• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

8. července 2016 
miksa-ahoj,tak to já tu porodnici určitě nestihám!! A kde v Bohumíně,nevíš?Možná bych o tom uvažovala. Nebo si můžem vyměnit tel.čísla.Jak chceš.
1. dub 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
toni 78 na letáčku je napsáno že je to každou středu od 16 do 17 hodin je to ZŠ Masarykova Bohumín ( vůbec nevím kde to je ještě to musím zjistit ) vede to porodní asistentka Vasiliu Yvetta, chtěla jsem se tam objednat už na příští týden, ale nestihla bych to jdu na 14.30 do Karviné na ultrazvuk tak se objednám až na 16.4. zavolám ji a domluvíme se a uvidím pak jak to tam všechno bude. dneska jak jsem byla na procházce tak jsem potkala kamarádku chodila v těhotenství a nyní s malou do Bobše a nemůže si to tam vynachválit říkala že to by mi raději doporučila tak nejdříve půjdu tam kam mi říkala doktorka a pak kdyby tak přejít jinam se dá vždycky. mě se zamlouvá že je to přímo porodní asistentka s Karviné a je tam i prohlídka porodnice atd tak to určite zkusím.
pak si můžeme domluvit a jít tam spolu jestli by jsi chtěla, já více zjistím telefonicky přímo od ní a pak ti dá vědět.
každopádně bych tam chtěla chodit s manželem, ale myslím že se tam normálně tak chodí že to je určitě pro páry
1. dub 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-Bobeš stoji za prd,o porodu ti neříká PA ale nějaká učitelka........................děs :unamused: 16.4 mám poradnu ale chodím brzo na 13h. tak pokud je kurz od 16h. tak by to i šlo.Proč chodíš na ultrazvuk do Karviné?? Jak dlouho ten kurz trvá a kolik stojí?Pak déj vědět-Masarykovou škoulu mám za domem,je to za městským úřadem.
1. dub 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mikso...No já právě ještě nevím, jestli se nakonec rozhodnu pro tu Karvinou...záleží, pokud půjde rezervovat ten nadstandart. :unamused:
Do kurzů bych chtěla chodit, u prvního jsem na to neměla čas. A víš jistě, že se tam chodí i s partnerem? Na prohlídku porodnice ano, to vím, tam jsme byli....Ale na kurzech bývá i cvičení...co tam potom ti chlapi dělají? Já spíše uvažuju o Orlové...tam je i plavání, a to bych chtěla...taky si myslím, že ten dojezd je lepší....A to ti dala dr. ten letáček?
1. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78...kurzy by měly být zadarmo....ale asi je podmínkou rodit v karviné...ale zase, na druhou stranu, kdo tě donutí, že...nevím, jak to tam je přesně...
1. dub 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 letáček mi dala doktorka Rejtová a je tam že je ten kurz a všechno okolo toho zdarma, já chodím normálně do poradny a na ultrazvuk k ní do ordinace do Rychvaldu, ale ted mě poslala do Karviné na ultrazvuk který se dělá ve 20 týdnu a je to nějaký velký ultrazvuk na srdíčko atd a ten ona tady v ordinaci nemá,

mischelinka myslím si že tam chodí i partneři aby taky všechno okolo toho věděli a co se týká dojezdu tak je mi jedno kam budu stejně jezdit autem tak to mě netíží

holky já pak zavolám té asistentce a zjistím více napíšu
2. dub 2008 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-fajn,zjisti co a jak :wink: mischelinka-já bych na ten kurz chodila asi taky sama.
2. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCIEM NA KURZI MUZES CHDIT URCITE TAKY SEM TAM CHDILA,MUSIZ ZAJIT PRIMO DO NEMOCNICE JE TO NA PRIZEMKU MYSLIM ZE STACI KDYZ REKNES ZE JSI NOVA A ZE TAM CHCES CHODIT,JE TAM MOC HODNA INSTRUKTORKA JE TO ELKEM ASI 6 LEKCI A JSOU TEDA ALSPON BYLY ZADARMO.V KARVINE JE SUPER PORODNICE VRELE JI DOPORUCU
JU PA
6. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 ahoj volala jsem té asistentce tak od příští středy budu chodit na ty kurzy, je to od 16-17 hodin ZŠ Masaryková je to prej někde jak je kuželna tak je tam škola tak někde z boku kolem hřiště ještě to musím zjistit pořádně. šla bych už dneska , ale nestíhám to jdeme na půl třetí do Karviné na ultrazvuk. asistentka mi toho moc neřekla že si mám vzít pohodlné oblečení na cvičení, může přijít i manžel a že zbytek se dovím tam, už se tam těším a jsem zvědavá jak to tam bude probíhat.
9. dub 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj-já mám sice příští středu poradnu ale je to jak píšeš až od 16h.-tak to bych mohla jít s tebou :slight_smile: ta škola je u mého baráku :wink:
9. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-co děláš v pátek odpoledne?Nechceš přijet do Bohumína?Zajdem na kávu a můžem si o tom promluvit, počkala bych tě na stanovišti.
9. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 ahoj nezlob se na pátek už mám jiné plány s manželem vyražíme pryč tak snad jindy, klidně se pak můžeme na ten kurz domluvit já tam ten příští týden půjdu a beru sebou i manžela tak se můžeme potkat u školy nebo tam někde, včera jsme se byli podívat kde je kuželna a ta škola tak jsme to našli v pohodě pak jen najít tu asistentku říkala že je to někde vzadu kolem hřiště a že jestli to nebudeme moct najít at zavolám a ona počká venku tak by to neměl být problém.
10. dub 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj-fajn,můj chce jit taky semnou tak to se mmůem potkat u skoly a musim si vzit teplaky a triko?
10. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
toni tak to by bylo supr tak se všichni potkáme před školou pak ještě domluvíme hodinu. jo vezmi si sebou nějaké tepláky a tričko na cvičení říkala mi at si něco pohodlného donesu na cvičení. já už se těším však to uteče do středy jsem hrozně zvědavá jak to tam bude probíhat. pak si můžeme vyměnit i telefonní čísla pro jistotu, když tak si je pošleme do ip pošty.
10. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
fajn-s těma tel.číslama souhlasím.Takže triko a tepláky-o.k
10. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-a nevadí že jdu na ten kurz tak brzo?
10. dub 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 nevím jak to doporučují, jak jsem volala té asistentce tak se mě neptala v kterém týdnu jsem tak je to asi jedno, když se tam všechno dozvíme.
10. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-musím si jít koupit nějaké tepláky-ty co mám doma mě pěkně tlačí do břicha a ještě cvičit............hmmm, to by asi nešlo :slight_smile:
11. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 ahoj jak se máš? volala jsi té asistentce jestli už můžeš chodit na cvičení nebo se optáš až ve středu osobně? my budeme ve středu tak 15.50 u té školy tak by jsme se tam mohli potkat, dříve to nestihneme nebo manžel je doma z práce ve tři pak si dáme jídlo a než vyrazíme a dojedeme tak budeme mít co dělat aby jsme to stihli tak tam budeme tak 15.45-15.50 měli by jsme to tak stíhat manžel říkal že si pohne s jídlem. tak by jsme se potkali před školou. já už se těším na to cvičení a tak jsem zvědavá jak to tam bude všechno probíhat.
14. dub 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj-ne nevolala,myslím si že je to jedno kdy začnu chodit.Mám se jinak dobře-ve středu mám ještě poradnu. A jak ten kurz dlouho trvá-nevíš?
14. dub 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 já si taky myslím že je to jedno nebo mě se ani neptala v kterém jsem týdnu tak to bude určitě jedno, to nevím jak dlouho to trvá to se asi všechno dovíme na místě, to nám všechno kolem toho řekne. tak se tam sejdeme a pak se na všem domluvíme. a budeš to stíhat když jdeš ještě do poradny?
14. dub 2008 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo-měla bych,já jdu na gyndu už na 13h.
14. dub 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a půjdu asi sama-můj jde pomáhat kamarádovi,něco se dřevem.
14. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 tak se tam potkáme před školou jo? já beru sebou i manžela a pak uvidím jestli se mnou bude chodit pokaždé.
14. dub 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa-já taky uvidím jak to bude probíhat.Fajn-já už tam budu v 15:45 před školou raději a budu mít bílou bundu a rifle,tak se ke mě hlas,ju?? :grinning:
15. dub 2008 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
toni78 ano budu se k tobě hlásit, tak se tam někde potkáme my se budeme snažit tam být co nejdříve aby jsme tam byli tak 15.45 ale nevím jestli to stiihneme když tak budeme o pět minut později tak počkej na nás
15. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně,počkám-snad to tam najdeme :wink:
15. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamušky a skoro mamušky!!
Tak jsem si konečně našla chvilku časíku a chci vám napísánkovat jaký byl porod v Ka-Ráji. Takže pro mě asi nejhorší bylo přenášení... (9 dní) dva dny mi porod vyvolávaly, ale nakonec poslední tableta zabrala... (naštěstí, pak už by byl asi císař..) Porod trval 6,5 hodinky, mám z něj jen ty nejnádhernější zážitky... Rodil mne asitent primáře pan dr. Lipka, je to úžasně charismatický chlap, strašně příjemný a byla jsem opravdu moc ráda, protože měla směnu dr. Rejtová a tu bych u porodu opravdu mít nechtěla!!!!! Ale ta naštěstí zrovna rodila s jinou pacientkou, takže opravdu štěstíčko!!!!!! Jinak sestřičky opravdu skvělé, jak z novorozeneckého tak z porodního oddělení (samozřejmě výjimky se najdou, ale není to nic strašného.. :dizzy_face: ) Takže až na paní dr. Rejtovou jsou všichni moc příjemní, hodní a milí. Taková je moje zkušenost!
A porodnici vřele doporučuji!! (ps: i jídlo se dá přežít, když vás návštěvy dobře zásobí :grinning: )
16. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka gratuluji, tak to je supr že jsi měla dobrý a docela rychlý porod, já chodím k dr. Rejtové do ordinace a jsem s ní spokojená, ale je fakt že znám hodně lidí co jí fakt nemusí a nešli by k ní, četla jsem že je u porodu velice razantní a tvrdá tak doufám že já taky nebudu mít na porod špatné zkušenosti a taky snad na mě vyjde někdo jiný.
16. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
miksa: ahojky!! Děkujeme moc!!!! Jako dr. v ordinaci musí být suprová... v to věřím, je totiž hodně pedant a nechce nic zanedbat, o vše se stará a tak, ale jakmile jsem začla mít bolesti, byla docela nevrlá a necitlivá, ale jak jsem na ní jednou vyjela.. tak se sklidnila a dokonce se mi po vyšetření omluvila, pak už se ke mě chovala hezky, no nevím jestli jí člověk musí ukázat, že se taky umí ozvat (a to já nejsem žádná cíťa), ale jak říkám, pak už na mě byla v pohodě...
Přeji ti, až máš taky tak krásný porod a taky tak nádherné vzpomínky na něj jako mám já!! A pokud budeš mít paní dr. Rejtovou, tak ji sprdni.. :grinning: a pak se k tobě bude chovat pěkně!! :wink:
17. dub 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek