Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

kytinka
7. bře 2008

ahojík holky,
kozinka díky moc, Marusky se určitě zeptám, chvíli jsme spolu zdrbli na společném termínu, ale já jsem na netu jednou za čas a potom už jsem v pokecu nestíhala.
Prosím jenom ještě o vysvětlení kde přesně se sluníčko nachází, každý mi ho totiž vysvětluje jinde a já nejsem z Karviné, někteří říkají za hospodou Alfa tam jak je školka a druzí, že to je někde za autotechnou, tak teď nevím na které straně hledat 🙂 .
Jinak budu ti držet palečky ať jsou na tebe hodní 🙂 a ať jde všechno hladce.

toni78
7. bře 2008

miksa-aha-a to pak už budu vědět i pohlaví,že?

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kozinka
7. bře 2008

kytinka: no možná bude nejlepší když se s Maruš domluvíte třeba u té mototechny, strašně špatně se to vysvětluje pro ty co nejsou z Karviné. Ale i tak to zkusím: Takže je to na té straně kde je mototechna to je hlavní vědět 😉 A je to v bývalé školce, většina lidí ví kde to je, tak pokud se nedomluvíš s Maruš, tak se zkus někoho zeptat na hlavní třídě, určitě ti někdo rád poradí 🙂 Fakt nevím jak to vysvětlit někomu kdo není z Karviné, je to totiž docela mezi barákama....Tak snad jsem ti alespoň trošku pomohla... 😅
Jinak děkuji moc za podporu!! 😵

toni78
7. bře 2008

miksa-jasně hlavně at je to zdravé-ale mě chce dr.Rejtová poslat i na plodovku,tak jsem zvědavá 😉

ivulinda
7. bře 2008

Ahoj Kozinka,držím palečky at ti ten porod proběhne hladce a at se moc netrápíš 🙂 Já už to mám za sebou 😀

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
7. bře 2008

o.k dám 🙂 já budu mít v dubnu 30l,tak asi proto 😒 hezký večer

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
9. bře 2008

miksa-dám vědět,jedu tam ve čtvtek-pa

ivulinda
11. bře 2008

ahojte mamini jak se máte????

misa84
11. bře 2008

ahoj holky,
chtela jsem se zeptat, jestli naahodou nevite neco o tom, ze by se v prubehu leta, podzimu mela zavirat a rekonstruovat porodnice v karvine? to bych byla nerada 😨
jo a taky jaxem tu cetla o slunicku - od kdy se asi tak chodi na tehucviceni a kurzy apod? dekuji

toni78
11. bře 2008

misa-o tom nic nevím!!!!!! 😒 😒 😒 😒 zjistím si to od doktorky.

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kozinka
11. bře 2008

ahojky holky, za pár dní jdu rodit tak vám to určitě zjistím, už jsem to slíbila jedné kamarádce že vše pozjišťuji! Ale jinak když jsem byla na kurzu kojení, tak nám opravdu říkali, že během léta by měla proběhnout celková rekonstrukce porodnice, takže měsíc možná více zavřeno... ale více pozjišťuji a pak napíšu co a jak 😉

misa84: můžeš začít chodit od kterého koliv týdne, záleží na tobě 😉 není tam nijak omezený počet hodin 😉

toni78
12. bře 2008

holky nestrašte s tou porodnicí 😒 Myslííte že kdyby to byla náhodou pravda-musím si do jiné porodnice zavolat dřív a objednat se?Kolik dní před porodem,nevíte?

ivulinda
13. bře 2008

AHOJTE🙂 😀

misan
13. bře 2008

ahoj holky, zeptám se mamky, kdy přesně, dělá tam sestřičku 🙂

ivulinda
13. bře 2008

Ahoj misan,jak se máš a co malý roste jak z vody 🙂 ???

misan
14. bře 2008

Ahoj Ivi!!!! Gratuluju k Adélce!!!!! 🙂 Co porod????
Adámek bude mít Rok, je super, řádí jako čert, chodí už sám, začal před 11.měsícem, takže je o fuška, ale jinač moc hodný, krásně spinká, takže v poho, užívám si to, chodíme na plavání...potápěli jsme se 😀

ivulinda
14. bře 2008

Ahoj Misan,děkuji.porod?musela jsem rodit císařem,ale jinak dobrý!Adélka taky hezky roste a přibírá takže hezky papá,dokonce se už i směje takže je to takový náš malý smíšek.Večer taky hezky spinká,probudí se 2krát za noc tak je to fajn 😀 ...Tak to je dobře,že Adámek ti dělá jen radost 🙂,děti jsou radost.Tak to začal docela brzi chodit některým dětem se nechce.

toni78
15. bře 2008

miksa-tak jsem byla ne tu krev ale výsledky budu vědět až 28.3 kdy mi budou dělat ultrazvuk.To nevydržím 😒

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mischelinka
15. bře 2008

Ahojky po nějaké době. Četla jsem o dr. Rejtové...taky k ní chodím (to se možná známe s některými z gyndy... 😉 ) a nemůžu souhlasit. Rodila mě poprvé a protože nám to spolu šlo, tak jsem se rozhodla, že teď, v druhém těhu budu chodit k ní. Není možná tak srdečná jako Gita z Ordinace 😎 , ale je to profesionálka...prostě na ni nedám dopustit. Měly jsme trošku problémy s potvrzením těhu, ale byla moc vstřícná a ochotná...To, že tady někomu odhadli špatně váhu mimi je pořád ještě běžné...ultrazvuky neváží, ale převádí míru stehenní kosti na cca váhu, což je opravdu jen orientační

mischelinka
15. bře 2008

A k tomu uzavření porodnice....to bývá každým rokem běžně na pár dní..kvůli malování, nebo se chystá nějaká šílená rekonstrukce?

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivulinda
15. bře 2008

mischelinka to není to,že bych na dr.Rejtovou nadávala schválně,ale prostě něco neodhadla a zanedbala,když neco nevěděla tak neměla říkat raději nic!!!!a nejsem jediná kdo si na ní stěžoval!!

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mischelinka
15. bře 2008

miksa: Jo jo, taky do Rychvaldu....jsi odsaď? Jmenuji se Michaela Skřížalová, bydlíme na sídlišti...Taky chci rodit v karviné, minule jsem byla moc spokojená....ale teď bych chtěla nadstandart (to už abych začala šetřit... 🙂 + ty slavné poplatky)...Čekáš první mimi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru