• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

14. června 2017 
ahojík holky,
kozinka díky moc, Marusky se určitě zeptám, chvíli jsme spolu zdrbli na společném termínu, ale já jsem na netu jednou za čas a potom už jsem v pokecu nestíhala.
Prosím jenom ještě o vysvětlení kde přesně se sluníčko nachází, každý mi ho totiž vysvětluje jinde a já nejsem z Karviné, někteří říkají za hospodou Alfa tam jak je školka a druzí, že to je někde za autotechnou, tak teď nevím na které straně hledat :slight_smile: .
Jinak budu ti držet palečky ať jsou na tebe hodní :slight_smile: a ať jde všechno hladce.
7. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-aha-a to pak už budu vědět i pohlaví,že?
7. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 já jsem si taky myslela že tam už mi řeknou pohlaví, ale doktor říkal že to ještě není v tak malém stádiu těhotenství vidět, tak jsem čekala že pak na další poradně mi už řeknou pohlaví a nic tak budu začínat 17 týden a pořád to nevím, ale to nevadí nejdůležitější je pro mě at je mimi zdravé a budu ráda jak za holčičku tak za chlapečka.
7. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytinka: no možná bude nejlepší když se s Maruš domluvíte třeba u té mototechny, strašně špatně se to vysvětluje pro ty co nejsou z Karviné. Ale i tak to zkusím: Takže je to na té straně kde je mototechna to je hlavní vědět :wink: A je to v bývalé školce, většina lidí ví kde to je, tak pokud se nedomluvíš s Maruš, tak se zkus někoho zeptat na hlavní třídě, určitě ti někdo rád poradí :slight_smile: Fakt nevím jak to vysvětlit někomu kdo není z Karviné, je to totiž docela mezi barákama....Tak snad jsem ti alespoň trošku pomohla... :sweat_smile:
Jinak děkuji moc za podporu!! :dizzy_face:
7. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-jasně hlavně at je to zdravé-ale mě chce dr.Rejtová poslat i na plodovku,tak jsem zvědavá :wink:
7. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kozinka,držím palečky at ti ten porod proběhne hladce a at se moc netrápíš :slight_smile: Já už to mám za sebou :grinning:
7. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 já byla jen na screnning o plodovce mi nic neříkala, ale pokud tě tam posílá tak bude asi lepší tam jít, myslím že zbytečně by tě tam neposlala, nebo možná ještě počká na výsledky screningu, já jsem je měla dobré říkala že úplně výborné tak jsem ráda. držím palečky a pak dej vědět jak ti vyšetření dopadlo.
7. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k dám :slight_smile: já budu mít v dubnu 30l,tak asi proto :unamused: hezký večer
7. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 to asi nebude mít s věkem nic společného já mám 30 let a čekáme první mimi. kamarádka byla na plodovce kvůli věku, ale ta má 41 a má dvou měsíční holčičku.
8. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-dám vědět,jedu tam ve čtvtek-pa
9. bře 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamini jak se máte????
11. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
chtela jsem se zeptat, jestli naahodou nevite neco o tom, ze by se v prubehu leta, podzimu mela zavirat a rekonstruovat porodnice v karvine? to bych byla nerada :fearful:
jo a taky jaxem tu cetla o slunicku - od kdy se asi tak chodi na tehucviceni a kurzy apod? dekuji
11. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa-o tom nic nevím!!!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: zjistím si to od doktorky.
11. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doktorka mi zatím nic o rekonstrukci porodnice neříkala, ale v srpnovkách už to holky probírali, taky by mě zajímalo jestli to bude opravdu tak vážné že budu muset zvolit jinou porodnici to bych nerada, ale pokud to bude tak tak nic neuděláme taky to ještě musím zjistit
11. bře 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, za pár dní jdu rodit tak vám to určitě zjistím, už jsem to slíbila jedné kamarádce že vše pozjišťuji! Ale jinak když jsem byla na kurzu kojení, tak nám opravdu říkali, že během léta by měla proběhnout celková rekonstrukce porodnice, takže měsíc možná více zavřeno... ale více pozjišťuji a pak napíšu co a jak :wink:

misa84: můžeš začít chodit od kterého koliv týdne, záleží na tobě :wink: není tam nijak omezený počet hodin :wink:
11. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestrašte s tou porodnicí :unamused: Myslííte že kdyby to byla náhodou pravda-musím si do jiné porodnice zavolat dřív a objednat se?Kolik dní před porodem,nevíte?
12. bře 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE:slight_smile: :grinning:
13. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zeptám se mamky, kdy přesně, dělá tam sestřičku :slight_smile:
13. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misan,jak se máš a co malý roste jak z vody :slight_smile: ???
13. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi!!!! Gratuluju k Adélce!!!!! :slight_smile: Co porod????
Adámek bude mít Rok, je super, řádí jako čert, chodí už sám, začal před 11.měsícem, takže je o fuška, ale jinač moc hodný, krásně spinká, takže v poho, užívám si to, chodíme na plavání...potápěli jsme se :grinning:
14. bře 2008 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misan,děkuji.porod?musela jsem rodit císařem,ale jinak dobrý!Adélka taky hezky roste a přibírá takže hezky papá,dokonce se už i směje takže je to takový náš malý smíšek.Večer taky hezky spinká,probudí se 2krát za noc tak je to fajn :grinning: ...Tak to je dobře,že Adámek ti dělá jen radost :slight_smile:,děti jsou radost.Tak to začal docela brzi chodit některým dětem se nechce.
14. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-tak jsem byla ne tu krev ale výsledky budu vědět až 28.3 kdy mi budou dělat ultrazvuk.To nevydržím :unamused:
15. bře 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toni78 neboj to tak je mě výsledky taky řekli až na tom ultrazvuku, neboj budou dobré, já jsem je měla výborné říkal pan doktor tak jsme byli štastní,
15. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po nějaké době. Četla jsem o dr. Rejtové...taky k ní chodím (to se možná známe s některými z gyndy... :wink: ) a nemůžu souhlasit. Rodila mě poprvé a protože nám to spolu šlo, tak jsem se rozhodla, že teď, v druhém těhu budu chodit k ní. Není možná tak srdečná jako Gita z Ordinace :sunglasses: , ale je to profesionálka...prostě na ni nedám dopustit. Měly jsme trošku problémy s potvrzením těhu, ale byla moc vstřícná a ochotná...To, že tady někomu odhadli špatně váhu mimi je pořád ještě běžné...ultrazvuky neváží, ale převádí míru stehenní kosti na cca váhu, což je opravdu jen orientační
15. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tomu uzavření porodnice....to bývá každým rokem běžně na pár dní..kvůli malování, nebo se chystá nějaká šílená rekonstrukce?
15. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka já chodím k dr. Rejtové do Rychvaldu a ty? to by bylo dobře kdyby jsme se znali
15. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka já jsem se ještě doktorky neptala jak to bude, ale minule se mě ptala jestli už mám vybranou porodnici tak jsem říkala že Karviná tak mi neříkala nic o tom že by měla být zavřená tak se ještě na to musím poptat. ale je fakt že už to tady říkalo pár holek tak to někde museli slyšet jedna říkala že jim to říkali na kurzu tak si myslím že možná na tom bude něco pravdy, ale zase že by celá porodnice to nevím. musíme to ještě zjistit moc se mi jinam nechce jít
15. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka to není to,že bych na dr.Rejtovou nadávala schválně,ale prostě něco neodhadla a zanedbala,když neco nevěděla tak neměla říkat raději nic!!!!a nejsem jediná kdo si na ní stěžoval!!
15. bře 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám důvod si na doktorku stěžovat chválím jí, ale je fakt že už od spousty kamarádek jsem slyšela na ní nadávky že něco zanedbala nebo udělala špatně, říkalo už to opravdu více lidí, já jsem zatím nějakou špatnou zkušenost neměla, ale jsem opatrná
15. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa: Jo jo, taky do Rychvaldu....jsi odsaď? Jmenuji se Michaela Skřížalová, bydlíme na sídlišti...Taky chci rodit v karviné, minule jsem byla moc spokojená....ale teď bych chtěla nadstandart (to už abych začala šetřit... :slight_smile: + ty slavné poplatky)...Čekáš první mimi?
15. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek