Predčasný porod Třebíč vs. Jihlava

kzanet
30. zář 2018

Zdravim, jelikoz se prvni dite narodilo 35+4 tt (2,8 kg a 47 cm) a mozna nas to ceka znovu, chtela bych znat zkusenosti od vas ostatnich, ktere predcasne rodili bud v Trebici nebo v Jihlave. Prvni syn se narodil v Brne, prvni noc byl skrz teplo v inkubatoru a az na zloutenku, zadny problem nebyl a pustili nas domu po 5 dnech. Zajima mne predevsim doba, jakou jste museli byt v nemocnici a zda jste mohli mit dite u sebe na pokoji? Dekuji za info.

aktakd
30. zář 2018

@kzanet Ahoj, ja v minulem roce porodila syna 36+1 (2,9kg a 49 cm) v Jihlave. Do inkubatoru nemusel, hodne ho zabalili a dost hlidali teplotu. Rikali, ze pokud to je mozne, tak ho radeji nechaji u mne a az kdyby mu tepkota klesala, tak by sel do inkubatoru. Stravili jsme tam presne tyden, syn mel ale dost silnou zloutenku, jinak by nas asi pustili driv. Ja jsem byla spokojena, ale byla jsem prvorodicka, tak nemam srovnani.

aktakd
30. zář 2018

@aktakd A celou dobu jsem ho mela u sebe. Myslim, ze akorat na odebrani krve ho na chvili odnesli. A takove ty zakladni screeningy (kycle, apod.) se delaji primo na pokoji.

kzanet
autor
1. říj 2018

@aktakd Ahoj, dekuji moc za info 🙂 ja nejdrive mela spise v planu tu Trebic, ale cosi jsem slysela, ze tam to mimco byva celkem dlouho a dokonce i bez maminky, kterou po 3 - 4 dnech z gyndy propusti a pak za mimcem musi dojizdet. Tak ted mam prave dilema kam jet, kdyz bych zacala rodit drive ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru