Těhotenský pás, poraďte značku

Mohli byste mi poradit značku těhotenského podpůrného pásu a zda Vám pomohl od bolestí zad apod - předem moc děkuji
speedygon
24. bře 2014
Ahoj, já jej sice nenosila, ale přijde mi, že jediné, které splní účel, jsou takové ty s kšandami, takže skutečně bříško podepřou....ty ostatní mi přijdou jako pouhé módní doplňky...
telu
24. bře 2014
Já nosila, jsem po operaci páteře a doktor mi to doporucil, pomohl mi, záda mě skoro vůbec nebolela. Akorát v létě v tom bylo horko a moc se to nedalo nosit 🙂
lv
24. bře 2014
Moc mi pomohl, od zad a taky se mi rozestupovala stydká kost., segra s tím odhodila dvojčata, Anita bilej
ivarei
24. bře 2014
@dafly - měla jsem ho u dovijčat, pás platí pojišťovna, pokud ho předepíše ortoped. Mně gynekolog poslal k ortopedovi, ten mi napsal pás Maternity od Ergonu, přinesla jsem ortopedovi mu fotku, kde ortopeda zajímal jen ten doplatek pojišťovny - 890,42 Kč a kód veřejné zdravotní pojišťovny (ten je pro všechny pojišťovny společný, je jedno, u jaké jsi pojištěná - já mám vnitro). V lékárně pak chtěli, abych znala obvod. Ortoped nic moc nezjišťoval, ptal se, zda mě bolí záda, třísla, stydká kost nebo mám břicho dole - zkrátka proč chci pás předepsat. Neměl s tím moc zkušenost, tak se ptal, zda to pojišťovna určitě hradí - to jsem předtím ověřovala a bylo mi řečeno, že ho hradí všechny pojišťovny, tak jsem mu řekla, že jsem do pojišťovny volala a že není problém. Předepsal poukaz, kde vyplnil kód a poslal mě do lékárny. Tam už to proběhlo bez problémů, pás objednali a dorazil druhý den, doplatek nebyl žádný. Hned po nasazení pásu se mi docela ulevilo, stydká kost bolela pořád, ale třísla jen trochu a záda vůbec, navíc mi přestalo klesat břicho... Pás jsem nosila vždycky na pár hodin denně, spát v něm nejde. Kšandy jsem vyndala a je to pohdlnější.
Fakt moc doporučuju.
Ještě mi pro případ, že by tenhle pás nešel sehnat, doporučili tenhle:
http://www.zdravotnipotreby.cz/ortopedicke-pomu..., kód pro pojišťovnu je pak 04/0078922, případně ještě tenhle: http://www.lekarna.cz/pas-tehotensky-cellacare-..., kód pro pojišťovnu je 63831.
pavcza
24. bře 2014
Já měla tenhle http://www.zdravotnickyobchod.cz/protect-Matern... na vlastní náklady, nechtělo se mi někam po doktorech, užila jsem si jich dost i tak a tedy já úlevu necítila 😞 , ale možná jsem byla divnej případ, když jsem ho záhy prodala, maminka, která si ho koupila, byla hned spokojená, prý hned jak si ho nasadila, cítila úlevu.