Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

amabilis
16. led 2009

Nešil, ještě máš čas 😀

niikkyy
16. led 2009

no 3 dny 😀 😀 mě je to šumák.já jen abych tam nebyla za debila,že tam jdu nahatá 😅 😀

oo pozor muj chytrej MM,že prej pojedem i s taškou,že se nebude vracet 😀 😅

amabilis
16. led 2009

To jsi na tom tak špatně?

niikkyy
16. led 2009

jako že bych rodila už? néé on šílí,klasika 😀

niikkyy
16. led 2009

má pocit,že když už jedu do té PORODNICE,sic jen na KO tak už tam asi zůstanu..já nevím,zas je chytrej jak rádio 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
17. led 2009

gedren: to ne,ale on má strach,že třeba si mě tam nechaj a než by dojel pro věci,tak porodim...prostě je mimo v tom,že asi moc čumí na TV kde těhule jdou,najednou kontra jak prase a 3 minut poroděj 😀 mě tím vytáčí hele.říkám mu,že ať mě tam vyhodí v pondělí a jede si vyřídit on ty papíry,že tam stejně ztvrdnu a on že néé,že co když tam začnu rodit 😅 říkám no tak ti zavolám a ty pak přijedeš né? však jedeš autem..nééé keců milion,že pak to nestihne atd..jojo kéž bych takový porod měla jak on myslí,že do 30 minut odrozeno 😀

niikkyy
17. led 2009

tak taky dobrý s tou gyndou 😀

amabilis
17. led 2009

Tak do 30-ti minut bych rodit fakt nechtěla. Za prvý chci u porodu partnera a zadruhý nechci rodit v taxíku 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
17. led 2009

já už ho fakt neřeším,mu hrabe víc než mě 😀 😀 však jsem mu to říkala,že to neni hned...že to nějakou dobu trvá..jenže vysvětluj te mu to,když mu pak kolega v práci řekne,že on dovezl manželku do porodky,poslali ho domu,že to bude na déle,že ho zavolaj,bydlí cca 5 minut od porodky a než došel domu malá se narodila...a toho se můj drahouš chytil a dle toho ted uvažuje 😀
Ale to,že když je v práci a já můžu začít rodit,to neřeší,prej pohodaaaa,dojedu na barák,předám věci,sjedu pro tebe a vyrazíme...to že bude trvat cca hodinku než dojede už mu je jedno 😅 😀 já se bavím,fakt 😅

amabilis
17. led 2009

Tak holky, jsem na to zvědavá, dneska jsem 39+6 a čas stále běží. kdypak se to moje dítko rozhodne??? hlavně nemíním napodobovat Hlavinku... 😖

niikkyy
17. led 2009

Ama: třeba se v tobě v pondělí povrtá a pojedeš 😉 držím palečky aby to nebylo jak u Hlavinky

amabilis
17. led 2009

v pondělí mám ten termín, tak by moh, co 😀

niikkyy
17. led 2009

tož to by mohl..to by bylo fajn..třeba zrovna tobě prdne voda v Podolí na KO 😀

amabilis
17. led 2009

jo a tchán pak za mnou poveze tašku do porodnice a z druhé strany Phy pojede J. k porodu 😀 😀 😀 To nezní špatně, to by se dalo i stíhat 🙂 😉

niikkyy
17. led 2009

to by se stíhalo,neboj 😀
Ale pak bych od mého manži poslouchala: vidíš to,já ti říkal,že tu můžeš začít rodit 😀

amabilis
17. led 2009

Tak mu řekneš, že rodím na termín, že jo 😀

niikkyy
17. led 2009

tak si mu to pak vysvětlíš ty,mě řekne že termín netermín měl pravdu 😀 😀

amabilis
17. led 2009

Niky, ten tvůj je ale případ nebo si z nás děláš legraci 😀

niikkyy
17. led 2009

ne on je případ.... 😀 on je fakt vyjukanej víc než já 😅 tašku mi chtěl balit už v listopadu 😀 na to,jakej to je flegmouš,to s ním teď hodně tříská 😅

amabilis
18. led 2009

Tak niikkyy, vypadá to, že v pondělí už do poradny nejdu, takže manža může být v klidu 😀

Ale třeba je to jen planný poplach 😅

amabilis
18. led 2009

Tak holky, kontrakce už od čtyř hodin po pěti minutách, ale porodní cesty nejsou připravené. Vůbec se neotvírám. Takže jsem dostala prášek a jsem doma, trpím v ukrutných bolestech a čekám, co z toho vyleze. ☹

befanna
18. led 2009

ahoj holky,
amabilis: tak ještě nic? Byli jste preventivně v Podolí nebo kde si vzala prášek? jaká byla cesta??

amabilis
18. led 2009

V Podolí a vzpomněla jsem si na Hlavinku... Nějak se to tomu začíná podobat. No snad nebude tak zle. ☹ Jdu si zkusit lehnout, vůbec jsem nespala.

befanna
18. led 2009

Amabilis: tak držím palce,at se to co nejdřív rozběhne a máš to brzy za sebou 🙂

niikkyy
18. led 2009

Amabilis no nekecejjjjjj 😲 😲 😲 to je mazec s tebou....oni tě poslali domů s práškem?hustý 😅 ty kráso tak držím palečky ať to máš co nejdřív za sebou! dej vědět 😉
hodně ukrutné bolesti? holka nepiš mi to sem,nebo rodím taky z tebe 😅

niikkyy
18. led 2009

holky o ten yal gel jste si řekli nebo vám ho napsal automatika?a platí se něco?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru