Jak jste poznaly, že jste těhotné?

linda164
26. čer 2017

Ahoj zajímá mě jak jste poznali že jste těhotná? Samozřemně klasika jako vynechání ms vím. Děkuji předem za odpovědi 🙂

eviicka
29. čer 2017

Měla jsem pouze klasické PMS, takže nepoznala. A to jsme se už nějakou dobu snažili, takže jsem se měla napozorovanou ažaž.

janallabdnah
29. čer 2017

Ani vo sne by ma nenapadlo. Zadarilo sa cez antikoncepciu a dozvedela som sa to keď som bola na športových testoch a niečo sa im nezdalo.

madi16
22. črc 2017

Já měla hrozně citlivé bradavky a to nemívám 😀 pak divné pobolívání břicha a už jsem si dělala test 🙂

lenik93
22. črc 2017

Michala sem sekanou a ta vůně syrového masa me nakopavala, coz se nikdy nestavalo :D Moje prateta měla pohřeb a pak na zapiti jsem si dala skleničku bileho vina a bylo mě po ni hrozně špatně.. ale byla sem i po noční, tak sem myslela, že je to z únavy.. byla jsem sváteční kuřák a na oslavě sem si řekla, že si teda jedni dam.. opět šíleně špatně... a po další noční mi to už nedalo, tlacily me prsa, ale posiluju a myslela jsem, ze je o z cviceni, ale zkusiila sem test a byli // 🙂

fallingstars
22. črc 2017

Strašná únava a vlčí hlad, bolest hlavy x dní po sobě a zhoršený astma. Plus se mi MS vždy hlásila 5-6 dní předem bolestí prsou a náladovostí a tentokrát nic, prostě jako byh to neměla dostat. A taky že ne. Náladovost i bolest prsou se pak ovšem dostavily o to důrazněji 😄

kvmatonka
22. črc 2017

Za celých deset let našeho vztahu jsem ani jednou nezvracela. No ráno při mytí zubů jsem švihla hlavu do záchodu a už to jelo...Manžel s klidným svědomím odešel pro test a jasná dálnice :D

elveren
22. črc 2017

Bolela mě nateklá prsa - mívala jsem to před MS normálně, ae tohle trvalo nějak dlouho a i přes negativní testy jsem tušila, že jsem těhotná 🙂

miccone
7. srp 2017

Den před plánovanou MS jsem to poznala. Měla jsem žaludek na vode, dloubání v podbrišku, bolela mě hlava. Pak jsem si vzpomněla na mírně zašpinění týden před MS. 🙂

lstuchlova
7. srp 2017

Od pravděpodobné ovulace bolest v podbřišku. A měla jsem prostě takový pocit, ale myslela jsem si, že si to jen vsugerovávám. A ono ne, opravdu to vyšlo hned napoprvé, manžel nic jiného ani nečekal 😀

luska__
7. srp 2017

Zdálo se mi, ze jsem tehotna 🙂 30DC jsem si udělala test po snu , presto ze jsem cykly měla klidně 56 dni
6.1.2017 ❤️

sunmilie
9. srp 2017

Probudila jsem se jednou noci a prostě jsem věděla, že jsem těhotná. Ještě pak jsem ještě týden čekala na menses která nepřišla. Po týdnu čekání jsem si udělala test a opravdu tam ty dvě čárky byli. 🙂

pajushak
9. srp 2017

Já jsem neměla chuť na kávu a když sem jela do práce, tak se mi udělalo špatně v autobusu, tak jsem si vzala volno a spala celý dopoledne. Taky se mi trochu rozhodila psychika. Tak jsem jen počkala další asi 4 dny, kdy jsem to měla dostat a protože nic nenasvědčovalo tomu, že by měla MS přijít, tak jsem si udělala test a bylo to tam 😉

beetlejuice1666
9. srp 2017

Unava, unava a jeste jednou unava. Pak taky bolest podbrisku jako na menstruaci a pocit, jako by mi nekdo vycpal prsa kamenim. Test delany dnes s pozitivnim vysledkem 😉

lenkasve1
9. srp 2017

Jednou za čtvrt roku se mi posouvala menstruace, tudíž jsem si myslela že je tomu zase.Pak jsem si všimla, že mám nateklá prsa, udělala jsem si test a byly tam dvě čárky 😊

dora13
9. srp 2017

Asi sesty den po ovulaci jsme byli na svatbe a mne tam silene smrdel lososovy tatarak, to byl prvni takovy signal, ale nevenovala jsem tomu jeste pozornost. Potom asi tri dny pred ms me zacala bolet prsa a objevily se mi na nich takove malinke cervene tecky, jakoby popraskane zilky, coz jsem v zivote nemela, tak jsem si udelala test a byl pozitivni🙂 U druheho uplne to stejne, popraskane zilky a uz jsem mela jasno🙂

vonrataj
7. zář 2017

Já jsem měřila BT a sledovala se takto už delší dobu. S manželem jsme se o potomka snažili už skoro půl roku. S DR jsem byla domluvená, že když se do půl roku nezadaří začneme pak s vyšetřeními - mě i manžela. Ke konci posledního cyklu už jsem počítala s tím, že to opět nevyšlo a objednala se tedy na hormonální profil (mám ale taky jeden vejcovod a zahnutou dělohu dozadu). Navíc BT začala kolísat a tak jsem si říkala, že nějaké symptomy si snad vsugerovávám (bolest prsou a popíchávání v podbřišku) - přisuzovala jsem je PMS. Paradoxně jsem si tohle vše racionalizovala, ale musím v závěru říct, že jsem to věděla.😀 Nedokážu popsat jak, prostě věděla. 🙂 jen ty symptomy a má anamnéza mě odrazovaly... když mi v den, kdy měla přijít MS vyskočily //, byla jsem v šoku! Druhý den MS stále nikde, i ten den byly //. Už jsem to nevydržela a řekla to i manželovi 🤰❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru