Zrušili nám v Litomyšli porodnici. Kde budete rodit?

culianka
12. zář 2013

Jsem stále na vážkách, kterou porodnici si vybrat...Hodně pozitivních názorů jsem slyšela na Ústí, ale prý tam mají teď, co nám v Litomyšli porodnici zrušili, dost narváno...Na Svitavy se už názory liší, jedni chválí, druzí nedoporučují...Můžu poprosit o názory na zmíněné porodnice od těch, které tam rodily? Děkuji ! 🙂

betysek
12. zář 2013

Rodila jsem v Ústí před 5 lety, tak že nevím, jak moc aktuální info mám, ale byla jsem velmi spokojená. Kamarádka rodila vloni v Ústí a taky byla moc spokojená. Kamarádka rodila před tím v Litomyšli, já v Litomyšli vloni, v porovnáni s porodnicí v Litomyšli super.....Minulý týden rodila známá v Ústí a byla taky moc spokojená...

culianka
autor
13. zář 2013

Děkuju moc za odpověď...jsem také spíš pro Ústí, ale chtěla bych se dozvědět více o obou porodnicích...Ještě jednou díky!

kajovaevicka
13. zář 2013

@culianka S Ústím jsem neměla žádný problém, vše OK. Na Svitavy jsem bohužel moc pozitivních ohlasů neslyšela:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru