• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

30. července 2017 
Evi> jojo otec u porodu 300,-..my jsme to dokonce zapomeli zaplatit..hihi..nejak jsme na to zapomeli a nikdo nam to nepripomel, proste na takove veci nemyslis, pri odchodu z porodnice nam dali ruzne papiry ale na to ze mame zaplatit ze byl otec u porodu se nejak zapomelo,ale jen co jsme prisli domu tak nam volala sestra...hihi...ale v pohode, pritel tam zajel a dodatecne to zaplatil.
jinak jestli mas zajem omrknout porodni sal, tak si zavolej do porodnice a domluv se...ja jsem tam volala a chtela jsem se domluvit, kdy se muzu jit mrknout, ale sestricka rikala, ze si mam zavolat ten den, kdy chci prijit a ona mi rekne , jestli se rodi nebo jsou volne saly.
a mam takovy dojem, ze se chodi i na cviceni do porodnice, ale nejsem si jista. ja jsem chodila cvicit do slunicka v Ka 6, paradni, cvici tam s tehulama, ucila nas spravne dychat u porodu,muzes si vypujcit dvd o kojeni atd..a taky nam vypravela o porodu...
11. únor 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Evy.jo otec u porodu 300kč a kurzy taky jsou i cvičení zdarma myslím.zajdi se do nemocnice domluvit nebo se poptat kdy to začíná atd.na porodním oddělení to je na nástěnce o tech kurzech :slight_smile: !!
11. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenys prosím tě v kterém týdnu se můžu jít podívat na porodnici? já jsem ve 13 týdnu a rodit chci taky v Karviné, a u císařského řezu je taky možno tam mít otce?
12. únor 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikso, můžeš se tam zajít podívat kdykoliv, ale naplánuj si předem schůzku. U císaře je taky možné mít tatínka - je to zdarma. Dcera tak přišla na svět a byla jsem moc ráda, že ve všech těch přípravných fázích (příjem, předoperační přípravy) byl se mnou i manžel, sestra Balasová nám vyšla hrozně vstříc a kromě klistýru :sweat_smile: u mě asistoval furt. Hlavně předtím, než mě odvezli na sál, jsem za to byla opravdu vděčná.
12. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dendisa děkuji za odpověd tak to je supr taky tam chci manžela mít, zjistím si číslo myslím že ho mají na nástěnce u nás na gynekologii a zavolám tam, já jsem na Karvinou slyšela jen samou chválu tak tam chci jít,
12. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky!já jsem rodila před 3týdny v karviné a nemužu si stěžovat na nemocnici a už vubec ne na porodní oddělení.sice mě brali císařem,ale byly všichni moc hodní a skvělí nemužu si stěžovat!!!!muj manžel u císaře byl!!
15. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem rodila přesně o jeden týden později než Ivulinda a taky císařem a mé názory jsou stejné. Nemůžu si stěžovat, jak na péči na JIPce, tak na porodním oddělení. Můj muž byl taky u císaře :slight_smile:
15. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky ,
koukám, jste rodily císařem...jak to máte s kojením?? Kojíte?? Pomáhaly vám v porodnici sestřičky s kojením???
17. únor 2008 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ mery.luu,no já nekojím,jelikož jsem po 3týdnech stratila mlíko.já jsem měla skvělé sestřičky,pomáhaly mi pořád s kojením od rána do večera a taky od toho tam jsou aby maminkám pomáhaly se vším když někdo potřebuje :slight_smile: !normálně i sněma pokecáš o ruzných věcech nejen o kojení.tak zatím PA
17. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já pro změnu kojím. Malá se mi přisála hezky hned na JIPce a pak to šlo už samo. Takže problémy s kojením nemáme. Myslím si, že je to individuální s kojením. Na pokoji se mnou byla holka, co rodila "normálně" a mlíko neměla. Sestřičky jsou v porodnici fajn, určitě pomůžou :slight_smile:
17. únor 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestricky s kojenim pomahaji,.....maly se nechtel prisavat, to byl pro me strasny stres, vsichni okolo kojily o zivot, jen nas maly porad hajinkal a nejak se mu nechtelo papat, takze se hlavne nevzdavejte, maminky a hlavne miminka se to musi naucit!!!! porad jsem otravovala sestry a ty mi pomahaly a asi 3 den se maly prisal uz krasne sam, hlavni je vydrzet a otravovat sestricky,aby pomahaly.... :wink: :slight_smile:
18. únor 2008 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,mě malá taky hezky pila s prsu do té doby než se mi mlíko ztratilo!jinak jsem v porodnici trochu kojila,ale museli malou dokrmovat.kojit jsem každopádně chtěla,ale bez mateřského mléka to prostě nejde,ale malá se přisaje i ted!!!ŠKODA :frowning2:
18. únor 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer.
V Karviné jsem rodila v roce 2004, byla jsem spokojená....teď jsem těhotná a rozhodnutá opět rodit zde. Všimla jsem si na stránkách nemocnice, že zde mají k dispozici porodní stoličku....rodila jste na ní některá?
2. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mischelinka,o stoličce nic nevím,ani nevím jestli jí tam mají,to se musíš zeptat přímo na porodním nebo jestli ti někdo tady odpoví
4. bře 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o stolicce taky nic nevim :confused: :sweat_smile:
4. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky-koho jste měli u porodu? Je dr.Rejtová dobrá?
5. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!tak dr.Rejtová není vubec dobrá,kvuli ní jsem měla problémy v 9měsíci a taky kvuli jejím diagnozám byla moje malá moc malinká jak se narodila takže já osobně s ní nejsem spokojená :unamused: .Kdyby mi na prutokách řekla,že není něco v pořádku tak se nemuselo stát to co se stalo,ale ted už je vše OK!!!!
5. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám taky svůj názor na tuto doktorku a je spíš negativní. :frowning2: Tato doktorka je zastáncem "přirozených, sponátnních" porodů. Já proti tomu nic nemám, ale holt u každé rodičky to nejde rodit přirozeně. Moje miminko vážilo 4410 g po narození a dle jejího názoru bych měla porodit spontánně, akorát jsem neměla žádné bolesti ani kontrakce a porod nešel vůbec vyvolat. Naštěstí jsem se do ruk této doktorky moc nedostala a měla jsem u porodu svého doktora, který mě nenechal trápit a vzal mě císařem, za což jsem mu moooc vděčná a patří mu velký dík :slight_smile:
6. bře 2008 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mimčo podle dr.Rejtové mělo vážit asi 3kila a vážila 1940g a 44cm takže si myslím,že je to velký rozdíl :unamused: ,a když jsem byla v nemocnici už od pátku a ptal se jí muj manžel jak to vypadá tak řekla,že skvěle a na druhý den jsem taky rodila císařem,protože hrozilo udušení miminka,a taky jsem nemohla rodit normálně,měla jsem jisté problémy,které mi to nedovolovali.Takže naštěstí tam byl dr.Gebauer :slight_smile: a ten mě včas zachránil i moje mimčo :slight_smile: !!!a za to mu taky patří velké DÍÍÍÍÍÍKY :wink:
6. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila bych určitě přirozenou cestou,ale v 9měsíci jsem začala mít problémy s vysokým tlakem,velkými otoky a bílkovinou v moči a to všechno mi nedovolilo rodit přirozeně :unamused: ale hlavně,že je vše v pořádku a hlavně,že je malá zdravá :slight_smile: :wink:
6. bře 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte-vy mě teda strašíte :unamused: já k ní chodím do ambulance a příští čtvrtek mě posíla do Vítkovic na krev-screen. Zatím si na ní nemůžu stěžovat ale pokud mi něco zanedbá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čekám 2.dítě a první doktorka mi zanedbala taky těhu. a musela jsem rodit císařem jinak bych vykrvácela,dr.Rejtová mi taky říkala že se budem snažit porodit normálně. Snad jí u porodu nebudu mít :rolling_eyes:
6. bře 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak to tady čtu tak taky nad vším přemýšlím já chodím k dr. Rejtové už roky a nikdy jsem s ní neměla problémy, ale po poslední prohlídce jsem tak trochu na pochybách a taky už jsem od kamarádek slyšela že není dobrá tak trochu nad tím přemýšlím... chodím k ní do ambulance a taky jsem chtěla jít k ní rodit tak uvidíme

toni neboj na ten screnning jsem taky byla ve Vítkovicích nejdříve ti vemou krev a pak za týden je screnning - ultrazvuk toho se není co bát
6. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu se k vám přidat, jsem z Orlové a přemýšlím, že budu rodit v Karviné, slyšela jsem na ní plno chvály, ale i plno horších věcí tak jsem pořád nalomená :unamused: .
Jsem teď ve 20tt a domlouvala jsem si cvičení ve Sluníčku 11.3.2008 jdu poprvé, je tady někdo kdo tam taky chodí? Jdu až na 18 hodinu, ale bylo by dobré potkat někoho s kým si člověk dobře popovídá :slight_smile:
6. bře 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíte holky,že Rejtová je nic moc doktorka.to je aspon muj názor...
6. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zepata holek co mají porod v Karviné za sebou, dává se injekce když vás zašívají po nástřihu? Kamarádka rodila v Praze Podolí a dávali jí 2 injekce na umrtvení.
6. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-takže až mi odeberou krev musím jít pak ještě za týden opět do Vítkovic na ultrazvuk?? dík
7. bře 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se jdu ještě mrknout na vaše názory, než si půjdu do té naší porodnice hajnout taky :sweat_smile: . No doufám jen, že budu mít štěstíčko na fajn doktora u porodu... jak to tady čtu, no trápit se moc nenechám, na to jsem až moc velká držka! :grinning:
kytinka: ahojky! Do Sluníčka chodím už dlouho a pokud to ještě stihnu, tak 11. si jdu naposledy zacvičit :wink: Ve Sluníčko je to supr, krásně si zacvičíš, dozvíš se spoustu věcí o průběhu porodu, jak dýchat, potom taky o kojení, jsou tam speciální hodiny předporodní, takže fakt jsi udělala dobře, že ses přihlásila! Ty jdeš na 6 večer, já na 5. Má to takhle rozdělené podle toho v jakém stádiu těhu jsi! Takže se asi nepotkáme, ale neboj, toho 11. tam vás asi bude více, co jdou poprvé! I maruska39, je tady na MK jde taky poprvé, tak jí když tak napiš do IP, bude určitě ráda, když tam nebude poprvé sama :wink:
Tak kdybych už se tady neukázala tak mi holky držte palečky a doufám, že taky za dva týdny až sem juknu (jeslti na to vůbec budu mít časík :grinning: ) budu kypět jen samou chválou! :wink:
7. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka-držím ti mooooc palečky a pak jsem přijd napsat průběh porodu atd.(pokud budeš mít čas) :wink:
7. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 ano je to tak nejdříve půjdeš na odběry a pak tě za týden nebo dva objednají na ultrazvuk, není to v jeden den, potřebují k tomu vyšetření výsledky krve.
7. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78: děkuji moc, až bude časík, určitě sem zaskočím a podělím se o zážitky.. :wink:
7. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek