Tipy na jméno pro holčičku

dagikk
24. zář 2018

Ahoj holky, doma mame uz holcicku Kristynku a cekame za cca mesic dalsi holcicku. Stale ale jeste vaham nad jmenem a nemuzu nejak nic vybrat... Prosim o nejake tipy - mam ve vyberu Nelu,ale tech se ted dava celkem hodne, pak Stepanka,tam se mi nelibi osloveni Stepko...pak treba Leontynka,ale doma uz mame Kristynku,tak nevim...pak Violka nebo Bibianka, ta ma zase karmickou zatez...poradite?

ovecka14
26. zář 2018

@michaela_2 😁 Přesně tak. My si doma udělali pořádek hned na začátku a pak ve školce když učitelka řekla Týno, tak se malá urazila že není žádná Týna a nemluvila s ni😁 Od ty doby už ji tak naštěstí nikdo neříká.

klosnice
26. zář 2018

Ke Kristýně se mi líbí jmeno Veronika, Lucie, Klárka.. taková hezká klasika 🙂

dagikk
autor
26. zář 2018

Holky moc děkuju 🙂 není tak jednoduché vybrat jméno, a ten čas tak letí 🙂

klosnice
26. zář 2018

letí ...a to počkej až bude na světě :D

bartakova_veronika
26. zář 2018

My máme doma Emičku ... taky jsme dlouho váhali a měli jména vybrané jako třeba Sofie, Laura, Viktorie atd .. ale nakonec vyhrála Emička a jsem za to jméno ráda 🙂 vybírali jsme tak aby nebylo tolik jmen v okolí, ale bohužel i Emičku teď poslední dobou dává každý druhý ☹ a to je malé teprve 11 měsíců

jonl
26. zář 2018

Kristýnka, Evelinka?

lmartinkova85
27. zář 2018

Jdeme mít Julii, další favoritky byly Amalie, Adelka, Karolina..

sluckynek
27. zář 2018

My měli mít Victorianku teda vlastně máme ale andílka jinak se mi líbí ještě Lillianka a Ellen 🙂

hani1234
27. zář 2018

Máme doma Evelínku a teď bychom chtěli dát Valentýnku.

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
2hanah
27. zář 2018

@dagikk Hana, Edita, Anna, Elena, Radka, Daniela.

kkrubova
27. zář 2018

My máme Kristýnku a Karolínku. U třetího na výběr Dominika a Markétka.

nella18023
19. říj 2018

@klea81 Ono je totiž Karolín málo :D :D :D

omanka
19. říj 2018

@dagikk Romana (Romanka)

klea81
19. říj 2018

@nella18023 nevím jestli to myslíš jako fakt nebo jako ironii, ale v okolí žádnou nemáme

laja64
19. říj 2018

První dcerka je Nella, druhá bude Lea. Prostě se nám to líbí a je nám tak nějak fuk, zda se to k sobě,,hodí" nebo ne.

nella18023
20. říj 2018

@klea81 Jako ironii to nemyslím :D stačí si zadat četnost jmén 🙂

properjoey
20. říj 2018

@dagikk my máme Euniku, jedni známí mají Evelinku a Malvinku, jinak to co píšeš nejsou zas tak neobvyklá jména,takže mě k tomu napadá třeba Eva,to je moc pěkné, teď málo používané. Jinak ještě pěkná jména Jovanka, Meda, Alethea ( Aletka) nebo třeba Alice?

odula
20. říj 2018

za prvé.... co je karmicka zátěž? za druhé... mě se líbí seversky jmena takže Tove, Freja, Alba,Saga... neeebo hebrejsky. Josefin,Miriam...a tak

odula
20. říj 2018

místo Alba *Ilva . ale Alba.... hmmm... jako ranní rozbřesk. ale moc seversky to není 😁

zelenaesmolda
20. říj 2018

@dagikk kdyz se ti libi Stepanka tak co dat nejakou zahranicni verzi tohohle jmena? 🙂

@odula Freja nebo Freya je docela caste,ja znam dve.Je fakt,ze ani jedna teda nezije v CR

odula
20. říj 2018

@zelenaesmolda jo,tak třeba v dánsku je to taková "eliška " 😁

zelenaesmolda
20. říj 2018

@odula to je treba jeden z ukazatelu na ktere jsem se divala ja,jak je jmeno caste.Nerada bych,aby se pri zavolani jmena dcerky otocilo dalsich 5 z 10 holcicek

talinka1990
28. říj 2018

My mame Apolenku 😍. Jeste se nam libi hodne zminovana Leontyna 😂, dale se nam libi Evelina a Adina 😍.

mira123
28. říj 2018

A co tak Velantynku?

kittyy17
28. říj 2018

@dagikk Karolína, Monika, Kateřina... Musí to také ladit k příjmení.
Moje bývalá kolegyně z práce má dceru, které se tak strašně nelíbilo jméno Alžběta, že se v osmnácti nechala úředně přejmenovat na Kateřinu

marulu
28. říj 2018

Nečetla jsem diskuzi, ale ke Kristýne mi pasuje Karolína, odjakživa. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru