Porodnice v Ostravě. Jaké máte zážitky?

misuge
3. srp 2007

Nějak se mi pořád po koníku nechtělo pátrat po maminkách , které rodily v Ostravě..... 😉
Proto jsem založila toto téma 🙂
Myslím, že bude užitečné, protože na Koníku nás je z OV dost.
Mohly by jste tady napsat své zážitky z OV porodnic?
Mne to čeká už brzy...a budu rodit CS...v lokální anestezii.....ale ještě fakt nevím, pro jakou porodnici se mám rozhodnout.... 😉
A už mám nejvyšší čas....prosím , vaše zkušenosti by se mi moc hodily....a vím, že nejen mě 😉

Moooooc děkuji 😉

delfi30
2. lis 2007

Danuli, díky 🙂 Ale vůbec se termínově necítím !!! Leda prubnu to tuleníčko, manža se za hoďku vrací z odpolední 😀

delfi30
3. lis 2007

Danuli to jsi chodila taky do Vítkovic? A co 2 dny ..... to mám radost teda! 😖

danullinnka
3. lis 2007

nene,já jsem ze Vsetína,ale kontroly jsou všude stejné 🙂 neboj 😉

delfi30
5. lis 2007

Danu to máš pravdu, ve středu jdu zase a už straší indukcí 😖

danullinnka
6. lis 2007

já jsem se s dr,domluvila kdy,ale chtěla jsem to hned jak to navrhl,už to bylo fakt hrozné..jsem ráda,že to mám za sebou.držím ti moooc palečky,to zvládneš,uvidíš.

delfi30
6. lis 2007

Danu Ty jsi chtěla? A proč? Přenáším teprve 3 dny, nic hrozného na tom zatím nevidím i malý je v pořádku podle mudra, tak bych moc ráda, aby se to rozjelo samo ... a s jakým čípkem jsi na indukci šla? Já mám nezralý, CS mi ani neřekl, tak asi 0.

danullinnka
7. lis 2007

Delfi,já jsem přenášela už týden a už jsem byla fakt ko.já jsem byla otevřená pořád na 2cm,ale nechtělo se to samo rozjet.Mudr.říkal,že když je první porod na vyvolání-což byl-tak většinou bývá i ten druhý.no,můj příklad 🙂 Oba kluci jsou zdraví,velcí,nijak jim to neuškodilo.Pak dej vědět,jak jsi dopadla.

delfi30
7. lis 2007

Danu, tak nakonec ještě nepřenáším, mám špatně spočítaný termín 😀 Takže správně ho mám až zítra a čípek se od pondělí hnul a trochu otevřel,juchůůůůů ...... doktorka si dokonce myslí, že bych mohla tento týden porodit 😉

danullinnka
7. lis 2007

no,vidíš,držím moooc palečky,ted mám návštěvu,tak jdu se odreagovat 😀

lucikpetik
8. lis 2007

delfi tak to budeme cekat na zpravicky... 😉

nikki21
8. lis 2007

🙂 Ahoj Holky tak už mám na světě poklad. Musím jenom napisinkat že jsem rodila na fifejdácha a jsem maximálně spokojená. Lékaři porodní asistentky i sestřičky byly užásné. Měla jsem veliké problémy s kojením a sestřička tam semnou trávila něco kolem hodiny a dokud se Martinka nepřisála, no prostě úžasné. kdybych měla jít rodit znovu tak jedině fifejdy. 🙂 😉

delfi30
8. lis 2007

Nikki ahojky, moc moc zdravím 🙂 Tak jsi se nakonec rozhodla pro fifky? Já chodím na kontroly do Vítkovic. Byla jsi na indukci nebo se mi to plete??

zanulav
8. lis 2007

Zdravím rodila jsem před 5 lety ve vitkovicich, a bylo to tam super ted jsem v 16tt a nejspíš pujdu zase tam jsem z havířova. Ale do havířovske nemocnice se mi moc nehchce tak uvidíme. 😵

delfi30
8. lis 2007

Zanu, já se taky tam chystám, zdají se být všichni příjemní 🙂 A mají opravené porodní pokojíčky a příjem, akorát šestinedělí prý zůstalo staré.

lucikpetik
9. lis 2007

nikki velka gratulace....
zanulav souhlasim, havirovska nemocnice nema zrovna nejlepsi povest, taky bych tam asi nesla....

anico
10. lis 2007

ahoj holky.chtela bych rodit v porube.protoze bydlim u oblouku tak bych tam snad dosla aji pesky jak to na me prijde 😀 😀 😀 .muze tam byt manzel u porodu? a jeste bych to chtela nahrat na video je to mozne?mam strach ze nepoznam kdy mam do te nemocnice jit.

lucikpetik
12. lis 2007

anico manzel u porodu urcite byt muze, nataceni teda nevim, to me ani nenapadlo....
a uz jsi tehulka? nemas to v profilu...jo, to ja mam taky obavy, jak to poznam, ze uz je to porod...ale poznalo tolik zenskych, musim poznat i ja... 😉

lindex
12. lis 2007

Ahoj holky, ja myslim ze si to klidne muzete natocit, pokud vam samotnym to nebude neprijemne. Kdyz se muze fotit, muze se podle me i tocit. Kamaradka ma taky natoceny porod a nas kameraman ze svatby tocil porod sve svagrove, takze asi se to muze.

lucikpetik
13. lis 2007

anico a v kterem jsi? a ted chodis do poruby?

anico
13. lis 2007

ahoj luciku.jsem ve 29tt.dneska jsme byli u doktora vse je ok mala uz ma 1,5kg.chodim k dr.kudelkovi do vyskovic,ale rodit bych chtela v porube.

lussinda
15. lis 2007

Ahojek holky, ja chci Vitkovice - slysim samou chvalu od znamych, tak se necham unest radami jiz zkusenych maminek 🙂 Na druhou stranu, pokud jsou drivejsi tehu komplikace, jsou pry dobri v Porube .. no zalezi .. Nevite, zda-li se musi do Vitkovic objednat na ctvrtecni prohlidku salu? ..

anico
15. lis 2007

ahoj tak to faky nevim.ja bych zase chtela jit na prohlidku do poruby ,ale nemuzu najit nejake vebove stranky nemocnice v porube.

lussinda
16. lis 2007

Predstavte si, kamoska ted rodi .. maji STOP STAV v Porube i Vitkovicich, 😲 .. tak jela do Karvine .. uplne ziram .. Kam byste vyrazili postupne vy, kdyz bude plno? ..

aja123
16. lis 2007

Ahoj ještě bych zkusila Fifejdy kdyby byl všude stop stav, chtěla bych určitě do Vítkovic, mám tam kamarádku PA.

lucikpetik
16. lis 2007

anico,tak ja jdu na prohlidku porodnice ted ve stredu a pak kamoska co nas tam objednavala rikala, ze dalsi prohlidku planuji az na brezen,coz se mi zda dost pozde...
no kdyby byl stop stav, poruba, vitkovice, tak pak bych jela asi do frydku, ale snad se mi to nestane

paja
16. lis 2007

Ahoj Luci,
vidím, že stejně jako já, taky nemáš při pátku nic lepšího než sedět na netu 😀

lucikpetik
16. lis 2007

jasne, co jineho, manza s klukama na pivu, tak mam klid.. 😀

paja
16. lis 2007

Jsem se začetla na jedné diskuzi o uspávání dětí... 🙂 . Tak ty jsi sama samotinká? No já v podstatě taky. Mnaža v Estonsku, naši na mejdanu, ségra vlastně taky, takže aspoň, že mám toho Honzíčka, který teď vedle spinká 🙂

lucikpetik
16. lis 2007

a dozvedela ses neco zajimaveho? ja ted jsem na dubnovkach s holkama a davala jsem do alba fotky z 3D...za chvili to asi zabalim a pujdu spat..

paja
16. lis 2007

Jé, jsem se dívala na tvé album. Super fotky z 3D UZV 🙂 . Já se na tomto UZV nebyla, ale u druhého mimča na to určitě půjdu. Krása 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru