Porodnice Přerov - byly jste spokojené?

alinka1993
13. kvě 2019

Maminky rodila jste některá teď v Přerovské porodnici ?🙂 jak jste byly spokojené?🙂

syrinxka
13. kvě 2019

@alinka1993 Rodila jsem před 3 lety a spokojenost. Jen tenkrát sestry na šestinedělí nebyly moc příjemné. Teď rodim znovu, tak až bude po vsem můžu napsat čerstvou zkušenost. Oba porody vyvolávane.

martiniquest
13. kvě 2019

Kamarádka tam rodila před měsícem, měla sebou vlastní porodní asistentku a moc si porodnici chválila. Je tam dle jejích slov příjemnější komornější prostředí než v Olomouci, kde rodila první dítě.

alinka1993
autor
13. kvě 2019

@syrinxka budu určitě ráda 🙂

crazymaverick
13. kvě 2019

@alinka1993 rodila jsem v listopadu a super, můžu jen doporučit! 😊

syrinxka
18. kvě 2019

@alinka1993 tak už mám za sebou čerstvou zkušenost 🙂 a mohu jen doporučit, narazila jsem na samé fajn lidi, kteří se opravdu zajímali a snažili poskytnout co nejlepší péči. Za ty 3roky co jsem tam rodila naposledy, se dost věcí změnilo k lepšímu. Nicméně spolubydlící na pokoji měla u porodu jednu starší,ne moc milou sestru, takže se tam asi nějaká "černá ovce" vyskytuje, ale já na ni za celou dobu naštěstí nenarazila. Pokud máš nějaké konkrétní otázky, klidně napiš do zprávy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru