• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Uherské Hradiště. Jaké máte zkušenosti?

17. září 2015 
@marky468 A ty vetsi to sou taky ty samu jako ze maji nake velikosti nebo jak?ja bych asi taky koupila raci ty vetsi.
15. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 - ty větší jsem koupila normálně v tesku, taky se jmenují porodnické vložky, ale nedívala jsem se na ně, jak vypadají. Možná je těch samu víc velikostí a prodali mně to, co zrovna měli. Fakt nevím. Taky už bys to chtěla mít za sebou? Pro mě jsou ty horka strašné. Chci vydržet ještě do příští kontroly (to budu 36+4) a pak se asi přestanu šetřit. Už je to nad moje síly... :confounded:
15. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 -taky jsem si dávala minimálně 4 vložky,samu jsou dost malé,švagrová si koupila v Tescu ty jejich
15. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja koupim ty v tesku kdyz sou vetsi tak asi i vic vydrzi:slight_smile:a kolik ste jich kupovali dva balicky budou stacit???
@marky468 no taky bych to chtela mit za sebou uz se tesim na prcka ale zatim se to jeste celkem da vydrzet.
15. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 - já mám koupené 3 balíčky těch samu, je to na seznamu věcí do UH porodnice a k tomu 1 balíček z teska. Těch samu je 20ks v balíku a teskových je 12. Tak si to tak trochu zesumíruj... :slight_smile: kolik jich asi vypotřebuješ. Já jsem před těma 6-ti lety v porodnici vložkama moc nešetřila, byly tam ještě zadara :grinning: :grinning: :grinning: Teď nedají ani toaleťák :unamused:
15. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@amelie001 - rodila jsi v UH porodnici? Jestli ano, jak to tam teď ponovu vypadá? Já byla ještě v té staré. Prý je to tam hezké.
15. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 - ty mas seznam veci primo do uh porodnice?a nechtelo by se ti mi ho tu prepsat nebo oskenovat a poslat?
15. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojte.. já měla vložky takové v zeleném obalu a byl na nich tulipán, v lékárně jsem je koupila - měla jsem 3balení a vystačily mě po celou dobu co odcházely očistky.. jinak jak jste psaly na sále jsem vložky dostala, tam mě jich dávali aj 4 na sebe, jak mě praskly vodu a pak po porodu a potom na šestinedělí jsem už měla svoje.. plenky mě vystačily huggiesky newborn jeden balík - tam bylo cca 28ks
15. črc 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 - O.K., přepíšu to, skener doma nemám, aspoň se zabavím. To víš, že tam jsou asi i zbytečné věci, ale usoudíš sama, co využiješ a co ne.
15. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelvatko - mám nachystané plenky taky huggies newborn, ale ten větší balík. Tak to tam asi potáhnu zbytečně moc, ale už je to nachystané vespodu v tašce.
15. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 - diky moc:slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 - pošli mně prosím mailovou adrese, opíšu to ve wordu jak to leží a běží... :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
15. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 -je to tam hezké,akorát bylo horko a na ty žluté stěny na pokojích lítaly furt nějaký potvory.Jinak to šlo.
15. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
15. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@amelie001 - taky si tam asi horka užiju, už se nemůžu dočkat... :fearful: Při prvním porodu jsem ležela u okna, na kterém byla špatná žaluzie a nešla stáhnout dolů. Celých 5 dní mně svítilo slunko do ksichtu a na dotaz, jestli by mě nemohli přestěhovat na uvolněnou postel u dveří mně odpověděla sestra, že už mě má založenou u okna a že nic měnit nebude :cry: Tak doufám, že nic takového už nezažiju :angry: :angry: :angry:
15. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 - dekuju ti.tak sem si to procetla a mam jeste par otazek:slight_smile:Mydlo tvrde na hraz to jako takove to obyc mydlo bez parfemace nebo to je nake specialni?a proc ma byt sprchovy gel neparfemovany takovy se da sehnat?vzdycky kupuju jenom vonave:grinning:
15. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 - tvrdé mýdlo jsem si nabalila NIVEA, protože neparfémované jsem nikde neviděla a sprchový gel také ne. Pokud můžu doporučit, vem si fakt jenom jemně voňavý sprcháč, protože u prvního porodu jsem měla nějaký luxusní Dove a ta vůně mě pak obtěžovala... :wink: Jinak kdybys sehnala neparfémované věci, dej vědět, je to určitě lepší kvůli mimi, aby tě cítilo takovou, jaká si... :slight_smile:
15. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 aha kvuli mimcu to me nenapadlo:slight_smile:.no ja si prave taky rikam ze sem snad jeste neparfemovany sprchac nevidela.mydlo nevim to nekupuju ale to mozna spis sezenu neparfemovane nez ten sprchac.Mozna v lekarne naka ta kosmetika pro alergiky by mohla byt neparfemovana ale to bude urco silene drahe:frowning2:
15. črc 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 Tak sem zkusila napsat do internetu neparfemovany sprchovy gel a naslo mi to jen gely na intimni mista.A kdyz sem zkusila mydlo tak pro zmenu naslo jen nake tekute dezinfekčni na ruce:frowning2:Tak nevim jestli v obchodech to bude jinak:frowning2:
15. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 -mýdlo na hráz se myslí¨to mýdlo co doporučuje sestra Dominiková
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=255

tohle jsem měla já a po nástřihu to bylo super,po šití ani památky:slight_smile:
http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=567

Mýdlo parfémované se nedoporučuje,ani kvůli kojení.
15. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@amelie001 - a to sezenu i normalne v lekarne?To mydlo by nebylo spatne ten gel az podle situace, doufam totiz ze se nastrihu vyhnu:slight_smile:Poctive cvicim tak snad to bude k uzitku:slight_smile:
15. črc 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 -věř mi že já jsem taky cvičila a pak mě stejně nastřihli.Jo a koupit se to myslím v lékarně nedá.Paní Dominiková toho má dost u sebe a stačí jí říct,mě to donesla na pokoj,a něco jsem si brala v kurzu.
15. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@amelie001 - já jsem tehdy používala mýdlo na hráz Bübchen, to nám doporučila taky asistentka v kurzu, ale myslím, že voňavé bylo. Taky jsem na netu hledala, a nic nenašla, takže fakt asi v té lékárně :slight_smile: a nebo to, co doporučuješ. Dá se to v lékárně sehnat? :confused:
15. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky468 -tady to geraniove na tu hráz bylo dobré,Bubchen používá náš malý.Normálně bych si ho koupila v porodnici u porodní asistentky.Jinak já jsem se umyla normálním sprcháčem,a vynechala jsem akorát prsa a břicho.
15. črc 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem prosla tuhle stranku http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=255 a nasla sem tam prodejni mista dve sou dokonce v uherskem brode jedno je naka predporodni priprava ivy kadlicove a druhe masazni a regeneracni sluzby.Zkusim tam poslat mail jestli se to teda u nich da koupit a za kolik.:slight_smile:
15. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciolka1987 -to si ale fakt můžeš koupit přímo v Hradišti v porodce,chodíš tam na KTG?
15. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@amelie001 - asi to tak taky udělám
15. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
je to bez starosti:slight_smile:
15. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
K té paní Kadlicové jsem chodila do předporodního kursu před 6-ti lety, ale nejjednodušší to bude fakt asi v porodce. Na KTG jsem ještě nebyla, ale myslím, že mě tam co nevidět pošlou. Pak se tam domluvím. Díky za tip.
15. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek