• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hořovice u Berouna

23. března 2016 
@smecka :grinning: :grinning: :grinning: mě nedělá dobře asi nic,manžel už se mnou nechce sdílet ani místnost a nevysvětlím mu, že za to opravdu nemůžu,že takhle netrávím já,ale ta malá věc věc ve mě... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: manžel to zlehčuje, myslí si, že zaražené prdy moc nebolí. :grinning: Ale v tu sobotu, to byly silné bolesti připomínající MS a prd z toho. :grinning: :grinning:
... mimochodem, jak vypadá takové soužití skoro metrového človíčka s vlkodavem? :grinning: My máme křížence labradora a občasné srážky stojí za to... :grinning:
31. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka on mi u toho ještě nadává, že to mám z toho,že sežeru všechno co vidím,já kolikrát bolestí ani nemůžu chodit,ale to bude tím,že miluju česnekové věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jelikož náš rozkošný človíček zrasí co potká,tak jak ho vdí i ten vlkodav,tak se klidí z cesty on a ne Mates,k němu jde jen když je připoutaný v kočárku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: já zase cibulové. :grinning:
... stejné jako u nás. Akorát v našem malé bytečku pes moc schovávaček nemá. Zřídili jsme zábradlíčko mezi futra, jako že pejsek bude mít klid, haha ... z toho jsme na nervy všichni, protože sladká Mařenka s tím lomcuje jak o život a řve, že chce za psem. Vůbec má pejsek svatou trpělivost, dcera poslední dobou dělá to, že když jí něco zakážeme, je vzteklá a chce bouchat psa. :rolling_eyes:
31. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se prosím zeptat, kdy Vám dělaly stěry na tu bakterii v pochvě???
1. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim se z poRodnIcE...poRod mAsakr,10 hoDiin konTrakci a pak Stejne ciSar;(alE malej je uZasnej,4030g a 54cm :dizzy_face:
1. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: jsem ráda, že se ozýváš. Myslela jsem na tebe. Moc ti blahopřeji k Jakoubkovi, ať se má čile k světu a přeji zdravíčko vám oběma.
To mi mrzí, musela jsi si tedy něco protrpět. :cry:
Proč to nakonec skončilo císařem?
1. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
preStala jSEm Se pri 8cm dal otviRat,uZ to neslo a To byli koNtrakcE od Zacatku po 5 min ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na konci
1. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
se To nehlo skoro 2 hodiny a ja Uz nemohla a zvRacela... :rolling_eyes:
1. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: chuděrko, ale hlavně, že to máš za sebou! Myslíš, že měli přistoupit dřív k CS?
... mě včera dělala odhad váhy a vyšlo jí 3,8kg. Teď lituji, že jsem o tom vůbec mluvila. Byla jsem stále nějak v pohodě, to už nejsem.
1. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka kDyz ja To chTEla Zkusit tlaciT,ale nEDoslo na to...spis to svAdim na epiDuraL,Kterej jsem dosala pri 6cm
1. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: kdo tě rodil a jaký je dojem z gynekol. oddělení? Mám samé otázky, viď. :sweat_smile:
... u mě to zatím nevypadá nijak. S manželem jsme počali vyhánět, dnes večer si dám horkou koupel ... už je to náročný.
1. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dR.kabRhelova...a gyn ok,jeN ne tak prijemne sesTry...ale je tu narvano :grinning:
1. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi: v sobotu prý bylo 15 porodů. :astonished:
1. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně že jste oba ok :wink:
1. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeee
1. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka jojo a my mezi nima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: diky holky
1. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ten nátřesk je šílený a já nadávala když nás rodilo 8 nebo kolik :confounded:
2. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: když jsem rodila v lednu 2009, sály byly v tu dobu prázdné. Takže havaj ....
2. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když rodila,tak ani nevim kolik bylo porodů, ale předpokládám že hodně, ženský leželi po porodu i na gyndě a žádný dvě hodiny na sále se nekonaly. Porodila jsem, zašili mě, přijel manžel, nechali ho s námi 10minut a nashledanou, jeďte domu (ve 4 ráno), mě na šestinedělí a malou na novorozenecký :pensive:
2. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik... : jsem zvědavá, kolik nás bude. Minule byl manžel po těch 2h na sále ještě asi 4h se mnou na pokoji. Až ráno přivezli další maminu ...
2. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka no my byli na pokoji 3 takže chápu, že ve 4 ráno ho tam nechtěli pustit :grinning: ale bylo mi líto že s námi mohl být jen chviličku :frowning2:
2. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf! :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes je druhý termín a zatím to teda rozhodně na nic nevypadá. Byla jsem v Berouně na monitoru, miminku se daří dobře, patrně čeká na jaro. :grinning:

@imzadi: jak se vám daří? Kdy jdeš domů?
4. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka ti ho vyfoukne ta vichřice :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka: :grinning: já už se nebráním ničemu. :grinning:
5. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smecka ty tu strašíš pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsme doma:slight_smile: az bude cas, vse napisu...ted nejak nevim, co driv...masakrrr :grinning:
6. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,muzu se přidat ?budurodit v Horovicich ,dnes jsem byla poprvé v porodce,jsem nadšena a těším se :slight_smile: popište mi jak probíhal vás porod v Horovicich a hlVne kdo vás rodil........diky
9. únor 2011 ve 23:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulaaa Já tam rodit chtěla, nakonec jsme se rozhodli pro jinou porodnici. Jinak tam v říjnu rodila bratrance přítelkyně, z prohlídek a besed před porodem nadšená, ve finále při porodu a následném pobytu ji to nadšení celkem přešlo... Nevím už přesně proč, vybavuju si něco s návštěvama a něco s jídlem...
9. únor 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anieanne nestras me :wink:)))
9. únor 2011 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek