Porodnice Opava. Rodila jste tam některá?

andrysek2
14. zář 2007

ahojik mamci je tu nejaka ktera rodila v porodnici v opave ja tam sice rodila pred 2 a pul lety a rada bych se s vama pobavila jak se vam to tam libilo

misa147
3. dub 2013

prave taky od nekoho slysim chvalu od nekoho zase ne tak mam strach :( a neumim se rozhodnout poruba me odrazuje pokojemi po 4 a hlavne hodne ciganu :( opava mi prijde takova utulnejsi ikdyz se neco stane tak se pravezi do poruby ze :ú tak nevim nevim

lennik4
3. dub 2013

Já jsem tam rodila před 14 dny a jen chvála, sice porodnice momentálně praská ve švech, takže nadstandart bohužel..ale pokoje po dvou, milý personál,sestry z novorozenců trpělivé... perfektní lékaři...podrobné info do IP🙂

misa147
25. črc 2013

Za jakou dobu propousteji domu kdyz je vsechno ok?

elastiq
6. srp 2013

propouštějí většinou čtvrtý den, ale den porodu se nepočítá, pookud mimčo nepřibírá, nebo jde s váhou dolů, nebo se přidá nějaká komplikace např. novoroz. žloutenka, tak se pobyt prodlužuje, to už pak záleží na ošetřujícím lékaři,
jinak já jsem rodila v Opavě dvakrát a taky jsem byla moc spokojená, příjemní lékaři i sestřičky, jen jedna ošetřovatelka tam byla bez nálady, nepříjemná, ale takový člověk se asi najde vždycky někde

gopina
1. kvě 2016

Holky obnovim téma, rodila jste tam některá v poslední době? 🙂

misa147
21. črc 2016

@gopina taky obnovuji tema ;) chystam se tam rodit zase v srpnu

gopina
21. črc 2016

@misa147 tak já mam teď uz tyden odrodíno🙂 a musím říct, že jsem byla moc spokojená🙂,jak porod, tak sestinedeli. Klidně se ptej🙂

misa147
21. črc 2016

@gopina rodila sem tam
Pred 3 rokama a taky spokijenist trd me to do mesice ceka znovu 🙂 a jinak gratuluji ;)

margare
25. srp 2016

chtěla bych se zeptat,termín porodu mám v srpnu a zanedlouho se chystám na prohlídku porodnice.volala tam některá z vás dříve než tam šla? 🙂 ( jako ohlásit se dřív než jim tam vpadnu) 🙂

gopina
25. srp 2016

Nevolala jsem, priprav se na to, že Vás tam bude hodně, nás museli dělit do skupin. To samé jsme pak měli u porodu, rodily jsme tam v jednu chvili 4. Ale zvladali to skvěle🙂

gopina
25. srp 2016

@misa147 děkuju🙂

misa147
26. srp 2016

Propousteji i 3 den po porodu?

margare
29. srp 2016

děkuji 🙂

gopina
1. zář 2016

Pouští 4.den a den porodu se nepočítá. Já tam teda byla do úterý (ráno po vizite me pustili, ale rodila jsem od čtvrtku a malý se narodil v pátek v 1:27, takže sice mi to přišlo nelogické, ale ten pátek se nepočítal (den porodu), tzn.že jsem tam byla skoro 5 dní :-/

frezie79
12. říj 2016

@gopina a ostatní holky, i když jsem v Opavě rodila - před 6 lety a chtěla bych i tentokrát, chtěla bych se zeptat, zda si musím brát oblečení pro mimčo nebo tam zůstává nějaké "erár" (tehdy to tak bylo). Plíny samozřejmě budu mít své. Díky vám za info.

gopina
12. říj 2016

@frezie79 erar a s tím jak ublinkaval jsem byla ráda, protože jsem ho tak 5x denně prevlekala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru