Porodnice Písek x Strakonice. Máte zkušenosti? Rady?

rousss
9. únor 2015

Ahoj všem maminkám, kterou porodnici byste mi doporučily, nemohu se rozhodnout? 🙂
Děkuji za kterýkoliv příspěvek.

ptjj
18. bře 2015

@rousss můžu se zeptat, jak ses nakonec rozhodla a jak jsi byla spokojená? (jestli už máš tedy po porodu)

lida82
8. dub 2015

@rousss Jestli mužů doporučit, pak určitě Pisek. Neznám jednotlive lékaře ve Strakonicích, ale primář je odtud a byl donucen vzdát se tu primariatu z vcelku zásadního zanedbání pece. Ve St po něm hned sáhli, což ve me rozhodne nevzbuzuje důvěru. Mudr. Velíšek už asi své pacientky nerodí, ale pokud mas zájem , zkus se spojit s primářem v Písku Mudr. Turkem, je perfektní a jezdí sem za nim klientky i z Prahy. Navíc myslím, ze pod jeho vedením je nyní super tým lékařů. Takže za me rozhodne Pisek 😉

zuzankast.
8. zář 2015

Já rodila už dvakrát v Písku a můžu jedině doporučit. Nebyl tam jediný protivný človíček. a určitě doporučuji bonding - je to něco tak nádhernýho, že vždy když si na to vzpomenu, brečim jak želva 😵 😵 😵

esty1
29. pro 2016

Zdravím, chtěla bych se zeptat jaké mate zkusenosti s porodnici v Písku a ve Strakonicích.. Která nemocnice by byla lepší.. Stále se nemůžeme rozhodnout.. 🙂

ptjj
30. pro 2016

@esty1 já rodila dvakrát ve Strakonicích a byla jsem spokojená..... šla bych tam znovu.... s Pískem zkušenost nemám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru