Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

gabcos
25. bře 2008

Jinak Emmi si tak zamilovala to houpání v autosedačce, že Milan přidělal nad dveře skobu a zavesili jsme tam provázek a Emmi se houpe "sama" a je klid...krásně v tom usne...🙂

JInak lehátko taky objednávám, pořád jenom lozí a studuje co se dá...asi vyhraje toto...🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2006144&tab=1

krista
25. bře 2008

Gábi to vypadá zajímavě 🙂
Já moc nechci malou na to houpání naučit, stačí že si vyřvává to chování 😖 Uvidíme jak to zmákneme, já to budu používat spíš pro přenos, když budu potřebovat být v kuchyni nebo ve sprše - což taky nezvládám moc, takže jsem taková šmudla 😅

panterka
25. bře 2008

Terko, tak to se mám na co těšit 😀 😀 😀 fakt když to srovnám s Hynečkem, tak musím teď čekat aspoň trojčata 😀 s Hynečkem jsem měla při porodu břicho poloviční a měl 2kg 😅
teď mi to břicho přijde jako hrozná zátěž a navíc tenhle prcek je proti Hynečkovi fakt raubíř, no jsem na to zvědavá, jestli to tak půjde dál a pak mi vysadí ten gynipral, tak nechci vidět, co to břicho bude dělat 😅
jinak jsem řekla, že jak padne 14. květen, tak končím s režimem, ale třeba mi ho povolí i dřív a od 22.5. dělám všechno pro to, abych porodila 😀
jsem taky zvědavá na ten velkej utz, jak bude tenhle prcek velkej, když mám takový břicho...

panterka
25. bře 2008

tak já zatím lehátko neplánuju, furt si naivně myslím, že Jáchymek bude tak hodnej jako Hyneček, aspoň ze začátku 😅 Hynečka jsme měli ve druhý postýlce v obýváku a byl fakt hodnej, nebrečel, nevyžadoval chování a tak 😕 no prostě zlatíčku, ale už vidím, jak nám to ten druhej prcek vynahradí 😅 zatím mám ten koš, abych ho mohla mít všude u sebe 😉

panterka
25. bře 2008

tak to je fajn, že jsem Ti píchla 😉 jak tam chodím k Míkovi, tak jsem tam to jméno určo zahlídla 😉

panterka
25. bře 2008

taky vám ty vaše holčinky tak v bříšku škytaly???? ten náš prcek snad škytá 5x denně 😕

krista
25. bře 2008

Panter jj malá škytala v břiše pořád a to jí zůstalo i venku 😀
Někdy je z toho škytání pěkně otrávená a zpruzelá 😝 No koukni jakej buben jsem měla já a malá byla docela malinká, tak to podle toho vůbec neber, navíc jsem přibrala jen asi 8kg a břicho jsem měla jako kdybych přibrala 20kg 😀

Právě jsem zjistila že místo Poličanu koupil MM Vysočinu - celou šišku, to je hrozný, poslední dobou koupí vždycky to co nechci ☹

panterka
25. bře 2008

Terko, to mi něco připomíná 😀 u nás je to teď s jídlem všechno podle MM, protože nakupuje prakticky jen on 😅
já chci malý miminko 😅 3kilča jsou akorát 😉 já to mám spíš s prominutím nažraný, protože já fakt jím z nudy 🙄

panterka
25. bře 2008

Hyneček začal škytat až po tom 30tt v nemocnici a tam jsem taky teprve začla přibývat, do nemocnice jsem nastupovala když jsem byla 30+1 (to mám mimochodem teď ve čtvrtek, tak v tomhle jsem na tom líp, protože mi dr. říkal, že mám hrdlo uzavřený a čípek 30mm, tak asi dobrý 😉 ) a to jsem měla nahoře 4kg (no a výchozí váhu o 2kg nižší než teď)

krista
25. bře 2008

Panter 😀
Neboj taky ti to půjde po porodu rychle dolu, já mám dole už 11kg zhruba 🙂 ale bojim se abych nezačla zase nabírat, protože jim dost nepravidelně, velký dávky a pozdě večer jak nestíhám 😅
Teď malá usnula, doufám, že až se vzbudí tak bude mít lepší náladu 😝

Za jak dlouho začne mimčo nějak normálně spinkat Panter? 😅 Myslim jako v noci 😀

panterka
25. bře 2008

Gabi asi musela za Emminkou... 😕

krista
25. bře 2008

Ty jsi v nemocnici přibrala? 😀 No to já si myslim, že díky tý stravě jsem tolik zhubla 😀

krista
25. bře 2008

Asi jo, však já taky nevim jak dlouho tu budu 😅

panterka
25. bře 2008

Terko, víš, u nás to bylo jiný, my jsme byli na Bebě 😅 do 6ti týdnů jsme budili po 3 hodinách, pak jsme to nechali na Hynečkovi a vstávali asi 2x za noc, když mu bylo půl roku, tak jsme už vstávali jen jednou a to ani nedopil flašku, tak jsem mu začla dávat jen čajík a od 8 měsíců spal celou noc (a současně se nám postavil) 😅 ale fakt je to asi jiný, když nebyl kojenej, kámoška teď má 5ti měsíčního chlapečka, kterýho kojí a v noci chce každou hodinu 😕

panterka
25. bře 2008

TErko, to je mi jasný 😉 taky počítám,, že se tu po porodu skoro neukážu, protože budem furt venku 😉 já kdybych nemusela ležet, tak bych tu tolik nebyla ani tak, protože bych musela fungovat s Hynečkem, ale takhle 🙄 to je pro mě, když jsem tu sama, jediný rozptýlení 😒

krista
25. bře 2008

Malá křičí, tak já musim., páá

gabcos
25. bře 2008

jojo, Emm...🙂

Terka , ty jo 11 kilo dole, bledá závist !!!!
Emmi má taky dost často štukačku...☹

Teri, tak se stav, my zase koupili celou šišku Poličanu ale nějak nám nejede, asi divná série...☹

panterka
25. bře 2008

Terko, tak pááááá 😉
GAbi, já mně teď každou chvíli malej škytá v bříšku, no síla 😀
ale stejně to hrozně letí, tý jo, až já půjdu na ten velkej utz, tak Kristýnce už bude měsíc, a to je jen za dva týdny 😅
no a až se ten náš chlap narodí, to budete teprv koukat, jakej mezi vašima holčinama a tím naším chlapem bude rozdíl 😀 hrozně rychle ty dětičky rostou.... a je to škoda

panterka
25. bře 2008

GAbi, teda krásnej úsměv Emminky 😵 😵 😵 to je při spinkání?

gabcos
25. bře 2008

jojo, při spinkání, po procházce, když jsme ji vyndali z kořárku...🙂

Emmi je vzhůru a kňourá, musím, tak zatím papa

panterka
25. bře 2008

Gabi, papa 😉

dludli
25. bře 2008

Holky a jak se pozna ze mimi v brise skyta? My ted mame takove zajimave pohyby, casto me kope proste dolu do podbrisku, jako by se chtel prokopat ven 😀 to je tedy dost protivny, ale pak a to me desne bavi, kdyz lezim na boku, tak kopne do bricha jako dole, do postele a odrazi se mi na druhy strane 😀 tedy tak si to vysvetluju, ze uz je velky a citim proste ten kopanec na obou stranach, ale mozna je to blbost ne? 😀

Holky ja sice nemam zkusenosti, ale na ty prdiky casto se rika ze pomuze polsatrek plneny tresnovymi peckami a nahraty, pekne na brisko a k tomu masirovat

dludli
25. bře 2008

Jo a malem bych zapomela, moji kolegyni se v nedeli narodil v CK Jonasek 🙂 tak az budu vedet co a jak bylo, nejaky reference,tak je urcite prihodim 🙂

panterka
25. bře 2008

ahoj dludli 😉
já škytavku cítím jako takový pravidelný slabý škubání 😉
jé, to je super, tak Tvojí kolegyni gratuluju a určitě pak přidej postřehy, co a jak, kdo jí rodil, jak byla spokojená 🙂

panterka
25. bře 2008

Gabi, teda, řeknu Ti, Emminka se nesměje, ale přímo řehtá 😀 to je krásný 😵

gabcos
25. bře 2008

teď jsem si s ní hrála na dece a řehtala se jako blázen, jsem z toho neměkko...🙂 🙂

panterka
25. bře 2008

Gabi, ty dětičky jsou faaakt úžasný 😵 vůbec si to bez nich nedokážu představit

gabcos
25. bře 2008

já už taky ne, panterka... 🙂 🙂 nedokázala jsem si představit, že budu maminou a teĎ bych si už nedokázala představit, že bych Emmi neměla...

panterka
25. bře 2008

já si teď nějak nedokážu představit, že kromě Hynečka budem mít i miminko, ale když se zamyslím do budoucna, tak si nedokážu představit, že pak už nám ty kluci jen porostou a pak najednou odejdou a my budem sami dva... už si to bez toho kolotoče nedokážu představit 😕

dludli
25. bře 2008

ja si to taky neumim predstavit, jestli vubec budu vedet co a jak, jestli me to neomrzi 😨 🤐 no ale snad to ma ta priroda nejaky vymysleny a pujde nejak samo od sebe? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru