• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

12. října 2017 
Amabilis, tak drzim palce, at fakt rodis ;)

S tim domporodem super, muzu se nekde docist nejaky detaily? :slight_smile:
11. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to drzim palecky,at teda fakt porodis.ja uz bych tajy rodila ty brdo.
11. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis dik - to je super, ze se jim to povedlo!
11. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a jdu na KO :grinning: Ale, nevím, nevím, s tím porodem :sweat_smile:
12. led 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis, treba te tam Mudr poradne prohrabne a spusti to :grinning:
12. led 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
amabilis: dej si pár koleček kolem Podolí,pořádné dřepy a jdem na to :grinning: :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vycházka nepomohla, domluva nepomohla. Asi je venku moc zima a malému se tam nechce. Popravdě řečeno ho plně chápu :grinning: Zikmund byl dneska opět milej, za to sestřička byla trošku nabroušená. takže jsem se sice chtěla řádně vyptat na všechny ty značky v průkazce a na monitor a nakonec jsem s pomocí Mudra vyplnila akorát dotazník ohledně dárcovství pupečníkové krve a mazala jsem ven... :sweat_smile: Takže vím zase velké H.
12. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis, sestricka v poradne nebo primo u Mudra?
12. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amabilis, deti maji jednoznacne svoji hlavu :slight_smile: My "prenasime" od patku a nepomaha vubec nic... Ditka asi cekaji na oblevu. Ale budme rady ze to neprislo treba odpoledne, kamaradka ktera byla dneska odpoledne u prijemu, tak rikala,ze kolem druhe vyhlasili stop stav... Nevim na jak dlouho, evidentne jen na par hodin, ale stejne par maminek odesilali do jinych porodnic. Toho,ze nas v P. zamitnou se bojim vic jak prenaseni... K.
12. led 2009 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacabiku, tak se stop stavem jsi mě dostala. No kdybych rodila hned ráno po KO, tak bych to ještě stihla :sweat_smile: Teď jsem měla zas pěkné poslíčky, tak jsem docela ráda, že to sprcha rozehnala...

Ma12, sestricka u mudra. On se mi ptal, jestli jsme dělali minule cytologii, že ještě nemá výsledky a já, že jo. No a sestřička říkala, že výsledky jsou vždy až za 14dní a doktor, že to je hloupost, že za týden a že to nejspíš ještě někde trčí a sestra, že ne, že to trvá 14dní, tak se k ní otočil a poprosil jí, aby se s ním nehádala. No vypadala nějak bez nálady. není každý den posvícení :wink:
12. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si rikam,ze asi nema cenu plasit - ze az to prijde, tak nas bud vezmou nebo budeme radi,ze porodime kdekoliv kde bude volno....Ja jdu do poradny a na monitor zitra, tak se chci zeptat jak dlouho nas nechaji prenaset a jaky je dalsi "plan akce" :slight_smile: Treba se tam pak nekde potkame...
12. led 2009 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já už zítra budu 40tt :grinning:

V Apolináři malují část oddělení až do 19.1., takže možná proto...

Jinak stopstavu se bojím taky docela hodně. Mám v plánu jet rodit taxíkem, takže se nechám vyhodit u vchodu a taxík odjet a ať se kdyžtak v porodnici postaraj, že jo (sednu si tam a budu brečet, dokud mě nevezmou :grinning: )
12. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem chtela napsat, at jeste pockate, ze mají nacpáno.

Ja tam byla dneska, ale jenom na krvi - desticky jsou lepsi, ale ve stredu musim jet na Karlak na hematologii, coz se mi vubec nechce. Z Podoli jsem se vratila dnes desne unavena, odpoledne jsem prozvracela a prolezela na boku se zavrenyma ocima. Skoro jako v prvnim trimestru - mam hlad, ale nevim, co jist!
12. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis, tak az na prijmu uvids hysterickou pani s modrou taskou tak se u mne hned hlas :slight_smile: Ja planuji jet take taxikem... Myslis, ze uz brzo porodis? Co ti dnes rikali v poradne, chysta se neco k velkemu Dni? Nam to rikaji uz od Vanoc, takze ja uz radeji nechci vedet nic :slight_smile: Nase dite ma evidentne svuj plan...

Campi, poslednich par tydnu mam stejne pocity jako na zacatku, nevolnost a zaroven bych porad neco jedla, jenom nevim co... A kdyz uz si to uvarim, tak zjistim ze na to vlastne chut nemam...
12. led 2009 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dneska neřekli vůbec ale vůbec nic... Jen se mi zeptal, jestli už mám kontrakce, tak jsem mu říkala, že od pátku, ale že se to vždycky uklidní. A to jsem měla v plánu se na všechno poptat.

Holky, kde zjišťujete, jak je to se stop stavem? Koukala jsem na net, ale nikdo si zatím tu práci nedal...
12. led 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim stop stavem to nikde napsane neni, je to vzdy podle aktualni situace....

Jinak ja mam v prukazce napsane nepravidelne kontrakce, ale to je asi tak vsechno :confounded:
12. led 2009 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nic nepřečtu, Mudr strašně škrábe... Takže oproti minule se mi tam objevil nějaký klikihák, ale co to je....
12. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
amabilis, oni ty nase mimiskove prijdou, az budou chtit - klikyhak, neklikyhak :slight_smile:))
12. led 2009 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to spoléhám, zůstat tam nemůže. jen prostě někdy je vhodnější doba a někdy ne :sweat_smile:
12. led 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tim se take "uklidnuji". Vsak ono to dobre dopadne....
12. led 2009 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zaslechla na o., jak se bavi sestra s doktorem, ze je stop stav. A pred porodnim salem sedely 3 dvojice, zatim jsem tam tak velky pocet nikdy nezahlidla.

Kacabik: hmm, takze mas tuhle prvotrimestrovou nevolnost uz dlouho :confounded: . Ja si dala jablko a dobry.
Amabilis: nemas tam napsany CS? Mne se zda, ze si Zikmund se svou dlouholetou zkusenosti uvedomuje, ze je lepsi to moc nekomentovat a zenskou nestrasit. Mne na to poradne upozornili na diabetologii, co mi vlastne nasel. On teda rikal jenom o ty tasce a at neodjizdim z Prahy a jeho sestra potom, ze jestli neporodim, tak mam dorazit ve ctvrtek.
12. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pořád CS6, takže oproti minule žádná změna. Tudíž se na stop stav můžu vykašlat :sweat_smile:
12. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,chtěla bych se zeptat,jaké máte zkušenosti s porodnicí v Podolí a s epiduralem?Děkuju moc :slight_smile:
13. led 2009 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis, já první rodila s CS 6 - v pondělí jsem byla v poradně a v noci na úterý jsem rodila. Byla jsem 39+4. V druhém případě jsem byla v poradně v pondělí a měla jsem CS 4 a rodila jsem ve čtvrtek. Držím palce :wink:

Lilbb, já ve skrze pozitivní :slight_smile: Měla jsem epi při obou porodech - dali mi ho pro nepostupující porod a v obou případech mi moc pomohl, porod urychlil a rodila jsem spontánně (hrozil císař.) Neměla jsem žádné následky (bolesti hlavy, zad nebo tak - prostě nic.) Sedl mi jak nejlíp mohl, ale samozřejmě je to individual :wink:
13. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amabilis: co ty tu ještě? porod nic jo? :grinning:
13. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla včera na KO a hrdlo 1,5cm..mazec jako..DR mi dává prej 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to se mi zda, ze delaji pekne blbe, kdyz to komentuji - porod tehdy a tehdy, porod se nechysta apod. Pac clovek je akorat nervozni a hledá si príznaky (aspon ja jsem takova trubka). A pak tu budu dřepět s břichem ještě v únoru :grinning:
13. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr mi dává 10 dní, to zní dost hrozně :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Já mám bolesti dost často, ale vždycky se rozplynou. Je moc zima, takže to dítko chápu, že se mu moc ven nechce :wink:
13. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím na co mi je dává teda...ale je hodná že mi je dala ne? :grinning:
ode dneška desim doma s taškou v ruce a čekám :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek