Šly byste na taneční festival v 7tt?

xxkatka90
4. črc 2017

Zajímal by mě vás názor.. vím ze jsem v 7 tt k doktorovi jdu příští týden. Mám jít s holkama na beats for love vůbec se mi nechce! Nemluvě otom ze nechci pít ( což vůbec nevím na co se mám vymluvit když to u mě není moc normální). Nejraději bych proste nesla, ale ony se nedají jen tak oblafnout budou mě strašně přemlouvat. Ze jsem tehotna před tím doktorem říkat vážně nechci.. šly byste?

kristynatita
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silwin
4. črc 2017

Tak rekni, ze mas antibiotika a pit ze kvuli nim nemuzes. Navic jedno maly pivko neublizi...

A hrubky musi resit fakt jen trapka, sorry:D

xxkatka90
autor
4. črc 2017

S tema antibiotikama mě to taky napadlo udělám to tak. Takže ten kraval nebo tak nemůže nijak vadit, Jj? Dekuji

silwin
4. črc 2017

@xxkatka90 tak to urcite nemuze:D maximalne tobe.
Ale rozhodne bych se vyhnula nejakymu radeni jako skakani bungee, kroceni elektronikeho byka a dalsi silenosti🙂

mr_falko
4. črc 2017

byla jsem i jako tehotna na par party a v pohode....jenze ja nepiju ani normalne, takze jsem v klidu...

vanea
4. črc 2017

V tomto týdnu ten hluk vadit nebude, vyvarovat by ses měla až ve 2.trim, tam už je to malinko citlivější;) holkám řekni že máš antibiotika a hotovo =)

valeriem
4. črc 2017

já bych šla a vymluvila bych se na antibiotika, říkala jsem, že mám zánět dělohy (dřív jsem mívala, nebylo to nic divného, navíc to na "pohled" nebylo poznat, takže nevěděli, že už to pravda není) a užila bych si někam vyrazit, dokud můžu 😀

yerry
4. črc 2017

@xxkatka90 když nechci pít i jako netěhotná tak říkám že beru ATB a nebo že musím ještě řídit....
Nic méně pokud to jsou do Re kamarádky mozna bych řekla že jsem asi tehuke ale nemá potvrzení od Mudr a proti nechci zbytečně riskovat

luciebx
4. črc 2017

Já šla v 6 tt na koncert taky sem se bála jak to tam dunelo ty basy a bylo vše dobrý. Ve 12 tt znovu a taky dobrý. Opět sem se bála ale tohle mimi ublížit asi nemůže

bekyc
5. črc 2017

@kristynatita Co je tohle za komentář? A navíc, taky tam máš hrubku.

bekyc
5. črc 2017

A teda k tématu, jak už bylo napsáno, antibiotika jako výmluva stačí. Na koncerty jsem chodila i ve druhém trimestru, ale už to nebylo tak příjemné, většinou jsem jen seděla a poslouchala z dálky. V prvním trimestru to ničemu nevadí, pokud je ti dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru