Těhotenské rifle z H&M, máte zkušenost?

baaja
13. pro 2015

Holky máte některá zkušenosti s riflemi z H&M? Termín mám až na konci března a nutně bych nějaké těhu rifle potřebovala i za trošku rozumnou cenu (což v H&M docela mají). Ve Zlíně v H&M těhu zboží nemají, takže si je nemůžu zkusit a radši se ptám dopředu, než si pro ně sjedu do Olomouce nebo do Ostravy..Díky moc 🙂

basice
13. pro 2015

nosím těhotenské rifle H&M, skinny a jsou super a rozhodně bych neměnila. Celkově mám ráda značku H&M a to i dětskou kolekci, takže u mě to byla jasná volba. Mohu jen doporučit a jak píšeš, jsou za rozumnou cenou 🙂

caboonek
13. pro 2015

Ahoj, mají je cca kolem 800, ruzne barvy. Sedí docela dobre, casem i povolí, takže jsem si brala jen o cislo vetsi nez normalne a nosim je ted tyden pred prvnim TP, ktery mam na stedry den

tristizia
13. pro 2015

Já si kupovala těhu kalhoty a legíny jedině v H&M. Měla jsem normální kalhoty a tam se hned oprala barva a vytahaly se hned na kolenou. Džíny byly boží!!!

barumat
13. pro 2015

Všichni pořád vynášejí H&M do nebes a mě nějak nenadchlo. Já byla naopak nadšená v C&A. Ale vysloveně vedle asi nešlápneš ani v H&M...

pmedilkova
13. pro 2015

Mam dvoje a jsem velmi spokojena. Termín v březnu. 😉✌🏻️

evaamy
13. pro 2015

Mne hm seděly dobře, byly pohodlné, ale hodně brzo se zacaly parat a trcely z nich nitě.

berut
13. pro 2015

Ahoj, ja si je poridila minuly tyden, typ skinny, meli je ve vyprodeji za 400,- kc. Jsou fantasticky, delaji krasnou postavu, prijemnej material a pekne se nosi. Zadnou vadu zatim nezaznamenavam. Bohuzel byli dost vyprodane, chytla sem jeden z poslednich kusu a doufam, ze se trochu jeste roztahnou.. 😉

tutankhamun
13. pro 2015

Taky jsem mela obe tehu z H&M jen jsem dost pribrala i na nohou tak se me dlouho treli o sebe na stehnech takze nakonec vznikla dira, ale nosila jsem je fakt dlouho 9 mesicu urcite pocitam i po porodu minimalne mesic, ale to me pak zase uz zacali padat, protoze byla ta latkana na bricho vytahana 😉

myskaol
13. pro 2015

Jsou super, dobře sedí a na mě sehnat kalhoty to je unikum 😀 jsou pružné a pohodlné 🙂 neprohloupíš a za 700? Pfff super 😉

hojda
13. pro 2015

Já měla štěstí v CA ve výprodeji měkké eleastické za 250,- 😀

markyska88
13. pro 2015

Mám od nich jedny těhu rifle, z takového toho elastického materiálu a jsou naprosto perfektní.
Stály mě asi 800,- každopádně to byla koupě, které vůbec nelituju 🙂

alicesky
13. pro 2015

Mam dvoje skinny, kupovala jsem uz cca v 4 mes a ted (konec 6 mes.) mi jsou dost tesne (puvodni velikost mam 38) coz je asi normalni, jako nevyhodu vidim gumicku na hornim okraji strecoveho dilu ktera dost neprijemne tlaci. Asi lze vyparat, na coz se chystam. Mam jeste jine dziny kde ta gumicka neni a je to prijemnejsi, ale je fakt ze staly dvojnasob :D - jinak mi prijdou stejne..

cajomilka
14. pro 2015

Měla jsem těhotenské džíny z CaA a byly naprosto super, vydržely mi po obě těhotenství až do porodu a slouží dál jinde 😉 Stály něco málo přes 1000. V HaM jsem si nevybrala, protože jsem kvůli své postavě nechtěla skinny, tyhle byly příjemně široké a daly se výborně regulovat v pase, nosila jsem je ještě v šestinedělí a velmi nerada se s nima loučila 🙂

njanka
14. pro 2015

Měla jsem je při 2 těhotenstvích a byla jsem s nimi velice spokojená. Nosila jsem je asi od 5-6 měsíce a cca půl roku ještě po porodu. Bezvadně seděli a to jsem je měla z druhé ruky oboje. Džíny z CaA my bohužel nesedli 🙂

dada_88
4. led 2016

Koupila jsem před pár dny..pořízení stálo cca 1000Kč nevím přesně, kupovala jsem ještě pár věcí a musím říct, že jsou moc pohodlné, koupila jsem raději o číslo větší, moje číslo mi bylo také ok, ale nevím, zda neporostu i jinde, než na břiše a taky jsou pro mně pohodlnější 🙂 !Jinak tak cenově stejně mají těhotenský kalhoty v Lindexu a nebo C&A 😉

kancikova82
11. led 2016

Mám od nich kalhoty, jsou dobré, ale lepší mi přijdou z CaA, jsou sice o krapánek dražší, ale přijdou mi kvalitnější.

cernicka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru