• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

25. června 2016 
Marhulinku, fakt neblázni, já chci taky jen jednou :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky,musíte přeci z toho taky něco mít :grinning: Třikrát je optimální :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
marhulko ja uz mela tu cest dvakrat sice pokazde jinak ale dvakrat :grinning: tak ja ted zatlacim jen jednou a hotovo :grinning:
23. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sept dobře,že to je teda do třetice :grinning: tak jednou pořádně zatlačit a malá bude venku :wink:
23. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám příští porod jasného císaře,ale nenechala bych se uspat celkově,chtěla bych prcka vidět :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no já si teď na netu našla video porodu, tak se asi rozhodnu pro císaře :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já se hrozně moc bojím. Mě stačilo, když mě teď primář vyšetřoval, to byla bolest jako kr... :frowning2:
23. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul ja jsem srab ja jedine celkove. Pry je to druhe dost neprijemne a ja se moooc bojim ze to prestane ucinkovat jsem magor :slight_smile: ja si rikam ze to proste nejak ven bude muset a hotovo. Ted lezi tady v Hradci moje dve spoluzacky a obe po cisari, obe total hotove. :frowning2:
23. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ono to nakonec vážně nic tak hroznýho není....vážně ne!!! Až položí miminko na bříško,tak člověk na vše zapomene...je to dar-proto taky rodíme my a ne chlapi,to bychom vymřeli :grinning:
23. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sept no ale podívej se na mě...já rodila přirozeně,po císaři bych už byla jako rybička a já mám stále problémy....a to jen kvůli tomu,že to porodní asist.přecenila a neudělala mi nástřih :angry:
23. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
I po tom zážitku bych šla rodit znovu :grinning:
23. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: si asi holka myslela ze mas vetsi dirku :grinning:
23. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo a teď ji mám zase taaaak malilinkatou :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Septim ahoj :grinning: Já si tu pročítala diskuze apořád si říkala, že mě je ta tvoje přezdívka nějak povědomá a až teď mě docvaklo, že jsi to ty :grinning: Koukám, že čekáte čtvrtou holčičku, tak manža tě nakonec překecal? :wink: Přijde mě to teprve nedávno co jsme se potkaly v porodnici a ty už se tam chystáš znovu :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@septim A co že zrovna obě rodily císařem? A z čeho jsou hotové? z té bolesti po císaři nebo je předtím nechali vydusit normálním porodem? Já byla ve čtvrtek na vyšetření v Jičíně, to jsem potom strašně krvácela, druhý den špinila, včera nic a teď zase špinění. Tak teď nevím, jestli to je ještě k tomu nebo co. Ale je fakt, že mě dneska asi 3 x píchlo uvnitř, jakoby na čípku nebo tam někde :grinning: tak to bude asi pořád ještě z čípku z toho příšernýho vyšetření :frowning2:
23. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
to se v tobe pekne povrtal :wink: treba to uz prijde. Ne mely cisare v planu ale boli je jizva a jedna z narkozy dostala priserne migreny. Ahoj konja, no ja se tam za chvilku zase chystam docela mazec. tohle mimi ale vubec nebylo v planu, spis bych brala dovcu jsem cetla ze jste byly :wink: ale myslim ze tentokrat tam jdu uz naposled o kluka uz se pokouset nebudem :grinning:
23. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si připadám jako prvorodička. Poprvé jsem se bála, že nepoznám porod, když to přišlo, bylo mě to hned jasný, že to je ono, navíc za chvíli ještě k tomu všemu odtekla plodovka a já měla radost, že nepojedu zpátky. No ale poslíčky jsem předtím neměla a teď mě bolí a tvrdne břicho každou chvíli, takže už mám obavy jako prvorodička, že to nestihnu :grinning: (obě možné porodnice cca 35 km)
23. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ja mam lepsi bydlim hned vedle fakultky :grinning: do porodnice to mam 5 minut pesky :grinning: jinak bricho mam taky porad jako beton a takovy pocit jako ze to mam dostat.
23. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@septim Hele tak já beru spacák a jedu k tobě :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@hananaz to určitě stihneš a kdyžtak nebudeš ani první ani poslední,která porodila mimo :grinning: :grinning: kamarádky sestra rodila druhé mimčo v autě kousek od porodky :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo já jsem teď ráda,že už tohle období "čekání,kdy to jako přijde" mám za sebou...a vlastně se mi to i splnilo tak,jak jsem chtěla...prdla mi voda a jeli jsme :dizzy_face: Ikdyž to pak bylo stejně dlouhý,tak to bylo krásný :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja teda cekam, kdy dorazis :wink: marhul taky bych brala kdyby prdla voda a clovek hned vi na cem je :grinning:
23. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Sept to jo,ale já spala půl hodiny,pak voda prdla a já byla pak straaaašlivě ospalá :grinning: Jsem pak při kontrakcích,když byla ta minuta klidu chtěla spát :grinning:
23. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No já už jsem tenkrát poznala že to je ono a do toho prdla voda, tak jsem byla šťastná jako blecha. No a taky jsem nespala ani minutu, šla jsem si lehnout a po 5 minutách říkám manželovi, že už ležet nejdu, že se mě ty bolesti zdají moc pravidelný, šla jsem si umýt vlasy a ve sprše už to bylo i nepříjemný. Manžel jel z porodnice v půl 5 domů a tady v ulici zachrápnul, najel na obrubník, ale to ho hned probralo. Tý jo, já jdu snad radši spát :grinning:
23. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hananaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že bys něco naspala,jo? Určitě jako naschvál ani ťuk!
23. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulinka Nejhorší je, že kluk už spí dneska od 18 h, takže noc bude asi veselá, tak už proto bych měla jít spát. On normálně usíná kolem 21 h. Ale u babičky ráno vstával v 7, tak to na něho padlo, usnul manželovi v autě a když jsem mu nabídla, jestli chce do postele, tak mě to odkýval. Tak doufám, že mu nic není, to by mě kleplo
23. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulinka Tak o tomhle jsem taky přemýšlela, jestli jako prdne voda i ze spaní a hlavně, jestli by mě to probudilo. :grinning: No asi jo. Když mě bylo asi 20 nebo něco přes, tak se mě zdálo, že jdu na záchod čůrat a spustila jsem to. Vzhůru jsem byla hned teď :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě teda prdnutá voda vzbudila :grinning: Hnedka jsem věděla o co jde a budila manžu,ten chudák lítal po bytě a honem honem...a já v klídku si šla do sprchy a pak stála u skříně,co si vezmu na sebe :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen si ještě pospi,dokud můžeš :wink:
23. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No hele, já chodím každou 1,5 h až 2 h čůrat, takže pokud budu pak kojit po 3 hodinách, tak se konečně vyspím :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek