Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare :-| Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉
amabilis
16. led 2009
Nešil, ještě máš čas 😃
niikkyy
16. led 2009
no 3 dny 😃 😃 mě je to šumák.já jen abych tam nebyla za debila,že tam jdu nahatá :-N 😃

oo pozor muj chytrej MM,že prej pojedem i s taškou,že se nebude vracet 😃 :-N
amabilis
16. led 2009
To jsi na tom tak špatně?
niikkyy
16. led 2009
jako že bych rodila už? néé on šílí,klasika 😃
niikkyy
16. led 2009
má pocit,že když už jedu do té PORODNICE,sic jen na KO tak už tam asi zůstanu..já nevím,zas je chytrej jak rádio :-N
gedren
16. led 2009
Niky, ja driv kdyz jsem menila gynekologa a dostala se teda do uplne novy ordinace (nebo jsem tam prisla po letech a uz si nic nepamatovala 🙂), tak jsem se zeptala sestricky "Co vsechno si mam svliknout?" a bylo 🙂
gedren
16. led 2009
A ten Tvuj chlap, to je naka hystericka rodicka, ne? 😉
niikkyy
17. led 2009
gedren: to ne,ale on má strach,že třeba si mě tam nechaj a než by dojel pro věci,tak porodim...prostě je mimo v tom,že asi moc čumí na TV kde těhule jdou,najednou kontra jak prase a 3 minut poroděj 😃 mě tím vytáčí hele.říkám mu,že ať mě tam vyhodí v pondělí a jede si vyřídit on ty papíry,že tam stejně ztvrdnu a on že néé,že co když tam začnu rodit :-N říkám no tak ti zavolám a ty pak přijedeš né? však jedeš autem..nééé keců milion,že pak to nestihne atd..jojo kéž bych takový porod měla jak on myslí,že do 30 minut odrozeno 😃
niikkyy
17. led 2009
tak taky dobrý s tou gyndou 😃
amabilis
17. led 2009
Tak do 30-ti minut bych rodit fakt nechtěla. Za prvý chci u porodu partnera a zadruhý nechci rodit v taxíku :-N
gedren
17. led 2009
No u prvorodicky by to musel bejt fakt extrem, aby porodila takhle rychle 😉 Niky, uklidni ho, ze se to rozjizdi fakt pomalu. Nekdy se stane, ze musite rychle vyrazit do porodnice (krvaceni, zkalena plodova voda apod.), ale stejne tam pak bude jeste X hodin trvat, nez porodis... A zacit rodit v poradne, to se asi taky moc casto nestava 🙂 I kdyz u nas na listoprdkach (Listopad 2006) takhle jedna tehda rodit zacla, doktor ji prohlizel, rikal neco o tom, ze je tak a tak otevrena, nacez konstatoval "hm, a prave vam praskla plodova voda" 🙂, a uz tam zustala - ale ta uz taky aspon tejden prenasela, a dotedka mi neni jasny, jestli tomu ten doktor taky nejak nepomoh...
niikkyy
17. led 2009
já už ho fakt neřeším,mu hrabe víc než mě 😃 😃 však jsem mu to říkala,že to neni hned...že to nějakou dobu trvá..jenže vysvětluj te mu to,když mu pak kolega v práci řekne,že on dovezl manželku do porodky,poslali ho domu,že to bude na déle,že ho zavolaj,bydlí cca 5 minut od porodky a než došel domu malá se narodila...a toho se můj drahouš chytil a dle toho ted uvažuje 😃
Ale to,že když je v práci a já můžu začít rodit,to neřeší,prej pohodaaaa,dojedu na barák,předám věci,sjedu pro tebe a vyrazíme...to že bude trvat cca hodinku než dojede už mu je jedno :-N 😃 já se bavím,fakt :-N
amabilis
17. led 2009
Tak holky, jsem na to zvědavá, dneska jsem 39+6 a čas stále běží. kdypak se to moje dítko rozhodne??? hlavně nemíním napodobovat Hlavinku... :-S
niikkyy
17. led 2009
Ama: třeba se v tobě v pondělí povrtá a pojedeš 😉 držím palečky aby to nebylo jak u Hlavinky
amabilis
17. led 2009
v pondělí mám ten termín, tak by moh, co 😃
niikkyy
17. led 2009
tož to by mohl..to by bylo fajn..třeba zrovna tobě prdne voda v Podolí na KO 😃
amabilis
17. led 2009
jo a tchán pak za mnou poveze tašku do porodnice a z druhé strany Phy pojede J. k porodu 😃 😃 😃 To nezní špatně, to by se dalo i stíhat 🙂 😉
niikkyy
17. led 2009
to by se stíhalo,neboj 😃
Ale pak bych od mého manži poslouchala: vidíš to,já ti říkal,že tu můžeš začít rodit 😃
amabilis
17. led 2009
Tak mu řekneš, že rodím na termín, že jo 😃
niikkyy
17. led 2009
tak si mu to pak vysvětlíš ty,mě řekne že termín netermín měl pravdu 😃 😃
amabilis
17. led 2009
Niky, ten tvůj je ale případ nebo si z nás děláš legraci 😃
niikkyy
17. led 2009
ne on je případ.... 😃 on je fakt vyjukanej víc než já :-N tašku mi chtěl balit už v listopadu 😃 na to,jakej to je flegmouš,to s ním teď hodně tříská :-N
amabilis
18. led 2009
Tak niikkyy, vypadá to, že v pondělí už do poradny nejdu, takže manža může být v klidu 😃

Ale třeba je to jen planný poplach :-N
amabilis
18. led 2009
Tak holky, kontrakce už od čtyř hodin po pěti minutách, ale porodní cesty nejsou připravené. Vůbec se neotvírám. Takže jsem dostala prášek a jsem doma, trpím v ukrutných bolestech a čekám, co z toho vyleze. 😞
befanna
18. led 2009
ahoj holky,
amabilis: tak ještě nic? Byli jste preventivně v Podolí nebo kde si vzala prášek? jaká byla cesta??
amabilis
18. led 2009
V Podolí a vzpomněla jsem si na Hlavinku... Nějak se to tomu začíná podobat. No snad nebude tak zle. 😞 Jdu si zkusit lehnout, vůbec jsem nespala.
befanna
18. led 2009
Amabilis: tak držím palce,at se to co nejdřív rozběhne a máš to brzy za sebou 🙂
niikkyy
18. led 2009
Amabilis no nekecejjjjjj :-o :-o :-o to je mazec s tebou....oni tě poslali domů s práškem?hustý :-N ty kráso tak držím palečky ať to máš co nejdřív za sebou! dej vědět 😉
hodně ukrutné bolesti? holka nepiš mi to sem,nebo rodím taky z tebe :-N
niikkyy
18. led 2009
holky o ten yal gel jste si řekli nebo vám ho napsal automatika?a platí se něco?
gedren
18. led 2009
Amabilis, jakej prasek jsi dostala? A drzim palce, at mas normalni porod a ne hlavinkovitej 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli