• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
Ahojky holky, když mám častak vás čtu, a moc vám všem držím palečky ať to máte co nejdříve za sebou a pokud možno co nejrychleji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak můžu souhladsit , že gynekologické oddělení...no...jak to napsat....staré...neútulné.... Já tam ležela 14 dní před porodem, měla jsem vysoký tlak , ale jen když mi ho změřili tam :frowning2: jinak celý těhu ok. Ale chápu je, že to chtějí mít pod kontrolou... Ležela jsem tam týden, a děsný...skoro pořád jsem brečela, nikdy jsem v nemocnici neležela, tak to pro mě bylo hrozný... Ale byla jsem na pokoji se skvělíma ženskýma, že jsme si pokecaly :slight_smile: pak jsem týden byla doma a další pondělí jsem tam měla jít na kontrolu, toho jsem se bála, určitě bych tam jinak musela zůstat :frowning2: No naštěstí jsem tam jela v neděli s bolestma, ale malýma, a porodila v pondělí :slight_smile: Mě porod trval tak 5-6 hodin.
A taky raději doporučuju volat manžela před klistýrem :slight_smile: mě se to až po něm pořádně rozjelo :slight_smile: ale naštěstí to manžel stihl :slight_smile:
Tak hodně štěstí holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a šestinedělí to je supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi vyvolání se neboj. Mně přijali na vyvolávačku hned na pokoj šestinedělí a po tabletě už jsem byla jen tam a to jsem rodila až za 3 dny.
Každopádně společný WC a sprchy se dá přežít. Za nás to tak bylo i na šestinedělí
26. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adonai dekuju za uklidneni :wink:
27. led 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: prosím Tě, ty nějak jedeš na kontrolu do Berouna, že? Nemůžeš se mi podívat, kdo ordinuje v ponděli v půl třetí? Já se zapomněla zeptat. Dr. Lonková, ke které jsem měla jít v úterý má dovolenou, tak mě dali na pondělí....
27. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka jeee, pozde, promin, ja tam byla na 9 :sweat_smile: ale je to nejaka doktorka, to vim...Sevit je nemocny:( jinak u me nic moc, sice zitra nastup, ale pry telo zatim moc pripravene neni...ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: tak proč nástup?? :confused: Vždyť máš jen 4 dny po prvním termínu .....
27. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka mam cukrovku a taky ze malej je trochu pres miru...ted ma odhad neco kolem 4300...vcera se pry v Horo narodilo mimco 4,7 :confused:
27. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: aha a zkoušela jsi to ukecat? To bych radši chodila 2x denně na monitor než ležela v nemocnici.
.... 4,7kg, chudák mamča, ta musela být potrhaná až k uchu ... :sweat_smile:
27. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka tim ze jsem domluvena se Sevitem a ten tam nebyl, tak jsme defakto neresili nic...
27. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: tak držím palce, ať se porod rozjede. Asi jsi z toho přepadlá, co? :unamused:
Co zátka odešla Ti?
Mě včera pekelně tvrdlo břicho i při chůzi, při všem. Mimčo sebou hrozně mele, jsou to bolestivé šťouchance. U dcerky mě akorát tlačilo pod žebrem, tohle je nějaký divoch, co metá kotrmelce či co.
27. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
... nevíš, jestli toho macka rodila normálně? To je fakt síla.
27. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka porodila před 3 dnama sice v Praze,ale 4,75 kg a 53 cm a je naprosto ok :confused:
27. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: tak to jí má jak vrata od stodoly, ne? :grinning:
To přece muselo být hrozně těžký takový miminko vytlačit. :confused:
27. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka jsem z toho vic jak prepadla...zatka mi neodesla, CS mam teprve 3...ach jo, bude to asi narocny...
@ferinka snad mi to pujde stejne :grinning:
27. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: škoda, že se u tebe vyskytla ta cukrovka. Jakoubkovi se holt ještě nechce ven a to by se mělo respektovat.
27. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka a co ty? nejaka zmena? :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, akorát mi břicho tvrdne snad při každém pohybu. Už bych jen odpočívala, ale copak to jde. Já nevím, že to Mařenka nechápe a neudělá si oběd, neumyje nádobí, nedojde se psem a tak podobně. :grinning:
27. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka u nas sice Marenka neni, ale mam zase doma chlapa, kterej tady pracuje, takze litam kolem neho asi dost podobne :wink:
27. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: tak to se má a až se Jakoubek narodí, bude lítat on. :wink: :grinning:
27. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka no prave, ze ne, dneska mi oznamil, co vsechno ho ted ceka za praci, i do zahranici se chysta, no ze zacatku moc doma nebude, hrozi i to, ze me nebude mit kdo odvezt z porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: holka, proti tobě se to všechno spiklo! :grinning:
Nevím, jaké máš zkušenosti s malými dětmi, já neměla žádné, malé miminko jsem viděla tak v seriálu :grinning: , takže začátky doma pro mě byly docela zajímavé. :sweat_smile: Na šestinedělí vůbec nevzpomínám ráda, měla jsem hrozné stavy úzkosti, strachu, první týdny jsem skoro celé probrečela a právě jsem byla hrozně ráda za manžela doma. Ne že bych potřebovala tak pomoct, spíš mi jen podával, co jsem zapomněla si připravit, ale pro ten pocit, že v tom nejsem sama.
Máš aspoň mamču blízko nebo někoho? Tchýni ....
27. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka no jsem na tom uplne jako ty...navic totalni technik, bez citu, bez znalosti, navic momentalne s totalne rozhasenyma hormonama (jsem zvedava, co se bude dit pri a po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ... no ale poprosila jsem mamku, jestli by nedojela na par dnu, ikdyz si nedokazu to souziti nejak moc predstavit :confused: a aspon jsem si navarila neco do mrazaku do zasoby, ze budu usetrena o to blbe vareni :grinning:
27. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: to jsem si u mámy taky zařídila a bylo k nezaplacení. Já první týdny trávila pouze v noční košili, zuby jsem si čistila odpoledne a z psích chlupů jsme tu měly poletující klubíčka. :grinning:
... každá to snáší jinak, mý kamarádky tohle neměly. Jako pobrečely si, zažívaly taky strachy, ale v mezích. U mě, mě to dost překvapilo, jsem klidné povahy, optimista, co se nenechá jen tak rozházet, ale co přišlo v šestinedělí to byl masakr. Já se z toho drobečka nedovedla vůbec radovat, každému jsem akorát řvala do telefonu a měla úplný stihomam, jestli Mařenka dýchá, když spí .. :grinning:
27. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka asi na tom budu podobne, u me o to hur, ze jsem pesimista ... no dam pak vedet, jak to zvladam ... ale toho se desim nejvic, co bude, az prijdeme domu, jak ho oblikat, kojit, uspavat, koupat:slight_smile: ze bude mit 5 kilo a ma zada to nezvladnou...no proste masakr :grinning:
27. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: já se děsím taky, i když jiných věcí. :grinning: Jak dcerka přijme miminko, jestli budu mít čas si s ní hrát, věnovat se jí, aby se necítila odstrčená, jak bude probíhat spaní - všichni spíme v ložnici, jak budu přes den fungovat, když toho v noci moc nenaspím, atd. :grinning:
27. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky,dlouho jste se tu obě neukázaly :dizzy_face:
30. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: tak nic :grinning: ... zítra jedu na kontrolu, snad mi řeknou něco povzbudivého. Už toho mám fakt dost.
Imzadi měla snad v pátek nástup do Hořo....
30. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka ježiš co tu děláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: :grinning: :grinning: já už na bolesti čekám jak na smilování boží :grinning: :grinning: v sobotu to vypadalo nadějně a pak z toho bylo akorát zjištění, že to zelí mi fakt dobře nedělá. :grinning:
31. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek