Výběr kočárku - Anex sport

talala
30. lis 2017

Ahoj,
Chtěla jsem se zeptat zda někdo nemá zkušenosti s kočárkem anex sport? Nejlépe jestli někdo nemá v šedé kombinaci, ráda bych ho chtěla vidět na živo ale bohužel v jihočeském kraji to není možné :/

tinuska27
1. pro 2017

My sme si boli kocarky anex pozriet v obchode v Starom Liskovci (Brno),mali tam oba tipy Sport aj Cross. A hned som sa zamilovala 🙂 mali tam len dve farebne kombinacie,tak sme kocarek objednali v pozadovanej farbe a uz sa neviem dockat 🙂

talala
autor
1. pro 2017

@tinuska27
Jee děkuji za info, já jsem z českého krumlova, takže je vše docela z ruky a viděla jsem naživo jen modrou kombinaci a furt se rozhodují zda tu modrou a nebo šedou ale tu jsem na živo neviděla... jsou to dvě barvicky které se mi líbí nejvíc. Anex sport, jaký pořizujete vy? 🙂

tinuska27
1. pro 2017

Aj ja som zvazovala modru farbu a khaki..nakoniec sme objednali khaki farbu a typ cross. Ten sport mi prisiel lahsi,aj kolieska mal vacsie,bol lahky a dobre sa nim manipulovalo.ten cross je taky viac do mesta,tam sa mi pacilo ze je vacsinou z ekokuze,cize ked bude nieco spinave,ocapane..utrie sa to handrickou. Mal by dorazit v utorok,ak uz nebudem v nemocnici vyfotim a poslem😉 drzim palce pri rozhodovani

talala
autor
2. pro 2017

Děkuji moc 🙂 jsi zlata ... a ať ti dobře slouží 🙂 už jsi porodila? 🙂 nebo te to čeká ze jsi zrovna v nemocnici ? 🙂 přeji hodně štěstí

tinuska27
2. pro 2017

Dakujem pekne 🙂 termin mam v utorok,tak som este v takom ocakavani kedy to naozaj zacne a pride den D👶
Uz aby bolo po tom?
A ty si na tom ako?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru