• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

16. prosince 2016 
Hele a jak to, že Bílina není napsaný v seznamu lékařů na stránkách nemocnice? Jak to s ním tedy je?
28. bře 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty- on je tam napsaný pouze na ambulanci, ale co se týká oddělení, tak nevím. Já se ho zeptám ve čtvrtek, až u něj budu. Dneska už to bylo ok, Terka byla pouštět draka, tak jsem se i pobavila, jak manžel běhla sprinty po poly, když ho vždycky jen tak v klidu pustila, byl tak velký vítr, že by nám fakt uletěl, ale manžel je prostě rychlý jako bleks :grinning: . No a teď jsi mě rozesmála i ty...s tou větou co jsi chtěla všechno napsat :grinning: ...myslím, že tohle bylo o mnoho lepší :wink: .
28. bře 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - tak to je dobře :slight_smile: Hlavně že máš Terezku, ono ty děti stejně nejlíp dovedou rozveselit :slight_smile:
A Bílina je kabrňák :slight_smile:
29. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

obracím se na Vás s velkou prosbičkou, o kterou mě požádala moje kamarádka, která jde ve středu na plánovaný císařský řez. Jelikož bude rodit v nemocnici Neratovice, kde se prý císařský řez provádí na oddělení JIP, tak řeší zda rodit v celkové narkóze nebo jen s epidurálem. Prosím poraďte jaké kdo s tím máte zkušenosti.
Moc děkuji Gábina
29. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabri - císařem rodila Luci (lucie.krajcarova), myslím, že jen s epidurálem, snad se tu objeví, nebo jí zkus poslat IP.
29. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gabri přesně tohle taky řeším.... mám to tedy ještě daleko termín mám 15.7., ale čekám dvojčátka a tak mi bylo řečeno, že budu rodit asi dřív a s největší pravděpodobností císařem. Já se toho epiduralu hodně bojím. Na Neratovickou nemocnici ale nedám dopustit. Ležela jsem tam nedávno a vedle mě rodila holčina (tedy byla v první porodní době) a já to s ní mohla prožívat a přístup všech byl naprosto super.
29. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....
v Neratovicích dělají císaře vedle porodního sálu. Já ho tam mám za sebou dvakrát a oba při epidurálu a bez problémů. JIP ani nevím, kde v nemocnici je.
Mudr. Bilina není již mezi lékaři, měl by být už pouze externím lékařem, protože má svou ordinaci v Praze na Vlastině :wink:
Všem přeju jen a jen zdravá míma :wink:
29. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Gabi, ano já rodila císařem se spinálem (lokální anestetikum do páteře) a bylo to úžasné, hlavně vidět svoje miminko hned, ještě neumyté, krásně zaklubíčkované!!!!!!!! pak mě dlouho šili, ale hned pak mě odvezli na pokoj a přiložili maleého k prsu, tak jsme byli konečně rodina, manžel tam byl taky a malého si pochoval jako první. Moc to doporučuji!!!!! celkovou narkozu určitě ne, když to jde spinálem.
29. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Gabi, a že se to dělá na JIP, o tom nic nevím.. dokonce po císaři leží maminky na normálním pokoji pro šestinedělí. což je daleko příjemnějí. a miminka jim vozí, jen když se na to cítí. Já malého dvě noci neměla, přes den ale pořád. a šlo to dobře.
29. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je rozdíl mezi spinálem a epidurálem - oboje je částečné anestetikum. Epidurál - bolest se prý necítí, ale je cítit, že něco dělají a u 1-2% pacientů nezafunguje. A po spinálu prý necítíte dolní půlku těla ještě 8 hodin necítíte nohy - měla jsi to Luci taky tak?
29. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je to tedy s těmi polohami - mohly jste rodit jak jste chtěly? A mají tam např. stoličku?
29. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty- stolička tam určitě je, mám jí tam odzkoušenou :grinning:
29. bře 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mohla jsem si na sále dělat v podstatě co jsem chtěla...měla jsem za 10 hodin cca 3 kontroly doktora, jinak vše PA :wink:
29. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty, jasně, nohy mi obvázali, začaa jsem je cítit tak dvě hodiny po operaci. to bylo hodně divné.
30. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se pořád 2v1, zatím se nic neděje, "plánuju" to na víkend nebo na pondělí, tak snad mi to vyjde :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky.
Petko - no hezky to máš naplánované :slight_smile: Tak držím palce, aby ti to vyšlo :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, takže budem na tebe myslet!!! jak daleko to máš do porodky?
Anty, koukám, že kočárek už máš, taky cortinu jako my :slight_smile: nevíš, který to je rok?myslím, že máme stejnou, jen modrou-béžovou. taky už byla použitá.
31. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ta Cortina je rok 2006 :slight_smile: A jak se ti s ní jezdilo?
No jinak já jdu zítra porpvé do Nerátek - k Winterovi, na ten velký UTZ, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty, Luci - díky, snad mi moje plány vyjdou :grinning:
Do porodnice to mám asi 35 minut + doba, než "udám" Aničku, přijeli by pro ni naši a ti to mají asi hodinu cesty. Takže nic moc. Přes Velikonoce ale právě asi bude u nich, tak by to bylo jednudušší :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti držím palce, ať vše vyjde na 1 :wink:
31. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to vyjde, když jsi si to takhezky naplánovala.
Holky, mají v Nerátkách YAL? Nebo si mám raději nějaký opatřit předem?
31. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty, jezdí se mi s ní fajn. jediný problém mám s autosedačkou, blbě se sundává z podvozku.. je zaklapnutá do těch želez a s tím je právě problém.. však si to u ségry vyzkoušej. občas s tím dost bojuju. no teď už radši nosím malého v náručí..
31. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jediný, co mě trochu děsí, je to, aby nebyl stopstav. To bych byla nahraná :pensive:
1. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko - toho se taky bojím a halvně se bojím, že se trefím do toho malování.....
1. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anty, no jo, ty to máš horší s tím malováním :frowning2:
Já jen dneska trochu plaším, protože u nás na dubnovnách se rodí ostošest, asi ještě vliv úplňku či co :wink: a jestli se takhle rodí všude, tak potěš :unamused:
1. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, prý je v dubnovkách už 13 miminek. A neplaš, určitě se vejdeš :slight_smile: Za chvíli tam jedu, tak třeba zjistím, jak jsou na tom :slight_smile:
Luci - sedačku vykouším o víkendu - tak uvidím :slight_smile:
Nevíte některá co s tím YALem - mám si vít svůj nebo ho tam mají?
1. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty - právě, jenom dneska v noci 3 a včera taky 3 miminka :slight_smile:
Já měla klasiku klystýr, takže neporadím.
Pokud mi to tam vyzjistíš, jak jsou zaplněný, tak budu moc ráda :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem zpátky. Nepřišlo mi, že by tam byl nějaký blázinec, takže asi v pohodě - sorry, nějak jsem se přímo nezeptala jestli mají plno - to víš byla jsem plná dojmů z UTZ :slight_smile: Měla jsem v plánu se zeptat - ale to víš, to je ta demence........
No jinak dr. Winter byl úplně supr - mám z něj výborný dojem :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anty - to neva, ono je to stejně jedno. A gratuluju k utz. Dělal ti i váhovej odhad?
1. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji.
Jj děla mi odhad, tak malá má asi 1680 g :slight_smile:
Ale fakt mě to tam překvapilo jak byli milý :slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek