Porodnice Hořovice u Berouna

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. 😞
ferinka
31. led 2011
@smecka 😃 😃 😃 mě nedělá dobře asi nic,manžel už se mnou nechce sdílet ani místnost a nevysvětlím mu, že za to opravdu nemůžu,že takhle netrávím já,ale ta malá věc věc ve mě... :-N 😃 😃 😃 😃 😃
smecka
31. led 2011
@ferinka: manžel to zlehčuje, myslí si, že zaražené prdy moc nebolí. 😃 Ale v tu sobotu, to byly silné bolesti připomínající MS a prd z toho. 😃 😃
... mimochodem, jak vypadá takové soužití skoro metrového človíčka s vlkodavem? 😃 My máme křížence labradora a občasné srážky stojí za to... 😃
ferinka
31. led 2011
@smecka on mi u toho ještě nadává, že to mám z toho,že sežeru všechno co vidím,já kolikrát bolestí ani nemůžu chodit,ale to bude tím,že miluju česnekové věci 😃 😃 😃 😃
No jelikož náš rozkošný človíček zrasí co potká,tak jak ho vdí i ten vlkodav,tak se klidí z cesty on a ne Mates,k němu jde jen když je připoutaný v kočárku :-N 😃 😃 😃 😃 😃
smecka
31. led 2011
@ferinka: já zase cibulové. 😃
... stejné jako u nás. Akorát v našem malé bytečku pes moc schovávaček nemá. Zřídili jsme zábradlíčko mezi futra, jako že pejsek bude mít klid, haha ... z toho jsme na nervy všichni, protože sladká Mařenka s tím lomcuje jak o život a řve, že chce za psem. Vůbec má pejsek svatou trpělivost, dcera poslední dobou dělá to, že když jí něco zakážeme, je vzteklá a chce bouchat psa. 8-(
vveru
1. únor 2011
Ahoj holky, můžu se prosím zeptat, kdy Vám dělaly stěry na tu bakterii v pochvě???
imzadi
1. únor 2011
tak hlasim se z poRodnIcE...poRod mAsakr,10 hoDiin konTrakci a pak Stejne ciSar😢alE malej je uZasnej,4030g a 54cm x-)
smecka
1. únor 2011
@imzadi: jsem ráda, že se ozýváš. Myslela jsem na tebe. Moc ti blahopřeji k Jakoubkovi, ať se má čile k světu a přeji zdravíčko vám oběma.
To mi mrzí, musela jsi si tedy něco protrpět. 😢
Proč to nakonec skončilo císařem?
imzadi
1. únor 2011
preStala jSEm Se pri 8cm dal otviRat,uZ to neslo a To byli koNtrakcE od Zacatku po 5 min ... :-p na konci
imzadi
1. únor 2011
se To nehlo skoro 2 hodiny a ja Uz nemohla a zvRacela... 8-(
smecka
1. únor 2011
@imzadi: chuděrko, ale hlavně, že to máš za sebou! Myslíš, že měli přistoupit dřív k CS?
... mě včera dělala odhad váhy a vyšlo jí 3,8kg. Teď lituji, že jsem o tom vůbec mluvila. Byla jsem stále nějak v pohodě, to už nejsem.
imzadi
1. únor 2011
@smecka kDyz ja To chTEla Zkusit tlaciT,ale nEDoslo na to...spis to svAdim na epiDuraL,Kterej jsem dosala pri 6cm
smecka
1. únor 2011
@imzadi: kdo tě rodil a jaký je dojem z gynekol. oddělení? Mám samé otázky, viď. :-N
... u mě to zatím nevypadá nijak. S manželem jsme počali vyhánět, dnes večer si dám horkou koupel ... už je to náročný.
imzadi
1. únor 2011
dR.kabRhelova...a gyn ok,jeN ne tak prijemne sesTry...ale je tu narvano 😃
smecka
1. únor 2011
@imzadi: v sobotu prý bylo 15 porodů. :-o
ferinka
1. únor 2011
x-) x-) x-) Imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) hlavně že jste oba ok 😉
lucik...
1. únor 2011
@imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeee
imzadi
1. únor 2011
@smecka jojo a my mezi nima :-p :-p diky holky
ferinka
2. únor 2011
ty jo ten nátřesk je šílený a já nadávala když nás rodilo 8 nebo kolik :-S
smecka
2. únor 2011
@ferinka: když jsem rodila v lednu 2009, sály byly v tu dobu prázdné. Takže havaj ....
lucik...
2. únor 2011
Já když rodila,tak ani nevim kolik bylo porodů, ale předpokládám že hodně, ženský leželi po porodu i na gyndě a žádný dvě hodiny na sále se nekonaly. Porodila jsem, zašili mě, přijel manžel, nechali ho s námi 10minut a nashledanou, jeďte domu (ve 4 ráno), mě na šestinedělí a malou na novorozenecký |-|
smecka
2. únor 2011
@lucik... : jsem zvědavá, kolik nás bude. Minule byl manžel po těch 2h na sále ještě asi 4h se mnou na pokoji. Až ráno přivezli další maminu ...
lucik...
2. únor 2011
@smecka no my byli na pokoji 3 takže chápu, že ve 4 ráno ho tam nechtěli pustit 😃 ale bylo mi líto že s námi mohl být jen chviličku 😞
smecka
4. únor 2011
Baf! 😃 😃 😃
Dnes je druhý termín a zatím to teda rozhodně na nic nevypadá. Byla jsem v Berouně na monitoru, miminku se daří dobře, patrně čeká na jaro. 😃

@imzadi: jak se vám daří? Kdy jdeš domů?
ferinka
4. únor 2011
@smecka ti ho vyfoukne ta vichřice 😃 😃 😃
smecka
5. únor 2011
@ferinka: 😃 já už se nebráním ničemu. 😃
ferinka
5. únor 2011
@smecka ty tu strašíš pořád 😃 😃 😃 😃 😃
imzadi
6. únor 2011
uz jsme doma🙂 az bude cas, vse napisu...ted nejak nevim, co driv...masakrrr 😃
andulaaa
9. únor 2011
Ahojky holky,muzu se přidat ?budurodit v Horovicich ,dnes jsem byla poprvé v porodce,jsem nadšena a těším se 🙂 popište mi jak probíhal vás porod v Horovicich a hlVne kdo vás rodil........diky
anieanne
9. únor 2011
@andulaaa Já tam rodit chtěla, nakonec jsme se rozhodli pro jinou porodnici. Jinak tam v říjnu rodila bratrance přítelkyně, z prohlídek a besed před porodem nadšená, ve finále při porodu a následném pobytu ji to nadšení celkem přešlo... Nevím už přesně proč, vybavuju si něco s návštěvama a něco s jídlem...
andulaaa
9. únor 2011
@anieanne nestras me 😉)))

Začni psát odpověď...

Odešli