Porodnice Šumperk, máte čerstvou zkušenost?

zuzanazari
22. čer 2015

Milé budoucí maminky, ráda bych se Vás zeptala na vaše nejčerstvější zkušenosti se šumperskou porodnicí?
V říjnu se chystám rodit, sice už podruhé, ale teď se na oddělení změnilo vedení a trochu i personál, tak bych se ráda informovala co a jak 🙂

Pořád uvažuji, jestli by nebylo lepší jet rodit do Olomouce... Moc děkuju za názory a zkušenosti

nellilie
22. čer 2015

Ahoj, taky uvažuju nad Šumperkem, teď tam byla známá - nelíbilo se jí že jí miminko přivezli na pokoj a ani neohlásili že už ho tam má aby si na něj dávala pozor. A nějaká mladá doktorka ji pozdě nastřihla a asi i špatně sešila, no má to teď "veselé". Ale to je asi individuální a může se to stát všude. Ale sama nevím jestli tam nebo jinam.

v_anilka
22. čer 2015

Já jedu do Olomouce 🙂

zuzanazari
autor
22. čer 2015

@nellilie To máte pravdu, je to individuální! Já jsem byla před dvěma lety spokojená. S přístupem u porodu i po něm... Ale vím,že spousta těhotných maminek uvažuje nad Olomoucí... Přece jen, je to větší nemocnice a zřejmě mají i jiné, lepší zkušenosti.... No, mám sice ještě čas, ale víte jak to je.. 🙂 A do té Olomouce by mě musel někdo odvézt, sanitka mě odveze jen do Špk......

zuzanazari
autor
22. čer 2015

@v_anilka A půjdete se tam předem registrovat?

v_anilka
22. čer 2015

@zuzanazari budu tam jezdit od 37tt na ozvy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru