Říjnovky 2018

ishumisz
18. únor 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂

amenophus
3. črc 2019

Taky vam tak blbne MK? :/ furt se mi rozsypava zobrazeni. Na pc ve firefoxu i v chromu, i na mobilu v appce :(.

Jinak jak je na tom @dusovkam? Doufam ze jste to ustali!

biciklissie
3. črc 2019

@amenophus Jj, taky mi to blbne. Ale vzdycky mi staci zavrit a zase otevrit a ok...

dusovkam
11. črc 2019

@laja64 Jakože já a nahoře?? 😂 No ráda bych si s kolegy zašermovala, ale byla jsem tam coby pouhý divák... 😁

dusovkam
11. črc 2019

Ahoj holky moje , pardon že jsem tu dlouho nebyla ale malý začíná lézt a sedět, tak nevím kde mi hlava stojí... 😂
@amenophus No hele jak se to vezme, od tý doby je to takový všelijaký, jako bydlíme furt spolu ale už to není ono 😑

laja64
11. črc 2019

@dusovkam jeee tak skoda ze jsem nenapsala dříve, bychom se potkaly 🤗 Tak snad příští rok 😊

amenophus
11. črc 2019

@dusovkam No tak držim palce ať je to jen dočasná krize a odezní to, už kvůli malýmu. Tjo to je hustý že už si sedá! Naše malá je o 3 tejdny starší a furt nic, jen se trochu plazí :(

veraakubik
12. črc 2019

Ahoj holky,když to čtu buďte rády,že máte ještě ,,miminka,,..Malá si pár dní po 7 měsíci stoupla,teď už obchází nábytek a leze jak tryskomyš..Sedí v obýváku a než se stihnu otočit je ve vedlejším pokoji..Včera jsem si říkala kde zase je a ona u kuchyňky-nikdo tu nebyl,takže ona sama,no-asi trénuje.😉Ve středu pokoušela schody,takže musíme namontovat zábranu..Tak rychle to uteklo..

natysnovec
12. črc 2019

Ahojky holky....dotaz kdyz se nam ty miminka narodily stejne🙂jsem jedina komu mimi jeste neleze???😢

ah1234
12. črc 2019

@veraakubik Risko uz schody vie pekny zijst nastastie 🙂 on uz mi aj sam tape, spominam s laskou na casy ked len obchadzal nabytok lebo mame zase kopu padov 😂

veraakubik
12. črc 2019

@ah1234 no já vždy zavírala dveře aby se ke schodum nedostala-nahoru chodíme jen na noc spát..Jenže využila sitauce,vždy jsem jí do patra nosila abych se lezení na schodech vyhnula co nejdéle..Chci tam tu zabranu dát pro větší bezpečí..

ah1234
12. črc 2019

@veraakubik ja som prave lezenie po schodoch podporovala 🤔 je to jak lezenie cez prekazky, trochu sa namaka.. ale zavora je fajn, ak ti da dobry pocit 🙂

veraakubik
12. črc 2019

@ah1234 tak překážek se malá nebojí-ta by lezla i přes mrtvoly aby se dostala tam kam chce. 😂 Já kdysi na schodech upadla a pomala se a tak z nich mám respekt,tak asi tak,no..😉

ah1234
12. črc 2019

@veraakubik hlavne ja mam len jedno dieta tak si na neho mozem davat pozor nonstop 😂 chapem ta ze to tam davas

veraakubik
12. črc 2019

@ah1234 no,já jich mám 5,ale zase jsou to pomocníci,takže na malou i občas dohlédnout,ale u ní je to fakt mžik..A dojít si na záchod s klidem je občas k nezaplacení..😉😂 I když to většinou doleze za mnou a když mám za

veraakubik
12. črc 2019

Sakra-když mám zavřeno tak na mě ťuká..Takže vím,že je blízko..😂

biciklissie
12. črc 2019

@natysnovec Naty se narodila 15.10. a lezt zacina ted. I kdyz je to spis takove plazolezeni🙂. Pomalicku to cvici...

dusovkam
12. črc 2019

@laja64 Hele za rok tam určitě budu, chci tam i přespat. Hlavně letos začínám od podzimu dojíždět právě k téhle skupině cvoků trénovat, tak bude větší sranda . 😁 Však si napíšeme 🙂
@amenophus No když to nevyjde, tak holt se nedá nic dělat.. Dle mého ještě nebyl na dítě připraven no. 😐A pak se to projeví takhle... No je rychlík, nic nic a najednou šup 😁

natysnovec
12. črc 2019

@biciklissie no me prave Verca nic...jako peruje ale spis kdyz je nasrana🤣🤣Je lina...

biciklissie
12. črc 2019

@natysnovec Naty teda perovala asi mesic, neumi se otacet z bricha na zada a neplazila se. To vynechala a ted tedy zacina delat neco mezi plazenim a lezenim. Ten mesic nebo dva jen rotovala koldm sve osy a couvala, bylo to k zblazeni. Ja myslim, ze kdyz peruje, at uz kdykoliv, tak je to naprosto ok. Posiluje tim.svaly a az budou dost silne, tak zacne. Mozna jeste jestli dost zveda nahoru nozky pro dost silne brisni svaly? To naty zacala delat dost pozde taky a palecna noze si dava do pusy tak jednou za par dni a taky s tim zacala tak pred mesicem.

biciklissie
12. črc 2019

@natysnovec Jinak naty je taky lina nebo spis takovej flegmous, ze ji toho malo stoji za namahu. Proste se zkusila za cimkoliv na brise natahnout a kdyz nedosahla, tak proste nic, dobry, no. Myslim, ze pak uz mela i odhad, na co dosahne a uz to ani nezkousela a sla jen na jistotu. Tak to je pak tezky, kdyz se ani nesnazi. Ale pak proste najednou jsem videla, ze se zacala za necim posunovat dopredu. Ony ty deti si na to nejak prijdou, ze to jde a zacnou.

darkwitch
12. črc 2019

Malá leze, docela rychle když se ji chce, jinak se tváří, že leze rozvážně a pak je najednou pryč :D stoupá si a pouští se a pochoduje kolem nábytku... pořád ji musim kontrolovat, jak se otočim je v psi misce a, buď si dává granule nebo dělá caky caky :D stůl v obýváku uz musí být uklizeny, protoze co je na něm sunda dolu...

amenophus
12. črc 2019

Nase zizala se taky teprve zacala plazit po brise a obcas zaperuje na kolinkach. Predtim taky strasne dlouho rotovala, valela sudy a couvala. Ted je dost lina, ale.kdyz je ta spravna motivace tak je jak uhor! Skypovaly jsme s tatou a hele za pocitacem se hnala pres celou mistnost ze jsem nestacila couvat. A poslednich par dni se snad i pokousi o sikmy sed. V utery jsme objednany na rehabko, tak pocitam, ze do ty doby vsechno stihne, aby to bylo zbytecny :D

ah1234
12. črc 2019

@darkwitch ja uz som s toho rozhadzovania granul a spliechania vody na nervy.. este ze mame psa flegmosa.. richard vie ze misku nesmie, takze vzdy ked sa nedivam, je v nej..

darkwitch
12. črc 2019

@ah1234 my mame štěně takze zatím je to v pohodě, ale stejne nemusím mít vodu a granule všude, hlavně jich má vzdycky plnou pusu :D

ah1234
12. črc 2019

@darkwitch heej tiez ich furt vyjeda a robi bordel.. ale teda teraz na plazi furt cpe do ust kamene a to je este horsie 😧 kedy deti vyrastu z toho ze vsetko cpu do pusy ??

darkwitch
13. črc 2019

@ah1234 jo kaminky, ty jsem ji rvala z pusy celou návštěvu u tchána a stačilo :D hlavně když si ma dát do pusy boruvku tak se netrefí, ale na silnici sezobne každý zrnko písku...

dusovkam
16. črc 2019

@darkwitch Každý zrnko písku?? 😁 Teď o víkendu jsme s ním byli u jezera Chmelař na Úštěku, samozřejmě písčitá pláž- dala jsem ho na plášť ať se neválí jen na písku, snažil se sedět a skulil se bokem a obličejem rovnou do písku. 😂 Tak samozřejmě jsem ho očistila, dám ho zpět a za chvilku vidím jak hrabe písek rukou a cpe si ho do pusy plný hrsti. 😂😂 Tak jsem už jen přemýšlela jestli mu mám dát svačinu nebo ne.🤔😂 Samozřejmě v nadsázce, ale kolegy jsem pobavila.😁

dusovkam
16. črc 2019

A Kubouš má další pokroky- už svačil v židličce a ujídal mi teď kanadské borůvky, meruňku a ananas 😁😂

dusovkam
31. črc 2019

Holky žijete?? 😁

darkwitch
31. črc 2019

@dusovkam hlásím že žiju :D mala má zitra deset měsíců, dnes byla kontrola a očkování, ma 10,4kg a 76cm je to kus ženský :D ale není to žádný lenoch, sedí, leze, stoupá si a pouští se, chodí kolem nábytku a když se zapomene udělá krůček az tři bez držení :D

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru