Holky, co vaše bříška v prvním trimestru?

aneta49
29. bře 2017

Ahoj holky,končím 11.tyden,dnes ráno jsem si dělala srovnávací foto po měsíci..jsem celkem překvapena,ze žádná změna! Váha mi ukazuje o 4!kila víc,oblečení mi je pořad tak nějak stejně,jedine co cítím jsou prsa,ta mi narostla určitě o číslo..vím,ze je brzo ještě na tehotensky pupik,ale myslela jsem,ze už trosku tam něco bude ☹ jak jste na tom vy? 🙂

kulistice
29. bře 2017

Já neměla bříško vidět snad do 20 tt :D pořád nic a pak najednou šup a šlo to strašně rychle :D Teď už ho fatk mám 🙂 jsem v 7. měsíci...a jinak tělo zadržuje vodu, takže váha může jít nahoru, ale vidět to ještě nebude ;)

pucmelinka
29. bře 2017

Mně břicho vykouklo až po 30. tt, do té doby nic... i na 3. screeningu mi říkali, že mám dost malý břicho 😀

pajushak
29. bře 2017

Já se začla fotit před třema týdnama, vždycky v sobotu ráno před snídaní 😀 a jako už teď v sobotu tam byl vidět rozdíl oproti první i druhé fotce... a to jsem zatím zhubla 4 kila!

aneta49
autor
29. bře 2017

@kulistice já jen,ze už se na nej tak těším až ho budu hrdě nosit 🙂))

aneta49
autor
29. bře 2017

@pajushak
Jee,to závidím 🙂 nechceš přiložit foto? 🙂

kulistice
29. bře 2017

@aneta49 neboj, pak si budeš říkat, že není menší 🙂 určitě se dočkáš 🙂 taky jsem se těšila na bříško a občas ty pohledy lidí a narážky nejsou moc příjemné, takže jsem byla ráda, že jsem bříško zakryla bundou 🙂

pajushak
29. bře 2017

@aneta49 teď ze soboty, přesně 11tt 🙄😅

aneta49
autor
29. bře 2017

@pajushak krásný pupik 🙂)))

rennni
29. bře 2017

já jsem dnes 10+0 a vše (břiško i prsa) mám pořád stejné jako před otěhotněním.... možná večer mám trošku špíček na břiše, ale jinak vůbec není vidět rozdíl 🙂 a to jsem od přírody hodně hubená (55 kg, 174 cm)...ale zatím mi to nevadí, oznamovat to chceme okolí až tak okolo 15tt, takže když do té doby nebude nic vidět, budu jen ráda 🙂

monii007
29. bře 2017

Ahoj, ja jsem ted 7+6 a brisko mam dost nafoukle 🙂 uz se tesim na poradny pupek ❤

aneta49
autor
29. bře 2017

@monii007 juu,super bříško 🙂

aneta49
autor
29. bře 2017

@rennni také mám večer větší břicho,vlastně vždy už po snídani vyskočí a další ráno je fuc :-/ u nás to ví zatím jen rodina,kvůli těžším zacatkum to vědí hned od 5tydne..kamarádům a ostatním to chceme říct až po prvním sreeningu 🙂

ivuse20
29. bře 2017

Já jsem taky 1 trimestr neměla žádné :D Asi až po tom 16tt začalo vykukovat :D a jak psala kulistice pak to šlo hrozně rychle :D

aneta49
autor
29. bře 2017

@ivuse20 tak to už se tesiiim 🙂))

cizllik
29. bře 2017

Dneska a 12+4 😂😂😂

karlajasmine
29. bře 2017

Ja jsem ve 14tt a uz me v tramvaji pousti sednout :D Vypadam jak v 6.mesici.

aneta49
autor
29. bře 2017

@cizllik tyyy jo 🙂 takový pupik,krásný 🙂 to bude asi tím,jak jsi hubenoucka 🙂 závidím 🙂

katulinka07
29. bře 2017

Holky ja nejsem zadn hubenour, ale bricho jsem myvala jaks taks bez spicku 😀a jsem ted 8+5 a uz to leze 🙂 chci to rict v praci az po screeningu, ale nevim, jestli to jeste mesic utajim 🙂)

lenik93
29. bře 2017

10tt+2 😊 Omlouvam se za nekvalitní foto, ale fotila jsem o vikendu vecer 😊
Byla jsem mile překvapená, že uz malé je 😊

kituska20
29. bře 2017

12tt druhé těhotenství 🙂

cizllik
29. bře 2017

@aneta49 takovy špičák 😂😂😂 no teď mám 45 kg

simdan
30. bře 2017

Mě začalo až 16tt vidět 🙂

junkka
30. bře 2017

Mně uz je videt a jsem v 10. tydnu. Ale je to druhe těhotenství,u prvního mi vyskocilo az nekdy kolem 16. týdnu. Asi je to všechno nějaké povolenejsi 🙂

dzogobela
30. bře 2017

Ja mela trochu bricho az tak ve 20. tt. Pak mi furt kazdy rikal, jak mi bricho rychle vyskoci a ono nic. I v porodnici mi na kontrole ve 38. tt rikala doktorka, ze mam pidi brisko 😀

petula63
30. bře 2017

7-8tt :D je to vidět hlavně večer, jsem spíš nafouklá ale už se nemůžu dočkat toho správného pupíku <3

ivetaa94
30. bře 2017

Já mám taky pocit, že mi břicho vyletí vždy večer, a to jsem teprve 8 tt :D ale nedivím se, pomalu celý den mi je zle a večer muzu konečně s klidem i neco sníst :D

aneta49
autor
30. bře 2017

Holky,mate všechny krásná bříška 🙂 vážně,všechna mi připadají už jako mini tehotenska 🙂 a jak jste na tom se screeningem? Byly jste už? Já dnes byla u doktorky a dala mi číslo na genetiku do Plzně,ze se mám objednat 🙂

cizllik
30. bře 2017

My byli dneska 🙂

aneta49
autor
31. bře 2017

@cizllik a jak to probíhá? 🙂

lenik93
31. bře 2017

@cizllik Taky by mě zajímalo 🙂 Budu se teprve objednávat 🙂 Byl tam s vami pritel/manzel? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru