• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

17. února 2017 
Pro ty, co uvazujete o porodu do vody v Uherskem Hradisti, tak jsem se dnes na tu moznost ptala a pry to ted nejde. Prestoze se tim chlubi na webovkach, tak pry se ted muze vana pouzivat jen v prvni dobe porodni. Na podzim totiz doslo k nejake zmene zakona a pry jim ted chybi nejake schvaleni vody od hygienika. Trosku me zamrzelo, ze sestra se pri tom dotazu ironicky pousklibla, ze jako prvorodicka bych stejne asi do te vody nerodila - jakoze co to mam za naivni predstavu! Tak mozna prave proto nikoho netankuje po pulroce si nejake to razitko od hygienika obstarat. Driv to tam pry roky slo...
20. dub 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodnice mě přijali na porodní sál a byla se mnou po celou dobu jedna porodní asistentka, která mi vedla celý porod. Lékařka mi pouze píchla plodovou vodu (po konzultaci a mém souhlasu) a pak byla zavolána k porodu.

Vynikající péče porodní asistentky, pomohla mi jak radami, tak masáží, vstřícností a pochopením. Porod proběhl přirozeně, bez nástřihu (trénovala jsem s aniballem a nahlásila sem to). Po porodu mi syna přiložili na břicho, s tatínkem pak u vedlejšího stolu provedla paní doktorka ošetření, vážení. Pak nám hned syna dali, opustili porodní sál a dvě hodiny nás nechali s našimi emocemi a synem osamotě.

Pak si kluka vzala lékařka na novorozenecké, mě převezli na šestinedělí. Pokoje po 2, moderní, hezké, společné wc a koupelna s druhým pokojem. Podepsala jsem papíry k roomingu a rychle mi řekli pár pravidel. Pak mi syna dovezli a byl celou dobu se mnou. Vždy mi bylo sděleno, když ho někam brali na vyšetření a vysvětleno, co se bude dít a jak to dopadlo.

Jídlo za mě bylo vynikající, péče sester a lékařu výborná, čistota, klid, soukromí. Veliká spokojenost a dík patří všem. Důraz je zde velice kladen na edukaci maminky – sama se již od začátku stará o miminko a sestry ji jen vysvětlují nebo ukazují co a jak.
A také je zde důležité rozjetí laktace, pomáhají zde jak můžou maminkám.

Doba návštěv 14–17h. Ale i delší návštěvy zde byli možné.
17. zář 2015 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nema někdo aktuální zkušenosti s UH?
8. led v 08:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem v porodnici UHN rodila dvakrat, naposledy v kvetnu 2016 a byla jsem 100% spokojena. Profesionalni a empaticky pristup osetrujiciho personalu, cistota, klid, dobre a teple jidlo... Byla jsem i mile prekvapena jak krasne je to na porodnim sale, rodila jsem v tichem, cistem prostredi, zadny stres, vypjate emoce nic takoveho. Za me urcite velka spokojenost a doporucuji:thumbsup:
8. led v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atei ahoj, ja jsem rodila v UH v srpnu 2016 a super, mela jsem teda druhy porod. Prvi byl v Brne a muzu rict, ze v UH mnohem lepsi, osobni pristup, vsichni prijemni az na jednu sestru zz novorozeneckeho, ale to byla vyjimka. Porod jsem mela krasny take diky skvele PA, rodila jsem do vody.. Hodne stesti.
6. únor ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj,chystám se na druhy porod v UH. S přístupem a vybavením porodnice jsem byla spokojena. Jen si uz nepamatuji co všechno si mám s sebou vzít. Poradíte mi prosím co urcite nezapomenout,co se mi bude hodit? Dekuji
17. únor v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek