• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Ivančice. Máte zkušenost?

13. července 2016 
Já jsem z Ivančic, a rodit chci tady, Mamka a všichni co vím, tu byli spokojené :slight_smile:
7. dub 2015 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, rada by som obnovila túto diskusiu, Ivančiče mám v užšom výbere porodnice a určite sa tam pojdem pozrieť aj osobne.
Zaujímali by ma ale skúsenosti z nedávnej doby - ohľadne možnosti výberu polohy pri porodu, rešpektovania prianí rodičky, bondingu a podobne?
Ako ste boli spokojné?

Ďakujem pekne za referencie.
24. únor 2016 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 ja tam rodila v zari dvojcatka a maximalni spokojenost ze vsim :slight_smile:
24. únor 2016 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mika251 já tam rodila v květnu a taky jsem byla moc spokojená :slight_smile: ke konci na samotný porod se rodí myslím vždycky na tom křesle..ale předtím je tam víc možností, co můžeš použít...je tam balón, pak taková stolička s otvorem uprostřed, jeden pokoj má vanu, ostatní sprcháče, my jsme tam našli ještě takový masážní pomůcky..manžel mě tím vždycky masíroval v kříži při kontrakcích :D bonding určitě ;) já měla po porodu hlavu kolem, ale porodní asistentka se mě hned zeptala, zda chci miminko přiložit k sobě, takže krása :slight_smile: a na novorozeneckým oddělení pak taky paráda..jen jedna sestřička je tam taková méně příjemná, ale ostatní byly vždycky milé a ochotné pomoct a odpovědět na všechny moje otázky..takže za mě tak :slight_smile:
24. únor 2016 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenora90 moc diky za info :relaxed: este k tomu kreslu- da sa napolohovat aj do polosedu alebo clovek musi rodit horizontalne s nohami hore? Da sa aspon v tomto trosku "vymyslat"?
24. únor 2016 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kreslo si muzete upravit jak vam vyhovuje. I kdyz popravde, na toto jsem taky hodne myslela, ale az to prislo, bylo mi uplne jedno v jake poloze jsem, hlavne at to mam za sebou :grinning:
25. únor 2016 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 asi tak jak piše beble :grinning: nejak si mě myslim sami napolohovali, ale mě to nejspíš nevadilo :grinning: vubec jsem si to neuvedomovala,jak jsem se soustredila na porod :grinning:
26. únor 2016 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chtěla jsem rodit v Ivančicích u Mudr. Soukala - je to kapacita ve svém oboru. Ikdyž nechal nástroj v pacientce a odvolali ho z pozice primáře, odrodil už hodně dětí a to i mě osobně :grinning: Sice se říká, že je to hulvát a tak, ale říkala jsem si, že pokud udělá to nejlepší, tak to přejdu. No asi ne. Včera jsem byla na první kontrole. Jsem po iui - takže potvrzení o těhu jsem měla už z repro-kliniky. Takže tohle byla další kontrola. Navíc nemám jeden vaječník, měla jsem nádor a jsem v péči onko. A ještě jsem nezažila, aby s mojí anamnézou mi nějaký doktor řekl, ať svého onkologa vůbec neposlouchám, ŽE TOMU NEROZUMÍ! Pokud vím já, tak Masarykův onkologický ústav ( Žlutý kopec) je jedno z top center pro onkologii u nás, takže si nemyslím, že by tam byl někdo kdo tom nerozumí. V podstatě popřel vše co mi řekla moje onkoložka, aniž by si přečetl zprávu. Prostě všechno špatně a co mě dorazilo, tak že mi po ultrazvuku nenabídl ani kapesníky na utření. Takže nikdy víc a okamžitě jdu do Brna. Doktor se zasekl v roce 1974 za hrubého komunismu a je to doopravdy hrůza. Zvlášť pokud máte zkušenost z moderních center a přístupu lékařů k vám. Nikdy nikdy nikdy. Howk. :slight_smile:
10. čer 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějaké aktuální recenze z této porodnice? Rodím za necelé 2 měsíce, Znojmo se mi moc nezamlouvá, tak váhám mezi Ivančicemi a Vyškovem.
13. črc 2016 v 10:14  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek