Používáme cookies. Více informací zde. OK

Porodnice Kladno

katkasturm
14. zář 2016
Ahoj holky, chystáte se některá rodit na Kladně? Nebo máte zkušenosti s registrací termínu porodu? Dekuji
tadeasek2016
14. zář 2016
Ahojky, já se teda rodit už nechystám, ale v červnu jsem na Kladně rodila. A jestli jsem pochopila správně tvůj dotaz na registraci k porodu jako objednání do těhotenské poradny, tak jakmile mi můj doktor řekl, že mám jít na kontroly už do porodnice, tak jsem si tam zavolala a sestřička si mě objednala.
katkasturm
autor
14. zář 2016
No tak to je paráda, že to stačí jen takhle. Moc děkuji za informaci. A personál je tam prý perfektní?
tadeasek2016
14. zář 2016
Já si teda nemůžu na nikoho stěžovat. Nikdo nebyl nepříjemný, všichni se většinou usmívali, a dokonce na mě byli i celkem hodní... 🙂 Přeju jen to nejlepší, nám to moc nevyšlo (akutní císař v celkové narkóze po 20ti hodinách trápení), ale postarali se o nás perfektně a dopadlo to dobře jak pro prcka, tak i pro mě. Já si opravdu nemůžu na tuhle porodnici stěžovat.
bonulinka
26. zář 2016
@katkasturm Do poradny jsem volala v 36 tt. a od 37 tt. jsem tam chodila každý týden. Poprvé se mnou sestřička vyplnila vše potřebné, takže když jsem přijela na příjem do porodnice, tak už mě nikdo neotravoval zbytečnými otázkami.
Personál byl fajn 😉 . Přeji hodně štěstí !
nazka
26. zář 2016
já se tam chystám rodit. Jina když to stihneš, zkus se mrknout na jejich předporodní kurzy, tam tohle všechno říkají a člověk si je pak jistější 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli