• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

19. října 2016 
Nešil, ještě máš čas :grinning:
16. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no 3 dny :grinning: :grinning: mě je to šumák.já jen abych tam nebyla za debila,že tam jdu nahatá :sweat_smile: :grinning:

oo pozor muj chytrej MM,že prej pojedem i s taškou,že se nebude vracet :grinning: :sweat_smile:
16. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsi na tom tak špatně?
16. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jako že bych rodila už? néé on šílí,klasika :grinning:
16. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
má pocit,že když už jedu do té PORODNICE,sic jen na KO tak už tam asi zůstanu..já nevím,zas je chytrej jak rádio :sweat_smile:
16. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky, ja driv kdyz jsem menila gynekologa a dostala se teda do uplne novy ordinace (nebo jsem tam prisla po letech a uz si nic nepamatovala :slight_smile:), tak jsem se zeptala sestricky "Co vsechno si mam svliknout?" a bylo :slight_smile:
16. led 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
A ten Tvuj chlap, to je naka hystericka rodicka, ne? ;)
16. led 2009 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
gedren: to ne,ale on má strach,že třeba si mě tam nechaj a než by dojel pro věci,tak porodim...prostě je mimo v tom,že asi moc čumí na TV kde těhule jdou,najednou kontra jak prase a 3 minut poroděj :grinning: mě tím vytáčí hele.říkám mu,že ať mě tam vyhodí v pondělí a jede si vyřídit on ty papíry,že tam stejně ztvrdnu a on že néé,že co když tam začnu rodit :sweat_smile: říkám no tak ti zavolám a ty pak přijedeš né? však jedeš autem..nééé keců milion,že pak to nestihne atd..jojo kéž bych takový porod měla jak on myslí,že do 30 minut odrozeno :grinning:
17. led 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak taky dobrý s tou gyndou :grinning:
17. led 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak do 30-ti minut bych rodit fakt nechtěla. Za prvý chci u porodu partnera a zadruhý nechci rodit v taxíku :sweat_smile:
17. led 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No u prvorodicky by to musel bejt fakt extrem, aby porodila takhle rychle ;) Niky, uklidni ho, ze se to rozjizdi fakt pomalu. Nekdy se stane, ze musite rychle vyrazit do porodnice (krvaceni, zkalena plodova voda apod.), ale stejne tam pak bude jeste X hodin trvat, nez porodis... A zacit rodit v poradne, to se asi taky moc casto nestava :slight_smile: I kdyz u nas na listoprdkach (Listopad 2006) takhle jedna tehda rodit zacla, doktor ji prohlizel, rikal neco o tom, ze je tak a tak otevrena, nacez konstatoval "hm, a prave vam praskla plodova voda" :slight_smile:, a uz tam zustala - ale ta uz taky aspon tejden prenasela, a dotedka mi neni jasny, jestli tomu ten doktor taky nejak nepomoh...
17. led 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já už ho fakt neřeším,mu hrabe víc než mě :grinning: :grinning: však jsem mu to říkala,že to neni hned...že to nějakou dobu trvá..jenže vysvětluj te mu to,když mu pak kolega v práci řekne,že on dovezl manželku do porodky,poslali ho domu,že to bude na déle,že ho zavolaj,bydlí cca 5 minut od porodky a než došel domu malá se narodila...a toho se můj drahouš chytil a dle toho ted uvažuje :grinning:
Ale to,že když je v práci a já můžu začít rodit,to neřeší,prej pohodaaaa,dojedu na barák,předám věci,sjedu pro tebe a vyrazíme...to že bude trvat cca hodinku než dojede už mu je jedno :sweat_smile: :grinning: já se bavím,fakt :sweat_smile:
17. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, jsem na to zvědavá, dneska jsem 39+6 a čas stále běží. kdypak se to moje dítko rozhodne??? hlavně nemíním napodobovat Hlavinku... :confounded:
17. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ama: třeba se v tobě v pondělí povrtá a pojedeš :wink: držím palečky aby to nebylo jak u Hlavinky
17. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
v pondělí mám ten termín, tak by moh, co :grinning:
17. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tož to by mohl..to by bylo fajn..třeba zrovna tobě prdne voda v Podolí na KO :grinning:
17. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a tchán pak za mnou poveze tašku do porodnice a z druhé strany Phy pojede J. k porodu :grinning: :grinning: :grinning: To nezní špatně, to by se dalo i stíhat :slight_smile: :wink:
17. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
to by se stíhalo,neboj :grinning:
Ale pak bych od mého manži poslouchala: vidíš to,já ti říkal,že tu můžeš začít rodit :grinning:
17. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mu řekneš, že rodím na termín, že jo :grinning:
17. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si mu to pak vysvětlíš ty,mě řekne že termín netermín měl pravdu :grinning: :grinning:
17. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky, ten tvůj je ale případ nebo si z nás děláš legraci :grinning:
17. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ne on je případ.... :grinning: on je fakt vyjukanej víc než já :sweat_smile: tašku mi chtěl balit už v listopadu :grinning: na to,jakej to je flegmouš,to s ním teď hodně tříská :sweat_smile:
17. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak niikkyy, vypadá to, že v pondělí už do poradny nejdu, takže manža může být v klidu :grinning:

Ale třeba je to jen planný poplach :sweat_smile:
18. led 2009 v 05:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, kontrakce už od čtyř hodin po pěti minutách, ale porodní cesty nejsou připravené. Vůbec se neotvírám. Takže jsem dostala prášek a jsem doma, trpím v ukrutných bolestech a čekám, co z toho vyleze. :frowning2:
18. led 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
amabilis: tak ještě nic? Byli jste preventivně v Podolí nebo kde si vzala prášek? jaká byla cesta??
18. led 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
V Podolí a vzpomněla jsem si na Hlavinku... Nějak se to tomu začíná podobat. No snad nebude tak zle. :frowning2: Jdu si zkusit lehnout, vůbec jsem nespala.
18. led 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Amabilis: tak držím palce,at se to co nejdřív rozběhne a máš to brzy za sebou :slight_smile:
18. led 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Amabilis no nekecejjjjjj :astonished: :astonished: :astonished: to je mazec s tebou....oni tě poslali domů s práškem?hustý :sweat_smile: ty kráso tak držím palečky ať to máš co nejdřív za sebou! dej vědět :wink:
hodně ukrutné bolesti? holka nepiš mi to sem,nebo rodím taky z tebe :sweat_smile:
18. led 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky o ten yal gel jste si řekli nebo vám ho napsal automatika?a platí se něco?
18. led 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Amabilis, jakej prasek jsi dostala? A drzim palce, at mas normalni porod a ne hlavinkovitej :slight_smile:
18. led 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek