• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

24. května 2017 
@j.a.n.u.s. Jani budu na Tebe myslet a držet pěstičky, aby vše dobře dopadlo!!!! Snad se malý už rozhodne jít ven a potkáme se tam. Zatím u mě, ale nic. Drž se kočko :wink:!!!!!!!!!!!
2. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Janča už má malého Jonaska u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 51cm a 3250g takže odhadce se trochu sekl :slight_smile:
Jani ještě jednou gratuluji.

@ewwik a co Ty? Ještě doma? Celá? :slight_smile:
3. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija Jéééé tak to Jaňulce gratulujííííííí :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: !!!!!!!!!!

Jinak já pořád doma a celá :wink: . Malý ven ještě nechce, takže ještě zítra doma a ve čtvrtek se musím jít ukázat do nemocnice. Uvidíme co mi tam řeknou.
3. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija jj taky pisala sms :slight_smile:

a taky se Janičko přidávám ještě jednou ke gratulantkám!!!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
Přeju hlavně zdravíčko, štěstíčko a spoustu radosti ať ti Jonášek dělá!!!
@j.a.n.u.s.
3. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewwik nooo, aby to taky nepřišlo tak najednou, jako u mě... :slight_smile: :wink:
3. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamusa1611 Vůbec bych se nezlobila, kdyby to už přišlo :slight_smile: :dizzy_face: :astonished: . To čekání je fakt divné :fearful: :slight_smile: .
4. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.u.s. My také moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví Jonáškovi i mamince.
4. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewwik Já se taky nemohla dočkat, už to bylo moc dlouhé
4. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..psala jsem Janci, ptala jsem se jak ji je..jestli jsou oba dva ok, tak odepsala, ze vam muzu napsat i sem:
"Malej ok, ja nic moc, otvirali me jeste jednou, pac jsem zacala krvacet do dutiny brisni, tak zatim furt jipka, nizky tlak, transfuze, ble..."
4. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. mooooc gratuluju k Jonáškovi. A rychle se uzdrav, ať si to můžeš pořádně užívat. :wink:
@dendasek deny a co ty? Už jsi v pohodě? A jak se Elišce líbí Anežka? Určitě ti chce se vším pomáhat,co?
4. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky Janičce ještě jednou gratuluji a přeji rychlé uzdravení!
Jinak včera jsem byla poprvé na předporodním kurzu. Sice jsem začla posledním tématem, ale nevadí :grinning:
A hrozně milá staniční sestra, která je zároveň laktační poradkyní, nám řekla info o kojení, a jak to u nich při porodu probíhá a je to tak, jak bych si přála.
Karvinská porodnice už je taky držitelem titulem Baby friendly hospital. Což pro mě byla novinka!
A to, že se od 1.7. zavírá porodka je kachna:slight_smile: Vůbec to nejni pravda. Ale příští rok ji čeká rozsáhlá rekonstrukce.
5. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendasek jé ty máš už mimi tak velká gratulace
5. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medan29: dekuju :wink:

@lucierob: Presne jak pises, Eli je zatim z Anezky nadsena..pomaha jak muze:slight_smile: tak jsem zvedava jak dlouho ji to nadseni vydrzi. Jen se ji moc nelibi, ze je porad tak mala...porad se pta, kdy uz konecne vyroste..:slight_smile:
Jinak ja uz jsem skoro fit..jizva se pekne hoji..jen obcas zaboli..stehy uz mam venku..
Byla jsem dneska s Any na dvoutydenni ko a pekne pribira..pri propusteni z nemocnicemela 2880g a dneska mela 3270g..tak mam radost, zatim jen kojime.
5. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jsem pořád 2v1 :slight_smile:. Chodím každý den do nemocnice na ozvy a pokud neporodím do středy, tak mám počítat, že ve středu - čtvrtek budou vyvolávat! Dnes tam byl jiný doktor a ten mi dokonce navrhl ať to vyvoláme zítra. Vůbec jsem nevěděla co na to říct, ale nakonec jsem to odmítla , snad jsem neudělala chybu. Byla tam i jiná maminka a taky už má pom termínu a taky ji to chtěl zítra vyvolat. A taky odmítla. No uvidíme, snad do té středy porodím :wink: :slight_smile:.
6. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewwik: drzim palce, at si to Adamek (mimochodem krasne jmeno, taky jsem ho mela vybrane pro kluka :grinning: ) rozmysli a vyloupne se na svet sam, bez vyvolavacky :wink:
7. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek Děkuji :slight_smile:, ale vypadá to, že opravdu vyvoláčka bude :frowning2:. No co se dá dělat.
9. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewwik: klidne se to muze jeste rozjet samo.. :wink:nadeje umira posledni :wink: Ja jsem prenasela dvanact dni.. :sweat_smile: :pensive:
9. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendasek
@ewwik
@cinky
@lucija
@mamusa1611
@rina76
Holky, moc diky za gratulace :slight_smile:

Kde zacit..nenudit UZ maminky a nestrasit jeste prvo-tehulky :D

No zacnu asi na porodnim v Karvine...vedela jsem do ceho jdu, kdo me tam ceka...jak EASY to bude....nastoupila jsem tam pred polednem...vysetreni, ozvy, anesteziolog(!!!)...a pak uz jen cekacka na vecer, noc a rano....kdy se vse melo uskutecnit, pac jsem sla jako prvni na sal. Noc probehla v klidu...jen jsem se loucila s briskem, ujistovala Jonaska, ze venku je bezpecno a ze v moji naruci mu bude dobre....at se neboji, ze to bude vse dobre. Kupodivu jsem usnula...
...rano klystyr, priprava, volala jsem mamce at teda donde, ze pujdu na sal v osm hodin....prave vedla Elishku do skolky. Prisla, objala me, dodala odvahu a uz jsem si sla nechat "dobrovolne" zavest cevku! Toho jsem se dost bala...pak jsem zjistila, ze nebylo ceho....dulezite je dychat, pri bolesti vydechnout....pomaha to :slight_smile:
Jeste jsme s porodni asistentkou laskovaly, delaly si srandu, ale uz jsem to vnimala jen tak aby se nereklo, v duchu jsem byla porad s Jonaskem...
Je to strasny pocit, kdyz vas vezou na operacni sal a jste pri vedomi, diky bohu, ze tam byly vsechny postavicky uplne skvele naladene, citila jsem se dobre v jejich rukou...taky dulezite! Duvera!
Pak prisly na sal kapacity a uz jsem vedela ze je to tady - ten moment....bylo 08:04...a ja se rozloucila s Elishkou i s maminkou v mych myslenkach, pac clovek nikdy nevi, kdy "odejde"....a co kdyby to byl zrovna "jeho" moment?!
A pak BLINK...a ticho, tma...........................................
.................................probouzeni na JIP, bolest, JONASEK :slight_smile: !bolest, zizen, otupelost,Jonasek - radost, bolest, procitani, bolest...VELIKA BOLEST...pulsujici VELIKA BOLEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...vezou me zpatky na sal...krvacim do dutiny brisni....strasne to boli!!!!...BLINK....tma, ticho...
....procitnuti na JIP, bolest, dostavam neco proti ni....dostavam ATB-chce se mi zvracet z te chute co se mi objevila na patre! To vse do jedne ze ctyr kanyl, co mi byly napichnuty....Jonasek! Paneboze je v poradku??????

Ano byl. Narodil se krasny chlapecek, vlasacek-mladatko moje.

Na JIP jsem potkala jen andely. Nemohu jinak nez dekovat za jejich peci, laskavost a pozitivni energii co vyzarovaly...hodne sestricky, moc!

Na vytahovani drenu chci zapomenout. Snad se to nekdy povede :slight_smile:

Maleho mi vozily sestricky z novorozeneckeho vzdy po trech hodinach :slight_smile: , dekuji za to! Krasne jsme zacali kojit...chteli mi furt davat neco proti bolesti, ale ja odmitala...statecna to ja :slight_smile:
Po dvou dnech uznali, ze muzem na normos pokoj...hura! Dostala jsem se na dvojluzak k uzasne mamince z Orlove. Diky ni to uteklo jako voda ten pobyt...maleho mi jeste vzali na noc sestricky, ale od druheho dne uz jsem fungovala normalne. Takze se da rict, ze po operaci a nasledne reoperaci jsem od tretiho dne maleho nepustila z naruci....opet jsem dostala nabidku k necemu proti bolesti, opet jsem odmitla... :slight_smile:
Ty prvni dny byly jak v oparu, ale euforie to vsechno zkrasnovala...porad jsem cekala na hormonalni deprese a ony neprisly :slight_smile:...jen krasno a pocity, ze nemusim nic resit...jen hladit maleho, pusinkovat ho a poznavat jeho dusicku...
Dekuji za krasny pobyt v nemocnici, kdyz uz to muselo byt touhle cestou. Dulezite je vypichnout ze vseho to pekne a soustredit se na to :slight_smile:
10. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeste dodatek, malej mel 3350g :D ja se sekla pac jsem byla jeste mimoooooooo :sweat_smile:
10. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Nááááááááádhera... :slight_smile: jsem se normálně rozbrečela... :grinning: tak mě to všechno dojalo... :sweat_smile:
No, bych teda ráda napsala, že s těma sestřičkama a por.asistentkama máš pravdu, ale doktoři na to kašlou čím dál víc bych řekla... :unamused: Prachy, prachy.....ale na sálech honem honem....at už to je a pak to tak dopadá.... :angry: :unamused: Taky jsem byla asi 2.týdny zpět v nemoc.na čištění..... :rolling_eyes:
No nic, ale hlavně že vám to všechno tak krásně dopadlo, že jste oba zdraví, to je hlavní.... :wink: :slight_smile:
Teď už si jen užívej maličkého, vlasně obou, :slight_smile: ptž se ani nenaděješ, a uteče to jako voda...... :pensive:
10. kvě 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,

@j.a.n.u.s. ještě jednou mooooc gratuluju. Jonášek se vám moc poved. Je krásný a to jeho číro je úplně parádní. To já neznám. Moje děti měli na hlavičkách jen chmíříčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Jsem tady nová tak se trošku představím.
Jmenuju se Lucka je mi 21, pocházím z Rychvaldu ale žiju v Orlové už asi 5 let..
Jsem vdaná, mám 3 letého syna a teď čekáme (snad) holčičku :slight_smile: termín je vypočítaný na 10.srpna
mamusa1611 Tebe znám ještě ze základky :grinning: gratuluji ti k holčičce a všem ostatním maminkám taky :wink:
12. kvě 2011 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smithi Vitej smithi :slight_smile:
12. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska stehy sly ven, poprve jsem potkala pana primare Fialu:slight_smile:....velice velice normalni clovek se srdcem! Malokdy se toto vidi....
mamu...davam ti za pravdu!
13. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.u.s. Taky k němu chodím a dokonce mi rodil synka, je skvělý lékař i člověk. Vždy empatický, naslouchavý a trpělivý.
Nevíš náhodou jak to teda s karvinskou porodnicí vypadá? nechci rodit jinde :fearful:
13. kvě 2011 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smithi ahojky, fakt?? no to je pěkné, noo, bych taky ráda věděla, o koho jde... :grinning: jinak děkuji moc.. :slight_smile:
14. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. jj, přesně ták...... se srdcem....... :slight_smile:

Jinak se chci zeptat..... jestli je normální, když jsem opět začla krvácet...no, není to čistá krev, ale minulý týden už jen takové špinění, už to ustávalo, a od včera zase... :unamused: :angry: už mě to štve.... jako furt s těma vložkama... :angry: za chvilu léto, voda, koupáníčko a já budu na suchu??!!! to snad né... :angry: :grinning: Dávaj se na to nějaké prášky?? aby to konečně přešlo?? Nebo nebude to už začínající MS???
14. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamusa1611 mamu nechci strasit, ale ja to mela desne dlouho...krev pak ten sliz ruzovy, tkan...pak nic a zase krev...a nanovo...parkrat se to tak otocilo a dobry. Mudra rikal, ze to je dobry, tak jsem neresila....neboj, prestane to :slight_smile:

@smithi ja jsem mu rikala, ze az budu mit auto, tak se prihlasim k nemu.....
14. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. o.k. tak dík, noo... nestrašíš, už si zvykám... :unamused: :grinning:
14. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek