• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

21. června 2017 
hezké ráno,jsem stále 2v1,vnoci byl klid,takže už mě čeká jen verdikt z poradny!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hodně štěstí,Rendy a napiš,jak jsi dopadla,hm? :wink:
16. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný že dám vědět !!! a kdybychnedala vědět do večera,tak si mě tam nechali!!!!
16. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves,poradna dobrý,hrdlo je prý změkčené,udělal mě ten Hamiltonův hmat,trošku to bolelo,snad to prý pomůže-a jinak když ne-v pátek dopoledne nástup!!!

jo a než jsem odjela měla jsem jednu strašně silnou kontrakci,až mě vlítly slzy do očí,od té doby nic
16. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul, Snad už se ti to rozjede. Pak napiš, jeslti ti hamilton pomohl nebo ne. Mylsim že to je tak 50:50. Držim palečky.
16. bře 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendulko: Držím moc palce, ať to přijde co nejdřív... je hrozný to čekání co? :unamused:
16. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt už mě to nebaví,dr. ještě naordinoval sex,ale když my na povel sexovat neumíme,jak v tom není ta správná chuť,nebaví nás to,vím,že nejde o to,aby nás to bavilo,v tomto případě,ale připadáme si pak jak zvířátka :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul ale to prej zabírá. Teda nám to pomohlo. Mam to v plánu i teď i kdybych toho mýho měla znásilnit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sexovali jsme v sobotu,a kromě poslů nic,prostě už to necháme přírodě,fakt se nám do toho nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ránko-zatím nerodíme!! ale docela jsem hodně spala,dnes plánuju ještě úklid,tak třeba to popoženeme!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy mám komplet uklizeno,nikde ani zrnko prachu-teoreticky vzato :grinning: za chvilku se vrhnu na vaření,asi dnes dáme rajskou,a to vám říkám,jestli ani dneska se nerozrodím,tak už fakt nevím!!!!
17. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a stále nerodím..............................................
17. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy:jujjjjj,ty si teda nakládáš :sweat_smile: nebooooj,Simča se prostě narodit musí :dizzy_face: ale to čekání je hrozný :frowning2: to chápu :frowning2: já rodila 38+6tt a taky už jsem se nemohla dočkat :wink: tak ti přeju at už dneskaaaaa.... :grinning: :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas tu straším,odpolko jsem na hodinu usnula a teď to mám!! navíc můj drahý dneska nějak chrápe,nebo mě to možná víc dráždí a nemůžu zabrat,tak zase straším tady,do toho se malá děsně mele,no fááákt hustýýýýýýýýýý :angry: :angry: :angry:
17. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se opět do služby,kromě mírného nevyspání nehlásím nic nového

asi za hodinu mě a malého vyzvedne manžel a pojedeme s ním na otočku do Prahy,on pracovně,my jen tak,abychom se doma nenudili,protože jsem slíbila,že už nebudu nic dělat

kdyby byl ve zprávách další porod na dálnici,tak to jsme my!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul, držím palce, abyste to raději stihli na ten Lochotín :sweat_smile: a i celkově, aby bylo vše OK.
18. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma,výlet se povedl,bylo to bezva,cestou zpátky jsme se stavili v KFC,taťka ještě jel do práce,je mě fajn,bříško trošku pobolívá,ale jinak nic,jen jsem unavená
18. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně mě bolí břichooooooooooo,že byyyyyyyyyyyyy něcoooooooooooooo dneskááááááááááááá??????????????
18. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul: Že by????? :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se koupe prcek ve vaničce,já si pak dám teplou sprchu a uvidíme,buď se to rozjede,nebo poleví!!! kdybychom jeli,dám vědět
18. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul: tak jak???? Už jedeš???
18. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to furt stejný,jdu to zkusit zaspat
18. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby jo,tak tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: hodně štěstíčka,hm? :dizzy_face:
18. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul tak co??? že by už ste jeli???? sme zvědaví.
19. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejeli,že jo,celou noc bolení břicha,až ráno okolo 5 hod to trojavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')šlu polevilo,tak si dnešek ještě užiju doma,dobalím věci a zítra holt hurá na to!!!

tý jo,je dost možný,že už budu mít zítra malou u sebe!!!!!! to je super pocit!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se dnes celý den válím,čerpám síly na zítra,v noci toho asi moc nenaspím,hlavou se mě bude leccos honit,ale těšení převažuje :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dobrou,ráno se přijdu rozloučit,papa a díky za povzbuzování!!!
19. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už jako bude konec One Woman Show? :wink: :wink: Tak hodně štěstí. :slight_smile:
19. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendul, držím palce.
19. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat zda je možná přítomnost otce dítěte při císařském řezu při spinálu a kolik je poplatek......díky hedvika :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek