Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

bubanek
31. led 2011

Vsem vam zavidim co uz to mate za sebou.....a doufam,ze jinak vsechny s peci spokojeny a hlavne ze prijaty,kdyz sem to videla v sobotu jak maji plno a nemaj mista..

hlavinka
31. led 2011

@bubanek pardoooon🙂 to vis, jak jsem zvykla, ze jsi skoro porad tady, tak mne to zmatlo 😅 😀

bubanek
31. led 2011

@hlavinka 😀 😝 😎

ameliejulliette
31. led 2011

@bubanek Kéž by 🙂 Já jsem akorát vyřízená, dneska jsem to přehnala s pobíháním po městě, jsem si to ještě musela těhotná užít 😀 Byla jsem u kadeřnice 😉 a nakupovat nějaké látky, ať můžu aspoň šít, až tu budu zabarikádovaná s miminkem 🙂
Ale Marcelka mi psala, včera večer porodila, hurá 😉 Třetí den indukce... Určitě napíše víc, až se sem dostane.
Takže u mě se nic nemění, zítra nástup, ještě nijak strašlivě nervozní nejsem, kupodivu...

bubanek
31. led 2011

@ameliejulliette ty jses tady,ja si byla jista,ze uz rodis jak si se dva dny nenahlasila.. takze ty zitra nastupujes ne? drzim palecky moc.. tak aspon ze sis dosla na vlasky..
TAk super ma to holka za sebou,treti den,no ty vyvolavacky proste moc nejedou no,vzdycky slysim 2-3 dny..

weri1
31. led 2011

@ameliejulliette tak jestli budeš šít tak obdivuji, já neříkám, že ze začátku je mimi nějaká honička, ale já byla ráda, že když malej spal, mohla jsem spát i já. Byla jsem jakási vyčerpaná 😅

ameliejulliette
31. led 2011

@bubanek Já jsem byla velmi vytížená celé dva dny 😀 Včera jsem pochodila hory-doly a dneska jsem totálně překopala pokojíček plus se zlikvidovala v tom městě... 🙂
@weri1 Má naivita nemá mezí 😀 (Já spím hodně blbě a málo cca od 15 let, no uvidím, jak mě bude drobek vyčerpávat nebo nabíjet 😉 To víš, pospím si ráda, když to půjde 😉 ale pro jistotu tady chci mít nějakou mentálně nenáročnou činnost nachystanou - jsem děsně zpitoměla a asi to hned nepřejde... 😀 )

ameliejulliette
31. led 2011

@weri1 Jé, jak reagovalo okolí na jméno, co jste pro chapečka vybrali? 😉

med
31. led 2011

Ahoj holky, tak já dneska zase byla v poradně a zase žádná změna. CS 7 a ani náznak porodu... jen ty blbý poslíčci.
Na monitoru 2 kontrakce, aspoň, že tak. Takže v pátek zase na monitor a v pondělí opět poradna. Už si nedělám iluze o tom, že tam nebudu muset...

@ameliejulliette držím palce, ať to máš rychlý... ty vyvolávačky asi nejsou nic moc.
@weri1 tak to jsi měla asi hodné mimi, my jsme si to "užívali" od prvního dne... malá plakala úplně furt, takže jsme si jí přehazovali jak horký brambor....

weri1
31. led 2011

@ameliejulliette on je BENJU, reagovali normálně, až jsem se divila, ale asi proto, že ho má po manželovi.
Jen jeden kamarád řekl, že mu to nesmíme udělat,ať mu dáme aspoň Benjamin, tak jsem si v duchu řekla,že vlastně urazil manžela.

weri1
31. led 2011

@med on měl a má hrozné večery, dnes jsem právě říkala, že má přehozený den a noc

ameliejulliette
31. led 2011

@weri1 Aha aha... Tak to chápu.

bubanek
31. led 2011

@med ja sem otevrena na dva prsty od soboty pry podle vysetreni v ty porodce,poslicci nepravidelny jak blazen a taky nic..uz toho mam taky plny zuby..

macet
31. led 2011

Ahojky holky,
tak jsem si urvala kousek času 😅

@karmenina Moc moc gratuluji k miminku 🙂 Tak to jsme se třebas mohli potkat a ani o tom nevíme 😉

@ameliejulliette Moc držím palce ať to vše dopadne dobře 🙂

Jinak holky u mě to přišlo nakonec skoro tak, že jsem si nebyla jistá jestli to už je ono. Měla jsem ty silné poslíčky a byla jsem na to tak zvyklá, že jsem si stále říkala, že to není ono. 🙂 No ale pak už jsem skoro nemohla stát na nohách,tak jsem si dala sprchu a ono se to rozeběhlo více. Tak jsme jeli 😅 Začalo to hned po 6-ti minutách, pak po půl hodině po 5-ti a za hodinku po 3 a v porodce už po 2. Otevřená jsem byla na dva prsty. Porod byl sice rychlý oproti minulému (16 hodin) teď 6 hodin, ale tedy stálo to za to. Jsem myslela, že to ani nezvládnu. No ale nakonec jsme dobojovali a všichni jsme byli překvapený z Tomáškových rozměrů 53cm, 4630g 😝 😀 Ale jsem strašně ráda, že vše dopadlo dobře a Tomášek je miláček 🙂 U porodu úžasný personál a pak mě dali na P4 a fakt si nemůžu stěžovat. Sestřičky jedna báseň, fakt skvělý.

Všem vám moc držím palce ať to máte brzy za sebou 🙂

macet
31. led 2011

@med Jojo rodila jsem normálně 🙂 Dokonce mě ani nenastřihávali a ani mě Tomášek nepotrhal. Což jsme všichni byli v šoku. Ale já byla fakt ráda, hojení je uplně paráda 🙂

bubanek
31. led 2011

@macet ty jo to si to perfektne zvladla a jeste takovyho macicka bez nastrihu...gratuluju..

A opet dekuju za uklidneni,ze personal a vse ok..to je dulezity..uzivej malickyho.zavidim..hezky vecer..

med
1. únor 2011

@macet Teda to zírám, takový obřík a žádný nástřih? Tiše závidím, to já mám po první dceři nástřih 6 cm a to měla 3,25 kg, takže mě budou nastřihávat i podruhé...
Jinak je supr, že máte všichni dobrou zkušenost se sestřičkama 😉

karmenina
1. únor 2011

@macet taky jsem byla na P4 🙂 . 🙂 Personál vážně supr. moc ti gratuluju, ty míry jsou neskutečný. A já si myslela, jak velký mám dítě...

karmenina
1. únor 2011

@ameliejulliette moc ti držím palce holka, zvládni to. Nešla bych si to zopáknout. I když ten kocourek stojí za to.

karmenina
1. únor 2011

@med nechceš už to taky spustit? 😀 😀 😀
Já vím, se mi to už kecá. V den porodu mi tekly nervy a já brečela a brečela, že snad nikdy neporodím, že mě bolí celé tělo. No prostě hormony...

karmenina
1. únor 2011

@bubanek a ty už máš taky čas. To uteklo. Najednou 40. týden....

bubanek
1. únor 2011

Jo vam se to ted keca,co to mate za sebou 😉 😀 ja zatim stale taky nic,zitra monitor,sono jater a ledvin a poradna,tak snad to ukecam na tu vyvolavacku pred vikendem nebo maximalne po vikendu.. ja uz to mam taky tak,ze se mi chce brecet a jsem hrozna..a to sem neprenasela jak vy..

med
2. únor 2011

@karmenina Ráda bych,ale mrňouskovi se prostě do tohohle počasí nechce... 😒 Já brečím každou chvíli, že už to nevydržím. Největší problém mi dělá to oblíkání a obouvání sebe i malé... A už se pomalu nevejdu do bundy, tak to mě taky štve... Štve mě vlastně už úplně všechno 😀 A strašně se těším, až si zas budu moct lehnout na břicho 🙂

@bubanek Já jdu na monitor v pátek. Ty se máš, že víš, že tě nenechají přenášet, to já tady nakonec zůstanu úplně poslední z vás všech!!!

lena1981
2. únor 2011

@med: Občas sem nakouknu, měla jsem i pár dotazů, ale prožívám s Vámi, kdo a kdy... A jak jsi celá špatná, že budeš poslední, nedalo mi, abych tě nepodpořila. Já mám taky pocit, že se porodu nedožiju. TP mám v sobotu, ale zatím se nic neděje. Zítra KO, kde se jistě dozvím, že žádná změna, tedy krom toho, že mi dr. po sté řekně, že už by měl prcek vylézt, protože je dost velký...takže super vyhlídky! Musíme to holt nějak vydržet...
a s tou bundou to mám úplně stejně, už ani cenťák navíc, nebo se roztrhne...

med
2. únor 2011

@lena1981 Jéé, to jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 Jo, jo, přesně pocit, že už to snad nikdy nepřijde. Aspoň, že se teď prý má zase trochu oteplit, tak se nebudu muset navlíkat do tlustýho svetru, tak snad to bunda i přežije 🙂

bubanek
2. únor 2011

Ahoj holky,tak ja zitra nastupuju na vyvolani,deloha tlaci na ledviny a jatra a zhorsilo se mi to,takze zitra mam prijem ,vyvolani a jestli do tri dnu neporodim,tak cisar..sem obrecela i tohle,mam strach,jak nevim co me ceka a jak dlouho to bude trvat..chtela sem epidural a ten pri tom vyvolani se da dat az se fakt rozebehnou kontrakce a zacnu se otevirat poradne jnak ne...takze parada,to tam taky muzu bejt v bolestech 24 hodin a bez epiduralu..na to nejsem vubec pripravena..

No vy ostatni drzte se tady..prirozene je to proste rychlejsi pry vse..ale u me uz to nejde a necejtim se ani na to to protahovat..

jasminy
2. únor 2011

Ahoj všem, držím vám moc palce. Já jsem měla jít taky na vyvolání a nakonec se malá narodila, sice 5 dní po termínu, ale normálně. Ještě 4 dny před nástupem na vyvolání. Už jsem ani nestihla kontrolní monitor. Den před ním jsem porodila. A to se mě ještě dva dny před porodem ptala dr. jestli neuvažuju o císařském řezu, protože mám úzkou pánev....
Všechno dobře dopadne 🙂 .

med
2. únor 2011

@bubanek Tak ti držím palce, ať vše dobře dopadne. Aspoň už víš, že se začne něco dít, kdežto u nás se furt nic neděje :( Pak se nám ozvi...

lena1981
2. únor 2011

@bubanek: Taky budu držet palce, aby se to rozběhlo samo a nehrozil CR. Aspoň to budeš mít brzy za sebou,když k tomu máš toliko potíží kolem. Snad to i s tím epidurálem nebude tak horké a dostaneš ho v době, kdy to oceníš!
@med: tak to já silný svetr nosit nemohu, to by se mi tam fakt nevešlo 😀

bubanek
2. únor 2011

Ozvu se a vam drzim palecky,pocitam,ze tam stejne nekde budem pobihat ve stejnou dobu..me nez se to rozbehne tak vy uz tam treba budete taky lezet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru