• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkoušeli jste žádat vrácení poplatku "otec u porodu"?

31. ledna 2014 
@picasso pak se to ale nemá jmenovat poplatek za otce u porodu, ale příspěvek na dovybavení sálu apod. a měly by ho platit všechny rodičky (ne jen ty, co s sebou mají partnera). A v tom případě jsem proti snad ještě víc. Já věřím tomu, že peníze ve zdravotnictví chybí, ale upřímně (a poněkud zjednodušeně) - co mi je po tom? Platím daně, platím pojištění a to, že se ty peníze rozfrcají na předražených zakázkách apod. a pak v tom zdravotnictví (i jinde) chybí, ve mně rozhodně žádnou solidaritu nevyvolává. Navíc si myslím, že jsou porodnice, které na tom jsou mnohem hůř než Podolí a poplatky nevybírá nebo určitě ne v takové výši
7. led 2014 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzanna123 no,mě by to asi připadlo trapné nezaplatit,můžu říct,že sprosté :frowning2:
15. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopretina77 njn, mně by zase přišlo trapné to platit a od nich sprosté to vyžadovat - holt každý to máme jinak
15. led 2014 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 jen dotaz, pokud jsi fakt nesouhlasila uz predem s vnitrnimi predpisy, proc jsi nezvolila jinou porodnici?
31. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe už zase? Já myslela, že tahle diskuze je už ukončena a že vše podstatné (i nepodstatné) bylo řečeno. I odpověď na tuhle otázku tu najdeš
31. led 2014 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 no prave ze nevim, proto se ptam. Nic osobniho v tom neni. Co si pamatuji, tak jsi akorat napsala, ze mas pravo rodit kdekoliv.
31. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe silně pochybuji, že bych tohle napsala. A opravdu už se k tomu vracet nechci. V téhle diskuzi jsem řekla vše, co jsem chtěla, svoje argumenty proč jsem ten poplatek nezaplatila i proč jsem nešla jinam a opravdu bych to ráda považovala za ukončené. Nevím, proč máš Ty potřebu se k tomu vracet, ale já už jsem tím ztratila dost času a nehodlám se v tom znova babrat, dohadovat se s někým a obhajovat se.
31. led 2014 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 ja se pouze zeptala jednoduchou otazkou, nic vic :slight_smile: pouze me napadlo se zeptat, nikdo se v nicem nehrabe, rozhodne nikdo po Tobe nikdy nechtel, aby jsi se jakkoliv obhajovala, natoz jakkoliv dohadovala. Beru na vedomi, ze mi primo neodpovis na otazku. :slight_smile: hezky vecer a hlavne pohodu :wink:
31. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe a já Ti pouze odpověděla :wink: A nesouhlasím s tím, že po mně nikdo nechtěl, abych se obhajovala - vzhledem k tomu, že v průběhu celé této diskuze jsem byla za svůj přístup a názor kritizována a napadána. Opakuji, že na tuhle otázku už jsem odpověděla a z mé strany bylo řečeno vše, takže jestli Ty na to máš čas a náladu, tak si tu odpověď můžeš dohledat. Jinak si pro mě za mě mysli, že jsem mermomocí chtěla rodit ve stejné porodnici jako Ornella. I když ta vlastně rodila až po mně...
Hezký večer i Tobě.
31. led 2014 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna123 heh to me nenapadlo to s tou Ornellou :grinning: tim padem jsem na tom hur, ja rodila co jsem si o slecne ted nasla, az po ni :grinning: nejsem tak prostoducha jak mozna myslis a dusno tady predtim primarne udelal nekdo jiny, nebyly jsme to ani my dve :slight_smile: pa
31. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe a císařem jsi rodila taky, aby ses jí podobala? :grinning: Určitě jsem tím nechtěla naznačit, že jsi prostoduchá - to, že má někdo jiný názor než já pro mě neznamená, že je to blbec. A zrovna nedávno jsem v jiné diskuzi koukala, jak se pěkně shodneme :slight_smile:
31. led 2014 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzanna123 ted jsi me zabila :grinning: rodila, ale ne jako celebrita :grinning: vzdyt nemusime mit vzdy shodny nazor a prece si rozumet :slight_smile:
31. led 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek