Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

campi
13. led 2009

Jj, mohly bychom vytvorit tabulku lekarskych předpovědí.

Kde je gedren? Nevite?

ma12
13. led 2009

Tak ja se hlasim na porod v unoru. Ale mam pocit, ze to bude driv, nejak se to telo chova jinak. Mimis v noci spi (coz nedelala), a porad mi tvrdne bricho, a je mi i dost blbe, ne zatim v intervalech, ale treba 2x za hodku, pak pul dne zase nic...tak uvidime. A Mudr rekl, ze to na porod vuuuuuubec nevypada.
Campi: takze ve ctvrtek zase rano do Podoli?

amabilis
13. led 2009

NO, mně Mudr nic neřekl, takže mám výhodu, můžu být v klidu 😀

Já si tak říkala, že kdykoliv si lehnu, tak mi strašně ztvrdne břicho a teď ho mám tvrdé skoro pořád. Možná jsem tu záhadu vyřešila - to dítě už je tak velké, že naléhá na břišní stěnu, jak by mohla být měkká, že jo 😅

campi
13. led 2009

ma: jj, ve ctvrtek na 8. Ty na odpoledne?
Kamaradce taky rekli, ze to na porod vuuubec nevypada, ze nejaky veci doresi pri pristi kontrole a vecer ji praskla voda 😲 . Mozna by bylo lepsi zajit si ke kartařce, neznate nejakou?

amabilis
13. led 2009

Campi, na kartářku kašli. Dítko vyleze, až bude chtít 😉 Je to škoda peněz, na takovou věc 🙂

Tak já nevím, jestli to tvrdé břicho řešit nebo ne, ale malej se tam furt hejbe, takže snad dobrý 😅

niikkyy
13. led 2009

Jo kamosce taky rano rekli ze pohoda a vecer jela. Jen ne kartarku,ta by neco rekla a ja bych tomu verila 100% a to by mi jeblo.ale typy Dr jsou dobry😀 jdete nekdo v pondeli na poradnu?

amabilis
13. led 2009

Já, pokud dřív neporodím 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
13. led 2009

Zvíře se tam mele furt i mně. Není už to teda to, co bejvalo, ale mele... Ale dík, Gedren, docela jsi mě uklidnila.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
13. led 2009

Aha, no ja mam to bricho tvrdy furt... Ne, ze mi tvrdne. Na to jsem brala uz od patyho mesice horcik 😅

campi
13. led 2009

S tou kartarkou jsem to myslela s nadsazkou - prijde mi, ze je predpoved z poradny na podobne urovni jako vesteni z kavove sedliny. I kdyz ja se mozna rouham - rekli, ze se mozna ve ctvrtek uz neuvidime, tzn. ze muzu zacit rodit klidne ve ctvrtek nad ranem, ze?

Ja mam tvrdaka hlavne v noci. Amabilis: kdyze mate tu operaci? Zitra?

Snad je s Hlavinkou vsechno v poradku, treba jenom nema na internet naladu. Ja si taky slibuju, ze to po porodu omezim a budu se vic venovat spolecenskemu zivotu, prochazkam, sportovani a rodině, of course.

amabilis
13. led 2009

Campi, operace je zitra rano... Takze ja davam nohy k sobe a drzim. Ted zrovna pres mail resime, co se psem po operaci - venku mrzne a vevnitr je zase moc teplo (v chodbe nejsme schopni docilit min nez 11 stupnu). No, nejak to dopadne. Je mi toho naseho telatka moc lito, ale melo by ji to pomoct, nez aby porad kulhala.

jinak myslim si, ze Hlavinka nevi, kam driv skocit, natoz jeste odepisovat 😀

gedren
13. led 2009

Amabilis, s tim brichem fakt bud v klidu, ja ho taky mam vic casu tvrdy nez mekky 🙂 Drzim palce, at zvladnete tu operaci!

ma12
13. led 2009

Gedren: tak tim padem bych mela porodit v nekolika dalsich dnech, mala se moc nevrti oproti predchazejicim dnum, je to tak posledni 3 dny.
Campi: nj, jdu tam na pul jednou a pak na pul druhou na monitor. Takze tam stravim asi dost casu.
Amabilis, drzim palce s operaci, at je vsechno v klidu.

anavka
13. led 2009

Holky, já jsem byla na kontrole v pátek, MUDra mi řekla, že na porod to vůbec nevypadá - po 18 dnech přenášení 🙄 -, abych po víkendu přišla na vyvolání......a buch malá se v sobotu narodila 😎

amabilis
13. led 2009

Anavko, to nezní špatně 😀 Asi jsem radši, že mě nikdo nestraší, i když vím lautr H 😅

niikkyy
13. led 2009

Ama: a v kolik tam jdeš v pondělí? já tam mám být v 9...to bude vstáváníčko 😖

amabilis
13. led 2009

Já zas na osmou, takže ještě lepší, v sedm musím vyrazit, abych se tam do osmi dostala...

kacabik
13. led 2009

ahoj amabilis, tak si predstav ze dneska na kontrole v P. zjistili, ze nase ditko je Obryne :-O Tim, ze ma pres ctyri kila tak zitra nastupujume na Vyvolavani. tedy, objednali mne k nejakemu MUDR (ktereho neznam) a ten se rozhodne co dal... tasku si mam zabalit a tak na 50% si mne tam nechaji. to jsou vyhlidky....

amabilis
13. led 2009

To je náhodou dobré, aspoň se nemusíš bát stop stavu 😀

Ach jo, takže mně obříka rodit nechají... A to jen proto, že to nikdo u nepřenášejících nezjišťuje. No nejsem já chudák 😅 😀 😀

kacabik
13. led 2009

Amabilis, ono to bylo tak ze jsem si na tom vahovem odhadu trvala sama a nakonec mne poslali mne do 3.patra na klasicky UTZ. Navic jsem mela totiz pocit,ze se nase ditko mene hybe - coz se nastesti nepotvrdilo, ale to, ze mame 4200 mne teda dostalo. A jeste neni "vyhrano"... Zitra rozhodne az ten MUDR, jestli ano ci ne. Je to takovy divny pocit - nevis jestli se vratis z kontroly domu nebo si te tam nechaji.... Asi bych byla radsi, kdyby si mne tam uz nechali....

campi
13. led 2009

kacabiku: a dalo se mimčo dobre zmerit? Rekli mi ted, ze uz je to velmi nepresne, protoze ma hlavicku dole schovanou za myma kostma. Ty ho jeste dole nemas?

niikkyy
13. led 2009

no já budu vyjíždět někdy v 7,15..manža dojede z práce nabere mě a mažem taky..pač z Kralup je to cesta + projet centrum a mám tam být dřív aby se mi vystavila karta atd..takže vstávando bude 😅

kacabik
13. led 2009

Ahoj Campi, hlavicku uz mame dole - tohle je takovy ten UTZ vysetreni, kdy pocitaji vahu miminka podle nejakeho vzorce - obvod hlavicky, obvod briska, delka nozicky. Nevim presne co vsechno se do toho pocita. Ale upozornili mne,ze ta vaha je takova "odhadni" a nemusi to znamenat ze budeme mit Obryni 🙂

campi
13. led 2009

No, u nas bohuzel uz hlavicka zmerit nebyla, protoze byla schovana a malá se vrtěla, takže je prý ta hmotnost velmi odhadní. Ale tento čtvrtek jdu znovu, jsem zvedava, jestli se to nejak zmeni.

kacabik
13. led 2009

Treba ano anebo se to dozvite uz za par tydnu az se mala narodi 🙂 Nam treba sla zmerit hlavicka, ale zase hrozne zle slo zmerit brisko. Nejdrive jsem se strasne lekla, kdyz nam rekli ze mame pres 4kila ale potom si rikam,ze je to jen odhadni vaha a ze se taky mohli splest. a dulezite je,ze mimi se ma dobre a je zdrave...

amabilis
13. led 2009

Nám v půlce prosince "naměřili" 3300g a prý plus mínus 200g. No nevím, kolik to dítě teď má a radši to snad ani nechi vědět... J. ségra měla všechny děti přes 4kg... A to měří jen 158cm, dovedete si to představit (má 4 děti!!!!) 😅

kacabik
13. led 2009

Amabilis,neboj oni ty vypocty fakt trochu matou. Ja si porad rikam,ze sama jsem dlouhan a ze nase dite treba bude jen dlouhe a ne tluste jak prohlasila pani doktorka 🙂))

amabilis
13. led 2009

Mě stejně nezbývá, než se nechat překvapit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru