Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

minipupu
23. dub 2011

@lucik , děkuju za informaci, taky nejsem zrovna trpělivá, no i tak je to od nich hezký nadstandard!

ferinka
24. dub 2011

A na tom nadstandartu to funguje úplně blbě,jak je to dál a má to špatný signál 😉

ikarkulka
24. dub 2011

@minipupu když jsem tam loni v srpnu rodila, tak měli ty monitory zrovna v opravě, takže ani internet ani televize 😀 tak jsem četla 🙂

ferinka
12. kvě 2011

Nevíte někdo jak to tam teď vypadá,jestli je tam pořád tak narváno??? Chystají se bouřky,tak čekám 😀 😀 😀

smecka
18. kvě 2011

@ferinka: přeju porod jak po másle, pak napiš, jaké to bylo. 😀

ferinka
18. kvě 2011

@smecka No určitě to bude úuuuuuuužasný 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
18. kvě 2011

@ferinka: to víš že jo, bude to úžasný fofrrrrr 😀
Jak to zvládáš? Už aby byl prcek venku, že.

ferinka
18. kvě 2011

@smecka Popravdě??? už mě to vůbec nebaví,jsem jak balon před prasknutím a sotva lezu,co sním,tak mi likviduje žaludek a tlačí mě,to s Máťou neznám,to mi bylo jen hej 😅
A ať sekám trávu,vytrhávám staré stromky,myju okna nebo tahám Matesa tak s juniorem to ani nehne a vesele dloube do žeber 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
18. kvě 2011

@ferinka: no asi takhle, zlaté šestinedělí oproti poslednímu měsíci těhotenství. 😀 Když si na to vzpomenu, tak se divím, že jsem to přežila. 😀
Kolik jsi přibrala? Já 24kg a ani předtím jsem žádný drobek nebyla.

ferinka
19. kvě 2011

@smecka 😀 😀 😀 S Máťou 23 a teď 14,ale 10 mi po Matesovi zůstalo,takže lahoda 🙄 😀 😀 😀

smecka
24. kvě 2011

@ferinka: Tak co matko, pořád držíte pokupě? 😀 😀
14kg je paráda, půlku necháš necháš v Hořovicích, zbytek je sranda. 😉 Já mám aktuálně plus 20kg. To už bohužel sranda není. 🙄

ferinka
24. kvě 2011

@smecka Bohužel jsem tu 🙄 😀 😀 😀 😀

smecka
24. kvě 2011

@ferinka: já bych v tomhle pařáku taky nešla ven. 😀
.... co poslíčci?
Pokud to jde, spinkej do zásoby. 😉

levandulkaaa
24. kvě 2011

Ahojky holky,
chtěla jsem se zeptat 😉
Ráda bych taky rodila v Hořovicích a jelikož tam berou bez registrace, tak doporučují aspoň 1x návštěvu v poradně.
A tak jsem se chtěla zeptat, jaký tt jste šli k nim na návštěvu před porodem? Četla jsem někde, že maminy chodí tak 36tt, můžu jít i dřív..třeba 30tt? Jsem nyní 26tt 😉

ferinka
24. kvě 2011

@levandulkaaa Určitě můžeš,ale oni nechtějí aby jsi chodila ke svému dr a k nim v jednu dobu zároveň,chtějí tě mít jakoby před porodem 😉
Minule jsem chodila od cca 36tt k nim do poradny,teď jsem to v těch vedrech vzdala a nejdu,musela bych busem a to by byla moje smrd,cestování mi nedělá dobře nebo můžeš do poradny co mají Hoř. doktoři v Medicentru v Berouně 😎

levandulkaaa
24. kvě 2011

@ferinka
Děkuji moc za odpověď ferinko 🙂
Aha tak to jo, tak já se tam taky objednám tak na ten 36tt 😉
Šlo mi právě i o to, že kdybych náhodou rodila dřív před 36tt(nedej bože) ☹ ..že by mě třeba pak nevzali, protože bych u nich vlastně ještě nebyla v poradně, že by o mě nevěděli 😨 😅
PS: Koukám, že to máš už za dveřma 😉 ..tak přeji rychlý a bezproblémový porod 😉

ferinka
24. kvě 2011

@levandulkaaa oni tam dřív ani neberou,to posílají na Kladno nebo Motol,ale teď nevím který týden,myslím, že od toho 36tt berou,ale snad nelžu 😉
To mi povídej,už sotva lezu a ty horka do toho,dr. mě navnadila už před 14 dnama, že ať čekáme na tašce a včera mi zas řekla, že to dítě je v pupku absolutně spokojený 😖 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
25. kvě 2011

@levandulkaaa: já jsem tam jezdila až od 38tt, moje dr měla monitor, tak to šlo.

lucik...
26. kvě 2011

Ahoj holky, berou tam od ukončeného 34tt 😉

simiii
31. kvě 2011

Já už tam rodila 2krát a vždycky jsem tam jela až ve 40tt jen na monitor a oni mě sami poslali ještě na ultrazvuk a do poradny...u prvního dítěte mě nechali přenášet týden a u druhého jsem měla plánovaný císařský řez takže to bylo bez problémů...je to tam fakt skvělý a vaří tam výborný kafíčko, ale to až na šestinedělí 🙂

smecka
2. čer 2011

@simiii: já myslela, že to spíš bylo kakao než kafíčko. 😅 😀 ...... ale skvělé to tam bylo, to jo. 😉

@ferinka: tak jak? Páreček či 2 bráškové? 🙂

lucik...
2. čer 2011

@smecka ferinka má páreček 😉 Je to Anička, 50cm a tuším něco kolem 3800g 😉 narodila se na den dětííííííííííí 😵 😵 😵

Jinak nebyla to melta?? 😀

smecka
2. čer 2011

@lucik... : co my jsme to vlastně pily?? 😀 😀
díky za info, je to kus baby. 😀

@ferinka: Velká gratulace k Aničce, ať je zdravá a má se čile k světu! 🙂
Co maminka, jaký má pocity z porodu?

lucik...
2. čer 2011

@smecka asi každý něco jiného 😀 😀 😀
Dle mých info to byla rychlovka, za 2 hodiny od příjezdu do porodky byla malá na světě, ale víc nevím, to je jen co psala ferinka do naší jiné diskuze 😉

simiii
2. čer 2011

@smecka To máš asi recht, beru zpět 😅 😀

ferinka
4. čer 2011

😎 😎 😎 jsme doma,už jsme ztihli i dětský den na hřišti 😀 😀 😀
Byla to fakt rychlost,bylo mi to jasné, že to přijde,dr. udělala v poledne hmátek,tak jsem to ještě rozhýbávala do devíti žehlením 😀
Kolem jedenácté jsme si šli lehnout,ale už jsem to cítila,tak ani nespala, v jednu jsem vzbudila taťku, že se jede,že to máme po 8 minutách,pobalili jsme a už cestou to bylo po cca 5 min než jsme dojeli.
V porodce jsme byli ve 2,natočil se monitor a šlo se na sál,byli jsme na cca 4 prsty,přišel klistýr,nechala jsem si píchnout vodu a začalo to,hrdinka si nechala nabrat krev na epidural a ve snaze škemrání, že ho taaaaaak chci,mi bylo sděleno, že je bohužel pozdě,protože jsem na 7-8 prstů,že nějakou injekci a že to i kolikrát urychlí....
Dostala jsem pigáro,lehla na bok,kontra byly už po minutě a já sotva funěla,no od injekce uběhly cca 2-3 kontra a řvu na manžu ať letí pro dr,že cítím šílený tlak, že to tu je,no musela jsem ještě jednou,protože nějak nechápal, že tak rychle,pak už to šlo ráz naráz a malá byla ve 4,13 hod venku.
VEEEEEEEEEEEEEEELKE díky dr. Lonkové,která nás rodila a bez nástřihu a jakéhokoliv poranění 😎

lucik...
4. čer 2011

@ferinka Fíííha to byl fakt mazec 😀 Ještě jednou moc gratuluji 😉 Tu injekci jsem dostala taky, ale ne se slovy že to urychlí, ale se slovy že se po ní vyspim 😀 Urychlila to, píchli mi jí v podstatě hned jak mi praskla voda a Viki se narodila za 4 hodiny, akorát mi po ní bylo zle a omdlívala jsem a to říkala PA že je po té injekci s kombinací s mým tlakem...
Taky mě rodila Dr. Lonková 😉 Nástřich sice byl, ale jen maloučkatý, na prvorodičku super 🙂 Škoda jen, že nám nedovolila zavolat tatínka hned 😔

kristi
5. čer 2011

@ferinka krasa, super.....a moc gratuluju 😉

imzadi
5. čer 2011

@ferinka tak koukam, ze uz to mas za sebou, tak velka gratulace!! a porod teda zavidim 😀

hlavinka
12. čer 2011

Ahoj holky, prosim Vas, mam Horovice jako nahradu za Podoli, kde mi ted maluji. Na jejich strankach ale nemuzu najit telefon na prijem rodicek. mate ho nektera jeste? Dekuju moc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru