Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

januskaababoo
16. led 2007

Holciny co rodily v Karvine Raji...prosim o pravdive prispevky, neprikraslujte, ale ani zbytecne nestrasit, jo? Jaky je tam personal, strava, na co si davat pozor...co byste zmenily, kdybyste tam mohly rodit jeste jednou...je lepsi si priplatit za nadstandart a proc? Kolik se za co plati...tatinek u porodu atd., no uz se nemuzu dockat 😅 😅 😅

mischelinka
29. dub 2008

Ahoj holky, tak nám taky od včerejška nešel net (miksa...asi máme stejného poskytovatele) 😉 , tak jsem se vám ani nemohla pochubit....že s největší pravděbodobností čekáme HOLČIČKU!!!!!!! jsme moc šťastní 🙂 😵 😅 , už můžu začít přemýšlet konkrétněji......
miksa....Už mám vše skončeno, akorát v s rpnu státnice a musím dodělat ještě bc. práci....ale to tak polehoučku 😎

toni78
29. dub 2008

miksa-ahoj,doufám že to stihám,mám opět poradnu 😒 a pak chi ještě zajet do nemocnice na EKG. mischelinka-gratuluji k holčičce.Já doufám že budeme mít chlapečka 😉

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mischelinka
30. dub 2008

Holky díky za gratulace....jsme opravdu moc šťastní 🙂
miksa....já u Viktorka celou dobu vnitřně 😀 cítila, že to bude holčička.....pro kluka jsme neměli pořádně ani jméno....ale možná se nemýlíš. Každopádně je mi líto, že vás nebudu mít na "vítání občánků", dělám to tady v Rychvaldě já....a to už asi budu asi těsně po porodu....
toni....moc ti kluka přeju...ale zase na druhou stranu, jednu holku už máš a podle mého názoru je lepší mít dvě holky než dva kluky!! 😕 🤐

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mischelinka
30. dub 2008

miksa...No, buď budeme pozvané zároveň (podle termínu, kdy se mimískové narodí) nebo budu až po tobě, ale to budu mít nejspíš čerstvě po porodu, tak to dělat nebudu.
Pozvou tě sami, paní matrikářka posílá všem narozeným miminkům pozvánku. A záleží na vás, jestli příjdete sami, s některými chodí i babičky či další rodina. je to moc hezké....někdo ze zastupitelstva bude mít projev, pak dostanete nějaké dárečky pro mimi, budete se zapisovat do pamětní knihy města....bude k dispozici profi fotografka...je to určitě hezký zážitek

mischelinka
30. dub 2008

mikso...chystám se založit fotogalerii, až budu mít trošku více času....tak si mě pak můžeš prohlídnout, jestli se neznáme...třeba z obchodu... 😀 😉

toni78
30. dub 2008

miksa-ahoj,já byla dnes na poradně a dítě je o.k ale u mě na EKG se našla malá závada,srdíčko mi nebije jak by mělo ☹ musím podstoupit různé vyšetřeni tak drž palce,ani nemám náladu ☹

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
mischelinka
30. dub 2008

Ahoj holky. Já byla dneska taky na gyndě, všechno v pořádku, vážíme 386g a paní doktorka mi potvrdila holčičku 😵
toni...ach jo, to nejsou vůbec dobré zpávy ☹ , snad to nebude nic vážného...

toni78
1. kvě 2008

miksa-dík,určitě dám vědět.Jinak do kurzu asi chodit nebudu moct ☹ nesmím se namáhat ☹ mischelinka-to je fajn,tak se držte 😉

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
2. kvě 2008

miksa-ahoj-přesně tak,hodně vím z prvního těhu.Kde jsi byla ve Vítkovicích?V nemocnici?Jaké to tam je?Chci tam rodit 😉

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
2. kvě 2008

miksa-prosím tě-já jsem objednaná 12.5 na 14h. na ultrazvuk do karviné,zapoměla jsem se zeptat kde se tam mám hlásit. Myslíš že na Gyn.ambulanci?Dík 🙂 mě čekají příští týden taky samé vyš. 5.5 jdu na ECHO a 7.5 hned na EKG holtra-vše je ohledně srdce,drž pěsti 🙂

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
miksa
2. kvě 2008

TONI78 neboj určitě ti to všechno dobře dopadne a pokud se jim něco nezdá je to lepší vyšetřit, neboj to bude dobré

toni78
2. kvě 2008

fajn-díky

mischelinka
2. kvě 2008

Ahoj holky, tak já včerejší svátek zůstala nepolíbená 😨 ...manža teď dělá samé 12ky denní 😢 a večer už jsme neměli sílu někam chodit, navíc malý chodí hajat hned po Večerníčku. Zítra mám Vítání občánků, už se těším na miminka 🙂
miksa....zoo ti teda ve svátek opravdu nedoporučuju, manža tam bývá služebně (i na hradě) a říká, že to stojí za to... 😠 . my zásadně chdíme, když je pod mrakem a tak kolem 16 odpoledne... 😀

kozinka
2. kvě 2008

ahojky!! Po menší pomlce jsem si vás pěkně dočetla.. 🙂
toni: mimíškovi moc moc zdravíčka a tobě taky!!!!! Neboj, vše bude OK!!
miksa: tak pak dej vědět, jaký byl ultrázvuček... 🙂
mischelinka: ty jo, tak ty děláš vítání občánků.. tak to je moc krásné.. 🙂 já byla u nás v Karviné minulou neděli! 😵 Jinač z toho nepolíbení si nic nedělej.. mám to doma tak samo jako ty, nějak se to prostě nestihlo.. ale myslím, že do konce května máme dost času!! 😀

toni78
3. kvě 2008

kozinka-děkuji mooooooooooc.Já jdu do Karviné 12.5 na utz. tak jsem zvědavá jestli mi už dr. řekné pohlaví 😉 toto letí-tvoje Kristýnka má už měsíc 😕

kozinka
3. kvě 2008

toni: tak držím palušky, aby i pohlaví bylo vidět.. 🙂 už tě nabí zelená a žlutá barvička, co?? 😀 Ale určo máš hodně věcičech růžových po malé, co?? 😉
To letí jako blázen, no za chvilku bude mít rok.. 😀 😀 😕

lucija
3. kvě 2008

Ahoj Kozííííííííííí, jak je a co malá? Je hodná???

toni78
4. kvě 2008

Ahojte-zítra v 9:30 mám to ECHO,tak držte palečky a ve středu EKG holtra 😕

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
toni78
5. kvě 2008

AHOJTE,takže ECHO mi dopadlo dobře,ještě mě čeká holter a pak už jsi oddechnu 😉

miksa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kozinka
5. kvě 2008

lucija: ahooooooj!!! Malá suprrrrrrrrrrr!!! Spinká v noci krásně, budí se jen na kojení, jinak přes den už je Kelišová, pořád kouká, brblá si, směje se, řve.. 😀 A co malýýý????? 😀 😵

eva.konczynova
5. kvě 2008

ahojky holky, vy co už jste rodily v Karviné, můžete mi říct, jaká se tam používá kosmetika k ošetřování miminek? Dostaly jste taky něco domů (např. v některých porodnicích dávají krém Bepanthen apod.)? Je třeba si něco zvláštního vzít s sebou (kromě vložek, pleneček jednorázových, vlhkých ubrousků a výbavičky k propuštění)? Využívaly jste u porodu hudbu? Předem moc díky za info 🙂

eva.konczynova
5. kvě 2008

ještě jsem se chtěla zeptat na košili - braly jste si svou, nebo používaly ty jejich? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru