Od kdy nosit těhotenskou podprsenku? A i doma?

eliotka
19. bře 2008

Ahoj holky, od kdy jste začaly nosil těhotenskou podprdu? A nosily jste ji i doma?
Já jsem zatím v I. trimenstu, ale prsa už se mi dost zvětšily. Je těhotenská podprsenka jiná, než normální?

many
19. bře 2008

tak já si koupila těhu podprdu taky brzo 😉 rychle mi narostly prsa a ona se aspoň trochu natahuje,abych si zbytečně nekupovala větší podprdy,co mi pak budou na nic 😉 jinak teď je mi už malá,tak si musím koupit novou,ale koupila jsem si i na stánkách za 50,- obyčejnou s kosticemi 😀

many
19. bře 2008

jinak nosím i na doma,abys pak neměla uši 😀 😀 😀

lisounek
19. bře 2008

eliot: ja jsem si ji kupovala v tom tydnu asi jak jsi ted ty, ale prave ze ne s kosticemi, protoze to si myslim, ze neni v tomto obdobi moc pohodlne...prodavaji specialni tehotenske, ale ty jsou treba az do 1000kc a to je teda podle me zbytecny...nakoupila jsem si takovy ty topy pres hlavu, protoze jsou pevne a dobre drzi...a primo dokonce v tehu mode, v malem kramku, kde mi pani poradila, ze si je hodne berou a stala me asi 220 kc....jsem s ni moc spokojena..dobre drzi a prsa me neboli.... 🙂

many
19. bře 2008

já si koupila taky těhu za 230,- ale prsa moc nedržela,tak na to pozor,pokud jsou větší je asi lepší koupit ty dražší 😉 v obchodě se mi zdála dobrá a pak jak jsem ji nosila tak naprd,vůbec nedržela prsa,to bych je měla zachvíli na břiše 😀 😀 😀

many
19. bře 2008

teď zatím nosím s kosticemi se stánku a prsa mi aspoň drží nahoře 😉 ale už musím co nejdřív mrknu po kojících,ale teda pořádných,holky chválí z Litexu,stojí třeba přes 500,- ale prý fakt prsa drží,tak uvidím,budu muset zajet do Olmika,u nás mají prd 😠

many
19. bře 2008

jsem se rozkecala,že 😀 😀 😀 😀 😉

sisstin
19. bře 2008

já mám teda asi tak 75DD a v životě jsem těhu podprdu nenosila...nosila jsem normálně svoje pusch-upky 😎

many
19. bře 2008

no jo dobrý téma 😉

many
19. bře 2008

sisstin - taky jsem slyšela,že ta těhu podprda není vůbec povinná,že jí po tobě sestřičky ani nevyžadují,takže být nemusí,že to je tvoje věc 🙂 ale je horší tady ty velikosti sehnat 😀 😀 😀 já mám doma teď 2 ze stánku 90D a jsou mi tak tak 😀 😀 😀 😀 a větší neprodávají,teda u nás ne 🙂

many
19. bře 2008

mám strach,že se pak prsa ještě nalijí,to bude asi nářez,už teď je mám jednou takový,než jsem měla předtím

sisstin
19. bře 2008

many: jo vy myslíte jako kojící jo?Tak tu jsem měla jenom do porodk..a jelikož nekojim...tak jsem ji nikdy neoblíkla 😅 na netu maj normoš velikosti až do G 😉

sisstin
19. bře 2008

many: mně kozy v těhu nerostly..a mlíko se mi nikdy neudělalo..takže já jsem furt na stejných DD 😅 ..ale jestli chceš..tak mám úplně novou 80E..kojící bílou s kosticí 😉

eliotka
autor
19. bře 2008

Já právě taky nosila vždycky jen pus-upky 🙂 Taky jsem měla áčkový, max u některých typů béčkový košíčky, prsa malá, ale teď se bojím, aby se mi nevytáhly a neměla jsem je na břiše.
Tak to abych se šla podívat po nějaké podprdě už teď. Zdálo se mi blbý jít do těho krámku a shánět se už po podrpdě, když na mě ještě nění nic vidět. 😕
many, a kde jsi si objednala ty podprdu? I když možná je lepší to zkusit...

many
19. bře 2008

já mám strach objednávat z netu,lepší je to ozkoušet v obchodě,mrknu pak v Olomouci,tam mají určo výběr,ale dobrý je,že to není povinný ta kojící 😉 ale taky si ji pro pohodlí koupím,aby se mi pak líp kojilo a nemusela venku někde sundavat vše 😀 😀

sisstin
19. bře 2008

many:no na těch kojících není moc co zkoušet..jsou to hnusy bez tvaru 😅 😅 😅

lisounek
19. bře 2008

sisstin: ale ne vsechny 😕

many
19. bře 2008

sisstin - díky,ale ten objem by mi určo nebyl 😉 když mám teď 90 akorát 😀
eliotka - já neobjednávala,byla jsem v obchodě a tam si ji zkusila a koupila,ale hodně jsem slyšela chválu na ty z Litexu,tak mrkni na stránky,holky mi psaly,že je to v Olmiku u prioru,tak jak budu mít cestu,tak tam pojedu a vyzkouším osobně,mám strach objednávat,pak to zase vracet,kdyby něco 😒

many
19. bře 2008

eliotka - mrkni prostě do nějakého těho obchodu a poptej se,neboj blbý to není 😉

lisounek
19. bře 2008

eliot: taky na me koukali jak na debila, protoze jsem nemela na sobe nic videt a kdyz jsem chtela podprdu skoro D, tak na me koukali jak na blazna...porad mi cpali S nebo velikost B fakt mazec, ale chce si to proste obchodit a zkouset, co Ti vyhovuje nejlepe....me teda ted push-upky vubec nevyhovuji, ty prsa by ted mela byt pohodlna a ne nacpana ve zvedacce, ale to je kazdeho vec, me to tak bolelo, ze se to nedalo 😖

sisstin
19. bře 2008

lisounek: no já měla teda tu s kosticí..jen jsem si jí zkusila..asi záleží, na co jsi zvyklá..já jak to není celý vyztužený..tak si připadám jak 60-letá bába s kozama u pasu 😅 😅 😅

many
19. bře 2008

jinak ty těhu podprdy bývají i krásný,ale dražší 😀 😀 😀 😀 no hlavně ať pořádně drží prsa a budu spokojená i kdyby stála 100,- 😀 😀 😀 😀

sisstin
19. bře 2008

krásný celovyztužený podprdy jsem viděla na ebay 😉 ty byly fakt pěkný 😉

lisounek
19. bře 2008

taky jsem pred tim nosila s kosticema, ale ted mi to proste neslo, fakt me tak bolely, ze ty topy mi naprosto vyhovuji a drzi mi dobre....

many
19. bře 2008

no zase já pušapky chválím,protože když jsou citlivé bradavky,.. tak ta pušapka je taková pevná a prsa pěkně drží nahoře a to je fakt potřeba 😉 ale musí být pohodlná 😉 jinak doktorka mi poradila na citlivé bradavky nosit už ty vložky na kojení a nebo stačí si tam dát odličovací tampony 😉

many
19. bře 2008

sisstin tak na to pak mrknu na ty stránky 😉

eliotka
autor
19. bře 2008

Já pushupky už nosit nemůžu. No, pohlídnu se. Prsa nemám ještě moc velká, i když na mě jo, tak třeba mi budou stačit nějaký ty sporotvní podprdy. Uvidím 😉

many
19. bře 2008

tak tak ozkoušíš a uvidíš co ti sedne 😉 každé padne něco jinýho

mikulka
2. dub 2008

Holky, taky se budu poohlížet po těhu podprdě, ale na www.litex.cz jsem žádnou těho nenašla 😕
Dnes jsem se dívala v mamashopu a měli jen jednu jedinou krajkovou!!! 😒 A ještě za 900,-.

pattie
2. dub 2008

Tak to jste mě docela překvapily, vůbec jsem netušila, že nějaká těhotenská podprsenka existuje! 😀 No, zatím se ještě vejdu do dvou svých "předtěhotenských", tak to asi zatím nebudu řešit 😉 Hoďte někdo nějakej odkaz ať vím jak to vypadá 🙂

mikulka
3. dub 2008

Prý je rozdíl hlavně v tom, že ty těhotenské mají široká ramínka. Mně už moje dosavadní nevyhovuje. Není moc prodyšná a ty těho jsou prý prodyšnější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru