Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

k.bett
22. říj 2008

Aha...o PA K. Zikmundové jsem si tu myslím už přečetla dost dobrých zušenosti. 🙂

Nechám se tedy překvapit, snad taky budu mít štěstíčko... 😀 Hlavně aby to vše dobře proběhlo a zbytek je asi člověku pak jedno, ne?Hlavně huráááá domůůůů 🙂

snehurka11111
22. říj 2008

Přesně tak! Ono to všechno rychle uteče, nenechávají tam zbytečně dlouho (kvůli místům, to je jasný), ale člověk se stejně pak těší nejvíc domů.

k.bett
22. říj 2008

To já budu jedině ráda, s naší láskou co nejdřív doma...snad to tak taky bude a nedopadne to nák kvuli tomu čípku blbě a neprotáhne se to.... 😒

snehurka11111
22. říj 2008

copak s ním máš

k.bett
22. říj 2008

nic moc nevím, jen to že prý nevypadá vůbec dobře a zda se dr. v dost spatném stavu. Pri dotazu co to znamená ve špatném stavu mi řekla že tam vidí docela rozsahlé vřídky či co....ale předtím mi nikdy nikdo nic takového neřekl a kontrol jsem měla víc než dost. 😖

snehurka11111
22. říj 2008

no, já mám za sebou teď cytologii, tak mám taky "staženou zadnici" 😒

k.bett
22. říj 2008

vlastně jsem to psala na předchozí stránce, víc přesněji a ted koukám a trochu špiním, snad je to tím vyšetřením(z toho zrcadla)

k.bett
22. říj 2008

čekáš na výsledky?

snehurka11111
22. říj 2008

čekám...mně zase před rokem zjistil dr, že mám nějaké ty HPV viry, ale zatím (musím zaťukat) to bylo vždycky negativní...říká se, že porodem se čípek hodně často uzdraví...tak uvidíme

k.bett
22. říj 2008

tak to vubec netusim nic o HPV virech, teda to jsou veci... a tehotenstvi to nejak nevadilo?

snehurka11111
22. říj 2008

ne ne, číopek s tím nemá nic co dočinění, pokud není zkrácený nebo tak

k.bett
22. říj 2008

takže jsou to náký děložní viry? Čověk se postupně dovídá o takových množstvích bkterií, virů a všeho možnýho že snad ani neí možný aby toho tolik existovalo ☹ 🙂

snehurka11111
22. říj 2008

jsou to viry, který můžou způsobit rakovinu děložního čípku (ale zas jen nějaké, za různých okolností...většinou se s nima popere imunita atd...)

k.bett
22. říj 2008

aha....tak takhle. No taky nic moc, co?Ale pokud na to mohl mít vliv porod tak budu držet palce aby ti byl k tomu porod nápomocnej a dopadly ti vysledky na výbornou.

snehurka11111
22. říj 2008

Moc díky! Taky držím pěstičky!

k.bett
22. říj 2008

děkuju!!!

jancaroul
22. říj 2008

Já jsem naposledy špinila asi 2 dny po těch stěrech na tu kultivaci, asi jsme více prokrvené. Ale určitě to nepodceň a kdyby se to zhoršovalo tak šup na kontrolu do porodnice.
Jinak na tu PA Zikmundovou jsem tu slyšela samou chválu, my když byli na prohlídce těch porodních sálů, tak se asistentky akorát střídaly a většinou to byly mladé sympatické holčiny.

jancaroul
22. říj 2008

Snehurka: Terka je tedy fakt nádherná, moc se vám povedla 🙂 Můžu se zeptat, využila jsi toho nadstandardu nebo ležela na normálním pokoji?

snehurka11111
22. říj 2008

jancaroul: Moc díky, no, je to takovej prďola malej:o) Já byla na standardním pokoji, ony ty nadstandardy ani nebyly volné...ale i ten normální pokoje byl v pohodě. Jsou maximálně 3lůžkové, sice starší, ale čisté, je tam vše potřebné...no, ty 4 dny se tam dá vydržet 😉

k.bett
22. říj 2008

jancaroul:

Na to že jsem chudokrevna 😀 ne, to s tím jiste nesouvisi ale asi to bude těma stěrama po dnešku a tím rýpáním zrcadla.Budu to ale určo hlídat.

No, sup na kontrolu do porodky se mi moc nechce 😀 Treba bych narazila na nekoho jineho.
to je fakt.

Koukala jsem ti do albumku, mě přijde jako by jsem videla podobnou holčinu v poradne ale ty jsi napred s tt takže asi tezko, jen ti tam jedna byla podobna 😀

Chcete nadstandart?My by jsme rádi.

jancaroul
22. říj 2008

K. bett: Já ti byla hrozně vyjukaná, když jsem po těch stěrech začala špinit, ale doktor mě na to upozornil. Sice mi řekl, že to za 3 hodiny přestane a trvalo to 2 dny, ale stejně jsem byla lehce nervozní. Já chodím do porodnice každé pondělí, vždycky zatím na půl devátou, příští týden poprvé na desátou, tak si aspoň déle pospím 🙂 Já se zatím spíš přikláním ke standardnímu pokoji, přijdou mi to vyhozené peníze za ten nadstandard, chtělo by to nějakou super maminu na pokoj 🙂

Snehurka: Je fakt nádherná, takové krásné mimčo jsem už dlouho neviděla, fakt je super. Jééé, já už se tak těším, až toho našeho drobka budu taky takhle držet.

snehurka11111
22. říj 2008

jancaroul: ještě jednou díky za chválu:o)) určitě budeš brzo taky v náručí držet takového cvrčka (teda chlapeččího):o)

jancaroul
22. říj 2008

snehurka: To se ještě uvidí, zatím bylo pohlaví vidět jen jednou ve 20. týdnu, takže kdo ví 😀 Každopádně do porodnice jedu vybavená béžovou soupravičkou, jistota je jistota. A v nejhorším do půl roku chodíme v modrém i s Nikolkou a nebo začnu po kamarádkách shánět ty růžové oblečky, které jsem dosud odmítala. 😀

snehurka11111
22. říj 2008

😀 😀 já to dokupovala taky radši až v těch posledních týdnech

k.bett
22. říj 2008

jancaroul:

me teda nikdo neupozornil ale tak nák o tom vím, četla jsem to různě takže si z toho zatím moc nedělám ale raději to sleduju. 🙂Je to jen málo. Taky si říkám že jestli to tam nejsou vyhozené prachy za nadstandart ale zeptám se pri porodu kdyz by byl nákej volnej tak to asi zkusim, uvidím.

Já byla ted v poradne poprve a jdu zas ve stredu. Já právě měla pocit že podobná holčina byla s náma na 1. předporodnim kurzu. Vzhledem k tvému termínu porodu jsi byla jistě dřív, tedy pokud jste byli..

hlavinka
23. říj 2008

Ja bych tedy nadstandard brala 100%, hlavne kvuli vlastnimu socialnimu zarizeni a moznosti navstev po cely den - noc, pripadne prespani manzela na pokoji. 🙂 Snad bude na Vanoce volno 🙂

jancaroul
23. říj 2008

K bett: Na porodním kurzu jsme s manžou byli 6. a 13. října v pondělí od 17.00 hod. 🙂 Prošla jsem tvé albíky, ale celistvou fotku tebe jsem neobjevila, jen břicháčkové 😀 Jak je dneska? Už vše v pohodě?

jancaroul
23. říj 2008

Hlavinka: Kdybych rodila kolem Vánoc, tak bych možná taky uvažovala o nadstandardu, to budete mít pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček 😀 Takhle vím, že se za mnou všichni stejně na návštěvu dostanou jen odpoledne, protože jsou jinak v práci. A ty společné záchody snad ty 4 dny vydržím. Mě by bylo na tom nadstandardu asi celý den smutno a hlavně člověk nemá s kým kromě mimča pokecat 🙂

snehurka11111
23. říj 2008

ahojky holky, hlavinka: to je super - vánoční mimi 😉

hlavinka
23. říj 2008

Janca: ano, pekny darek 🙂 Diky......Drzim palecky, at mas klidny porod.
Nevim, na samotu jsem zvykla a nevadi mi to. Krome toho myslim, ze se nudit nebudu, ne? 🙂 A kdyz tak knizka to jisti.
Jen si rikam, ze bych na Vanoce byla rada doma, osobne si myslim, ze porodim driv, tak kolem 15, ale mozna se pletu.
Snehurka: Terezka je moc hezka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru