• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

30. července 2017 
Ahoj holky, tak nám taky od včerejška nešel net (miksa...asi máme stejného poskytovatele) :wink: , tak jsem se vám ani nemohla pochubit....že s největší pravděbodobností čekáme HOLČIČKU!!!!!!! jsme moc šťastní :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: , už můžu začít přemýšlet konkrétněji......
miksa....Už mám vše skončeno, akorát v s rpnu státnice a musím dodělat ještě bc. práci....ale to tak polehoučku :sunglasses:
29. dub 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
miksa-ahoj,doufám že to stihám,mám opět poradnu :unamused: a pak chi ještě zajet do nemocnice na EKG. mischelinka-gratuluji k holčičce.Já doufám že budeme mít chlapečka :wink:
29. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka gratuluji k holčičce, my pořád nevíme co to bude prcek se nechce ukázat, v úterý jdeme do Karviné na velký ultrazvuk tak snad.... už by jsme to taky chtěli vědět, já pořád vnitřně cítím že to bude holčička, včera mi známá vykládala karty tak ji vyšel chlapeček tak uvidíme

toni78 tak uvidíš jestli to stihneš, když tak se tam uvidíme
30. dub 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za gratulace....jsme opravdu moc šťastní :slight_smile:
miksa....já u Viktorka celou dobu vnitřně :grinning: cítila, že to bude holčička.....pro kluka jsme neměli pořádně ani jméno....ale možná se nemýlíš. Každopádně je mi líto, že vás nebudu mít na "vítání občánků", dělám to tady v Rychvaldě já....a to už asi budu asi těsně po porodu....
toni....moc ti kluka přeju...ale zase na druhou stranu, jednu holku už máš a podle mého názoru je lepší mít dvě holky než dva kluky!! :confused: :zipper_mouth:
30. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka tak to je škoda že to nestihneš, ani jsem nevěděla že to děláš ty. já myslím že podle jména se neznáme, ale od vidění se budeme určitě znát. jak to probíhá to vítání občánku to si musím zamluvit nebo nás pozvou automaticky? a co se tam všechno dělá? chodí se tam s rodinou nebo jen my tři? ještě jsem nebyla na takové akci tak vůbec nevím jak to vypadá.
30. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa...No, buď budeme pozvané zároveň (podle termínu, kdy se mimískové narodí) nebo budu až po tobě, ale to budu mít nejspíš čerstvě po porodu, tak to dělat nebudu.
Pozvou tě sami, paní matrikářka posílá všem narozeným miminkům pozvánku. A záleží na vás, jestli příjdete sami, s některými chodí i babičky či další rodina. je to moc hezké....někdo ze zastupitelstva bude mít projev, pak dostanete nějaké dárečky pro mimi, budete se zapisovat do pamětní knihy města....bude k dispozici profi fotografka...je to určitě hezký zážitek
30. dub 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikso...chystám se založit fotogalerii, až budu mít trošku více času....tak si mě pak můžeš prohlídnout, jestli se neznáme...třeba z obchodu... :grinning: :wink:
30. dub 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-ahoj,já byla dnes na poradně a dítě je o.k ale u mě na EKG se našla malá závada,srdíčko mi nebije jak by mělo :frowning2: musím podstoupit různé vyšetřeni tak drž palce,ani nemám náladu :frowning2:
30. dub 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischelinka tak supr pak se hned kouknu jak budeš mít fotečky jestli se známe :slight_smile:

toni78 to je supr že je mimi v pořádku, a je mi líto že ty nejsi v pořádku, neboj určitě se to nějak srovná a určitě ti ty vyšetření nezjistí nic vážného, budu ti držet palečky, aby to bylo všechno ok, drž se a netrap se bude to dobré, pak dej vědět jak jsi se vším dopadla

dneska na cvičení bylo supr, ale bylo nás nějak málo jen 4 asi dneska nikdo neměl čas, poslední dva týdny v květnu to je 21.5 a 28.5 cvičení nebude, ale to nám ještě upřesní
30. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já byla dneska taky na gyndě, všechno v pořádku, vážíme 386g a paní doktorka mi potvrdila holčičku :dizzy_face:
toni...ach jo, to nejsou vůbec dobré zpávy :frowning2: , snad to nebude nic vážného...
30. dub 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-dík,určitě dám vědět.Jinak do kurzu asi chodit nebudu moct :frowning2: nesmím se namáhat :frowning2: mischelinka-to je fajn,tak se držte :wink:
1. kvě 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 ahoj jak se daří? to je jasné že nebudeš chodit musíš se šetřit i když nemusíš cvičit jen se koukat a pak být na kecání, ale zase jelikož už jedno dítě máš tak to pro tebe nejsou zase až takové novinky všechno už asi znáš. já z těch přednášek taky skoro všechno znám nebo to mám nastudované z netu, ale baví mě to a asi je to jiné když se čeká první a když druhé u druhého nevím jestli bych chodila to už myslím není tak moc zapotřebí. měj se hezky

holky jak jste si užili svátek? my jsem byli ve vítkovicích na den otevřených dveří pak na obídek a pak se kouknout na Slezskoostravský hrad tak jsme přišli domu ko. za týden jak bude svátek tak uvažujeme že zajedeme do ZOO, ale včera tam byli známí tak říkali že děs tolik lidí že se nedalo pořádně chodit tak uvidíme možná ještě Hukvaldy nebo Štramberk.
2. kvě 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-ahoj-přesně tak,hodně vím z prvního těhu.Kde jsi byla ve Vítkovicích?V nemocnici?Jaké to tam je?Chci tam rodit :wink:
2. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 ne byli jsme na den otevřených dvěří ve Vítkovicích dělá tam manžel tak jsem se byla podívat kde ho pouštím pracovat a bylo to zajimavé. my budeme rodit v Karviné a taky se tam chystáme se jít podívat, ale ještě nevím kdy to má ještě pár týdnu čas, příští týden mám samé vyšetření v pondělí endokrinolka, v úterý ultrazvuk a v pátek ten cukr ach jo, ale bude to alespon všechno zbyto a doufám bude všechno v pořádku. já ted zrovna vařím zelňačku, peru a budu uklízet odpoledne musíme nakoupit, zítra máme doma oslavu slavím 30 let, ale já moc oslavy nemusím kdyby záleželo jen na mě tak ani žádnou nedělám raději bych jela na výlet, ale rodiče to víš kecají do toho že to musí být atd. tak to mám takovou povinnou oslavu na kterou se vlastně ani netěším.
2. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
miksa-prosím tě-já jsem objednaná 12.5 na 14h. na ultrazvuk do karviné,zapoměla jsem se zeptat kde se tam mám hlásit. Myslíš že na Gyn.ambulanci?Dík :slight_smile: mě čekají příští týden taky samé vyš. 5.5 jdu na ECHO a 7.5 hned na EKG holtra-vše je ohledně srdce,drž pěsti :slight_smile:
2. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 to normálně půjdeš do nemocnice Karviná - ráj na šesté patro na gynekologii a tam je hned vedle dveří vyšetřovna ultrazvuk. a naproti je porodnice a porodnické sály, já tam vždy přijdu a sednu na lavičku a každou chvíli chodí sestra se ptát co kdo chce nikdy jsme tam nečekali dlouho. v úterý jdeme taky do Karviné ten ultrazvuk ve 20 tt nebyl moc vidět tak si nás ještě pozvali jednou ve 24 skoro ve 25, tak už se těším až zase prcka uvidím.
2. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TONI78 neboj určitě ti to všechno dobře dopadne a pokud se jim něco nezdá je to lepší vyšetřit, neboj to bude dobré
2. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn-díky
2. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včerejší svátek zůstala nepolíbená :fearful: ...manža teď dělá samé 12ky denní :cry: a večer už jsme neměli sílu někam chodit, navíc malý chodí hajat hned po Večerníčku. Zítra mám Vítání občánků, už se těším na miminka :slight_smile:
miksa....zoo ti teda ve svátek opravdu nedoporučuju, manža tam bývá služebně (i na hradě) a říká, že to stojí za to... :angry: . my zásadně chdíme, když je pod mrakem a tak kolem 16 odpoledne... :grinning:
2. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!! Po menší pomlce jsem si vás pěkně dočetla.. :slight_smile:
toni: mimíškovi moc moc zdravíčka a tobě taky!!!!! Neboj, vše bude OK!!
miksa: tak pak dej vědět, jaký byl ultrázvuček... :slight_smile:
mischelinka: ty jo, tak ty děláš vítání občánků.. tak to je moc krásné.. :slight_smile: já byla u nás v Karviné minulou neděli! :dizzy_face: Jinač z toho nepolíbení si nic nedělej.. mám to doma tak samo jako ty, nějak se to prostě nestihlo.. ale myslím, že do konce května máme dost času!! :grinning:
2. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka-děkuji mooooooooooc.Já jdu do Karviné 12.5 na utz. tak jsem zvědavá jestli mi už dr. řekné pohlaví :wink: toto letí-tvoje Kristýnka má už měsíc :confused:
3. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni: tak držím palušky, aby i pohlaví bylo vidět.. :slight_smile: už tě nabí zelená a žlutá barvička, co?? :grinning: Ale určo máš hodně věcičech růžových po malé, co?? :wink:
To letí jako blázen, no za chvilku bude mít rok.. :grinning: :grinning: :confused:
3. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kozííííííííííí, jak je a co malá? Je hodná???
3. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte-zítra v 9:30 mám to ECHO,tak držte palečky a ve středu EKG holtra :confused:
4. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 ahoj já jdu zítra na 9 hod. na endokrinolku tak si určitě na tebe vzpomenu, neboj bude to dobré, já jdu v pátek na cukr tak mám z toho vítr, ale taky si pořád říkám že to bude dobré,
4. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE,takže ECHO mi dopadlo dobře,ještě mě čeká holter a pak už jsi oddechnu :wink:
5. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni78 tak to je supr že jsi dopadla dobře tak ještě v tu středu ti budeme držet palečky a uvidíš že to bude dobré.

já jsem byla v endokrinologické poradně kvůli štítné žlázy tak je taky všechno v pořádku a další kontrolu mám po šestinedělí tak jsem si až uvědomila jak to všechno šíleně letí za 15 týdnu rodíme, až se mi tomu nechce věřit že to tak letí
5. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija: ahooooooj!!! Malá suprrrrrrrrrrr!!! Spinká v noci krásně, budí se jen na kojení, jinak přes den už je Kelišová, pořád kouká, brblá si, směje se, řve.. :grinning: A co malýýý????? :grinning: :dizzy_face:
5. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vy co už jste rodily v Karviné, můžete mi říct, jaká se tam používá kosmetika k ošetřování miminek? Dostaly jste taky něco domů (např. v některých porodnicích dávají krém Bepanthen apod.)? Je třeba si něco zvláštního vzít s sebou (kromě vložek, pleneček jednorázových, vlhkých ubrousků a výbavičky k propuštění)? Využívaly jste u porodu hudbu? Předem moc díky za info :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat na košili - braly jste si svou, nebo používaly ty jejich? :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek