Kde v Praze seženu velkou kojící podprsenku s kosticemi?

zuuzaa86
18. srp 2014

Ahoj holky, zacinam byt pomalu zoufala, do porodu zbyvaji asi 3 tydny a ja porad nesehnala kojici podprdu v me velikosti, mam 80H velikost, takze vetsi a fakt hledam, hledam, na internetu, po obchodech v Praze a NIC opravbdu nic.....vetsinou maj max do Ecek:((( Rada bych tedy bez vystuze, ale s kosticemi, protoze jinak mam pocit, ze bych ty svoje prsiska tahala uz po zemi..:/ dost se me zvetsily behem tehu a az se nalejou mlekem si radsi ani nepredstavuju...🙂 moc dik za jakoukoli radu - HM, CA, Marks spencer, Timo, tam vsude uz jsem byla....

adonka
18. srp 2014

nevím, kolik do toho chceš vrazit peněz, ale co třeba tohle
http://www.luxusnipradlo.cz/podprsenky/podprsen....

zuuzaa86
autor
18. srp 2014

ty vado tak ta je fakt hodne draha.....ja mela predstavu tak do 600 max...:/

adonka
18. srp 2014

no, bohužel v téhle velikosti si člověk nemůže moc vybírat☹ Myslím, že na konci těhu budu mít stejnou velikost 😒

zuuzaa86
autor
18. srp 2014

jako ja jsem nikdy nekupovala podprdu drazsi nez tak 300. tak jsem si rikala, dobry dam za to tal 600, ale 1500 to uz je fakt dost..ach jo..:/ no, ono se to da osidit vetsim objemem a mensim kosickem, sice se to nema, ale asi to tak udelam, ze si koupim nakou tu eckovou, ale pridam objem a ono to tak nejak sedi....dobrej obchod je Astratex, kamoska s jeste vetsimi prsy si tam kupovala asi pred dvema mesicema, tak jse na to spolehala, ale asi je pres leto hodne tehuli, protoze ti tam maj hodne probrany ted a nic v me velikosti. a radim fakt pockat az pred porod, ja pred temi dvema mesici mela prsa o skoro dve cisla mensi..:/

hojda
18. srp 2014

Kostice bych ještě zvážila, můžou způsobit zatvrdliny v prsu☹. zkus mrknout na www.spravnapodprsenka.cz, ale nevím jestli mají i kojící.

hojda
18. srp 2014

Já to řešila značkou http://www.carriwell.cz/ mají elastické a jsou přes více velikostí.

http://www.carriwell.cz/

hojda
18. srp 2014

Mají super zapínání, jde to snadno jednou rukou

http://www.carriwell.cz/carriwell/podprsenky

hojda
18. srp 2014

V tabulce vidím i velikost 80 H

hojda
18. srp 2014

Nejlevněji koupíš v Praze v detskydum.cz mají garanci nejnižší ceny 😉 tam můžeš i vyzkoušet.

zuuzaa86
autor
18. srp 2014

@hojda dekuju za tip, ja tam nevidim nikde ceny...? a k tem kosticim...no jde o to, ze kdyz jsem si zkousela ty obyc bez kostic, tak jsem v tom mela ty prsa fakt jak kokrspanely usi, jak se rika🙂) vzhledem k tomu, ze ji budu nosit i ven mezi lidi, tak bych rada, aby mi prsa i nejak podpirala, jednu bez kostic v teda spatne velikosti mam, jaks taks sedne, tu budu mit na doma, ale rada bych nejakou pohodlnou na noseni ven🙂

zuuzaa86
autor
18. srp 2014

@hojda super, diky moc za tip, detsky dum vim kde je, uz jsme tam s manzelem byli se divat na kocarky, tak to se tam vydam, koukam ze maji i vetsi velikosti a ne tak drahy, jezis to mi spadl kamen ze srdce, ze mam jeste nadeji..:D

hojda
18. srp 2014

JInak já měla nakonec 3, on se člověk hodně potí s tím kojením, takže aby bylo na střídání.

olusenka
18. srp 2014

@zuuzaa86 já mám větší prsa, nosím kojící podprsenku s košíčkem G, a nosím jedině podprsenky Anita. Výborné na větší prsa. Mrkni na anita.com , u vybrané podprsenky si můžeš zvolit, kde ji mají v jakém e-shopu nebo v kamenném obchodě, tedy i v Praze, vyjede Ti to seznam prodejen.

martina_z
18. srp 2014

@zuuzaa86 Take mam vybornou zkusenost s Anitou. Pani v obchode Tara Bílá je moc prijemna a rada poradi. A ma i vetsi kosicky i v 70, coz moc nebyva...

zuuzaa86
autor
18. srp 2014

Děkuju za tip, taky jsem na anitu už koukala, odrazovaly mě jen ty ceny, přeci jen, když je to třeba jen na pár měsíců. Nebo se tam dají sehnat i tak za 600,700Max?

olusenka
18. srp 2014

@zuuzaa86 ale za tu cenu vážně stojí, jsou kvalitní, drží tvar, mám bezešvé košíčky, nikdo nepozná, že mám kojící podprsenku, vypadá naprosto přirozeně, jen má navíc ty klipy na odepínání košíčků. Nosím je denně, i s nimi spím (je prý dobré v nich i spát, aby prsa neztratila časem tvar a pevnost). Nejlevnější Anitu jsem sehnala za asi 900kč.

zuuzaa86
autor
19. srp 2014

no, jak tak hledam, tak mi asi nic jineho nezbyde..:D je to hruza, jen se to jmenuje tehotensky, nbebo neco pro miminka a hned je to predrazeny.....jsem z toho fakt smutna, pocitame s manzelem kazdou korunu a vyplaznout 1000 za podprsenku ted mi prijde fakt moc 😒

zuuzaa86
autor
19. srp 2014

@hojda tak jsem tam vcera byla a nic, v me velikosti meli jen jednu jedinnou a ta mi vubec besedela strihem, mela nejaky sev pres bradavky a dost to drelo..:/ a ty bez kostic meli nejvic do velikosti F...ja si asi sesiju dve ponozky nebo nevim.. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru