• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Opava. Rodila jste tam některá?

12. října 2016 
prave taky od nekoho slysim chvalu od nekoho zase ne tak mam strach :( a neumim se rozhodnout poruba me odrazuje pokojemi po 4 a hlavne hodne ciganu :( opava mi prijde takova utulnejsi ikdyz se neco stane tak se pravezi do poruby ze :ú tak nevim nevim
3. dub 2013 v 11:07  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tam rodila před 14 dny a jen chvála, sice porodnice momentálně praská ve švech, takže nadstandart bohužel..ale pokoje po dvou, milý personál,sestry z novorozenců trpělivé... perfektní lékaři...podrobné info do IP:slight_smile:
3. dub 2013 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Za jakou dobu propousteji domu kdyz je vsechno ok?
25. črc 2013 v 17:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
propouštějí většinou čtvrtý den, ale den porodu se nepočítá, pookud mimčo nepřibírá, nebo jde s váhou dolů, nebo se přidá nějaká komplikace např. novoroz. žloutenka, tak se pobyt prodlužuje, to už pak záleží na ošetřujícím lékaři,
jinak já jsem rodila v Opavě dvakrát a taky jsem byla moc spokojená, příjemní lékaři i sestřičky, jen jedna ošetřovatelka tam byla bez nálady, nepříjemná, ale takový člověk se asi najde vždycky někde
6. srp 2013 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky obnovim téma, rodila jste tam některá v poslední době? :slight_smile:
1. kvě v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@gopina taky obnovuji tema ;) chystam se tam rodit zase v srpnu
21. črc ve 14:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa147 tak já mam teď uz tyden odrodíno:slight_smile: a musím říct, že jsem byla moc spokojená:slight_smile:,jak porod, tak sestinedeli. Klidně se ptej:slight_smile:
21. črc ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@gopina rodila sem tam
Pred 3 rokama a taky spokijenist trd me to do mesice ceka znovu :slight_smile: a jinak gratuluji ;)
21. črc ve 14:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
chtěla bych se zeptat,termín porodu mám v srpnu a zanedlouho se chystám na prohlídku porodnice.volala tam některá z vás dříve než tam šla? :slight_smile: ( jako ohlásit se dřív než jim tam vpadnu) :slight_smile:
25. srp v 15:50  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016 (46. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevolala jsem, priprav se na to, že Vás tam bude hodně, nás museli dělit do skupin. To samé jsme pak měli u porodu, rodily jsme tam v jednu chvili 4. Ale zvladali to skvěle:slight_smile:
25. srp v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa147 děkuju:slight_smile:
25. srp v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Propousteji i 3 den po porodu?
26. srp ve 22:31  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji :slight_smile:
29. srp v 17:15  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016 (46. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Pouští 4.den a den porodu se nepočítá. Já tam teda byla do úterý (ráno po vizite me pustili, ale rodila jsem od čtvrtku a malý se narodil v pátek v 1:27, takže sice mi to přišlo nelogické, ale ten pátek se nepočítal (den porodu), tzn.že jsem tam byla skoro 5 dní :-/
1. zář ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@gopina a ostatní holky, i když jsem v Opavě rodila - před 6 lety a chtěla bych i tentokrát, chtěla bych se zeptat, zda si musím brát oblečení pro mimčo nebo tam zůstává nějaké "erár" (tehdy to tak bylo). Plíny samozřejmě budu mít své. Díky vám za info.
12. říj v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@frezie79 erar a s tím jak ublinkaval jsem byla ráda, protože jsem ho tak 5x denně prevlekala
12. říj v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek