadi: tak jestli tě to uklidní, dcerka měla obvod hlavy 34cm, obvod hrudníku 33cm a nástřih se nekonal. Jen vevnitř mě trochu potrhala. 😉

imzadi
19. led 2011

@smecka my meli pred tydnem hlavicku 35...nevim, jak moc ted jeste roste 😕

smecka
19. led 2011

@imzadi: doufej, že už moc ne. 😀
... asi by jste na to měli fakt vlítnout a jestli máš nedostatek oken, našim oknům by to celkem bodlo. 😀

imzadi
19. led 2011

@smecka 😀 manzelovi se nechce 😝 ja se mu nedivim 😅

charlizet
19. led 2011

Tak rozhodnuto, nakonec tedy zkusím rodit v Hořovicích. Vím, že už to tady asi někde bylo, ale co všechno si berete sebou do porodnice? Nevím, kolik nočních košil si mám vzít, nevím jestli se tam rodí v erárních a pak si vezmete svojí nebo jak to je? A co vložky, kolik jich dávají na den....je to neomezené?

lucik...
19. led 2011

@charlizet Košile a vložky jsou snad neomezeně, jen plenky jsou omezené... Myslím že to tak je, ale nejsem si jistá, když jsem tam rodila já tak bylo neomezeně vše 😔

@imzadi Ty UTZ určitě nejsou 100% přesné 😉 Neboj 😉

smecka
19. led 2011

@imzadi: já se mu taky nedivím, kéž by to takhle viděl i můj manžel. 😅 😎 😀

imzadi
19. led 2011

@charlizet Lucik ma pravdu, ja si teda beru dve nocni kosile sebou svoje, pro pripadne navstevy 😀

@smecka jak jsou ty chlapy ruzny 😀

smecka
19. led 2011

@charlizet: svou košili jsem ani nepoužila, stejně jsem potřebovala každý den čistou. I návštěvy jsem přijímala v těch jejich a zajímavý, že na mě pokaždé vyšla růžová, o které všichni věděli, jak mi je proti srsti. 😀

@imzadi: ještě, že tak. 😀

imzadi
19. led 2011

v Horo jsou desne male skrine, takze cim toho budes mit mene, tim lepe 😀

ferinka
19. led 2011

Já skříň ani nepoužila,měla jsem to v tašce na dně,co jsem potřebovala bylo v koupelce 😉
Košile jsem měla ze začátku eráry a druhý nebo třetí den jsem si vzala svojí hodobóžovou flanelku 😀 😀 😀

lucik...
19. led 2011

Jee holky, ja lezela tyden pred porodem na gyndě a ještě 14 dní jsem tam ležet měla, tak si dokážete představit, kolik jsem měla věcí 😀 Jelikož jsem rodila v noci,tak mi nedovolili se přenést věci a donesli mi to všechno sestry ráno - ojjj, to jste měli slyšet těch keců 😀 😀 😀

imzadi
20. led 2011

@lucik... 😀

smecka
21. led 2011

Tak v úterý jdu do Medicentra v Berouně. Je tam nějaká recepce, ať dlouho netápeme, kde je gynda?

imzadi
21. led 2011

@smecka gynda je ve tretim patre, vyjedes vytahem, das se do prava chodbou a jsou to tusim treti dvere na levo, tam je cekarna...naproti je ocni nebo optika... 😉

smecka
21. led 2011

@imzadi: díky moc, optika se mi taky hodí, potřebuji srovnat brýle. Opět. Dcerka ne a ne pochopit, že se mi nemůže válet po obličeji s brýlemi. 😀

smecka
24. led 2011

@imzadi: tak jak, ještě jsi se nerozsypala? 🙂

imzadi
24. led 2011

@smecka ne, bohuzel...co vy? nejake naznaky? u nas nula...a to jsem dneska i hrabala snih... 😝 ale aspon je sance, ze se v porodnici potkame🙂))

smecka
24. led 2011

@imzadi: zrovna dnes jsem si říkala, že je to jak klid před bouří. Miminko se sice hodně hýbe, to jsou úplné břišní vlny, ale jinak se cítím mnohem líp než před pár dny, žádné obtíže, břicho mi tvrdne pouze, když něco manuálně dělám, o víkendu jsem byla na dlouhé procházce, po dlouhé době. Jindy jsem měla po pár krocích, že tahám břicho po zemi a hledala úkryt, kde se vyčůrám. Tak se mi to zdá divný a už to vidím, jak budu přenášet. 😖
.... tak já si s sebou do porodky zabalím nějakého koně plyšáka a hned budeme vědět. 😀

imzadi
24. led 2011

@smecka no meli bychom si dohodnout poznavaci znameni 😀 a take jsem v klidu, mam za sebou myti oken, podlahy, uklid kuchyne, vareni, peceni a nic...naprosta pohoda, pred mesicem mi bylo 100x hur...nechapu 😀

ferinka
24. led 2011

Holky mě se takhle krásně udělala jen nějaký den před porodem 😵

ferinka
24. led 2011

Holky mě se takhle krásně udělalo jen nějaký den před porodem 😵

imzadi
24. led 2011

@ferinka chces na utesit vid🙂 jsi hodna...ale ja uz neverim tomu, ze se to rozjede samo... 😅

ferinka
24. led 2011

Ne fakt,já trpěla,pipka mě bolela při každém kroku,o zádech ani nemluvím a pak cca 2-3 dny pohoda,v pátek u táboráčku jsem se nacpala špekáčkama,asi ty cesty promastila a nad ránem se jelo 😀 😀 😀

imzadi
24. led 2011

@ferinka tak spekacky rikas jo? no ja ted pecu sekanou, ze by? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru