Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

jannca
3. srp 2011

@kixi to máš pravdu. Já jsem zjistila, že čím mám větší bříško, tím víc mi klesala slovní zásoba a soustředěnost. A pak jsem začala ze sebe plodit takoé blbosti, fakt jsem se často i smála, ale někdy to už hraniřilo, tak jsem prostě požádala po vánocích o neschopenku. Chtěla jsem vydržet do konce ledna.

Je to strašná prča, první mimi bylo spozeno o tři roky dřív. Holky, já dva berany nezvládnu. 😀 😎

xavera
3. srp 2011

@jannca ahoj, hele je to vážně pravda, co se píše v horoskopu o těch beranech? jak jdou do všeho po hlavě? mají časté úrazy hlavy, popáleniny atd? Je tam napsáno daleko více ošklivých věcí.....jako třeba jak jsou sebestřední apod. Nechce se mi tomu věřit, jak to máš se svým prvním dítkem?

terioza1
3. srp 2011

@kixi jake blesti???!!!

kixi
autor
3. srp 2011

@terioza1 dneska me dost boli bricho celej den...hjo...zitra odpo k mudr drz pesti

kixi
autor
3. srp 2011

@jannca to me desi, ja mam narocnou praci, sama jednani, to si nemuzu dovolit 😕

terioza1
3. srp 2011

@kixi jako jak boli? Na ms? Nebo jak? Neboj se, pesticky budu drzet urcite.. v kolik jdes, abych si vzpomnela?

terioza1
3. srp 2011

@xavera Ahojky, beran je muj pritel, tata a i segra a nikdy nemeli ani popaleniny, snad jen tata 1 zlomeninu.... uraz hlavy taky nemel ani jeden 🙂 A vsichni by se pro druheho rozdali... 🙂

kixi
autor
3. srp 2011

@terioza1 jj jako ms a popichavani a tahani po celem podbrisku..jdu 17:20...dneska zase krizovy den, jsem rada ze uz jsem v posteli...ty jdes k mudr pristi tyden? v kolikatem ted jsi?

xavera
3. srp 2011

@terioza1 dík 😉 to jsou mi tedy pěkný kraviny, co se v těch horoskopech píšou...že to vůbec čtu

terioza1
3. srp 2011

@kixi tak drzim palce, aby to bylo roztahovani delohy a priprava na miminko .-) Ja jsem 4tt+4... Jdu 9.8 v 15:45 🙂 Pritel stale nevi, ze bude zase tatinek 🙂 K dr jdu s kamaradkou 😀

terioza1
3. srp 2011

@xavera treba ja jsem kozoroh a vubec to na me nesedi 😀 Necti to, je to na povaze jako takovy .-) je to individualni.. jasny, ze na nekoho to sedet muze, ale taky je spoustu lidi, co krouti hlavou, co to o nich pisou 🙂

kixi
autor
3. srp 2011

@terioza1 teda a proc jsi mu to nerekla 😀 ja jen doufam, ze uvidime srdicko zitra..snad jo...dekuju za podporu 🙂

terioza1
3. srp 2011

@kixi jeste pockam, jak dopadne UTZ... 🙂 Vis, a az pak.... Urcite srdicko bude krasne bit .-) Tuk, tuk, tuk, tuk................ 🙂

kixi
autor
3. srp 2011

@terioza1 to te obdivuju, ja bych nevydrzela...mozna to chce praxi na par detech 😀

terioza1
3. srp 2011

@kixi ja taky par deti nemam.... 🙂 Jen on ma dve 😀 ale ne se mnou 😀

kixi
autor
3. srp 2011

@terioza1 aha tak to te obdivuju asi trikrat najednou 😀 no nic, jdu odpocivat at se ten muj hrasek uklidni...jestli to tak pujde dal porodim nejakou hyperaktivni tryskomys 😀

terioza1
3. srp 2011

@kixi to neni nic k obdivu 🙂 😀 Jdi odpocivat, at mas klidne ditko a ne tu kryskomys 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xavera
3. srp 2011

@terioza1 taky jsem kozoroh 🙂

terioza1
3. srp 2011

@xavera ja mela bejt ale to, co je potom.. v unoru.. ale chtelo se mi nejak ven 😀

xavera
3. srp 2011

@terioza1 🙂 tak to já zas měla bejt už na Mikuláše a máma mě chudák 20 dní přenášela. narodila jsem se celá svraštělá a promáčená 🙂

terioza1
3. srp 2011

@xavera 😀 Ja zase o mesic driv a mela jsem 3.5kila.. kolikatyho jsi ledna?

blanches
3. srp 2011

Ahojky, jsem tu pár dní nebyla, naše rozmilé dítko mi dává nějak zabrat, musela jsem s ním do nemocnice, rostou mu stoličky a celkově je na uškrcení 😀 😀 😀 nestíhám dočítat 😅 😅.
@terioza1 obdivuji, já jsem to nevydržela a u Honzíka jsme jsme byli u testu oba, první na nej koukal manžel a teď jsem mu to prostě musela napsat přes SMS, nebylo to sice vůbec romantické, ale já to absolutně nevydržela.
@jannca mě to také tak vychází, jen nebudou po 3 letech, ale po dvou 😀 😀
@xavera to víš, že to tak není, je pravda, že jsou cílevědomí, také znám celkem dost beranů i dospělých jedinců, ale zato každé dítě je jiné, je pravda, že to naše když se vzteká, tak mlátí hlavou o zem, nebo o zeď, ale to ho určo přejde. Napodruhé budeme mít hodnou holčičku 😀 😀

terioza1
3. srp 2011

@xavera pockej ledna ne... ty jsi 26.12... ne?

terioza1
3. srp 2011

@blanches ja mu to proste nerekla.... 🙂 A zatim mu to rikat nehodlam 😀

blanches
3. srp 2011

@terioza1 to jo ale já to nějak měla potřebu vykričet do celého světa, tak jsem to aspoň hned napsala tatínkovi. 😀 Každý jsme jiný, já trpím i když mám koupený dárek pro někoho a nemůžu mu to říct, protože je to dárek 😀 😀 😀 Ukecaná ženská no 😝

xavera
3. srp 2011

@terioza1 ano, ano, 26.12. Vánoční čas 🙂

xavera
3. srp 2011

@blanches mlátí hlavou o zem nebo o zeď? ☹ to si děláš srandu snad ne? 😀

terioza1
3. srp 2011

@blanches tak s darkem to ja mam taky, ale tady nechci, abych mu zase neco nerekla a on to nevzal a pak se neco nestalo... Vis.. To je jako - jo jsem, ne nejsem, jo jsem......... proste se bojim... navic dve deti ma a musim vytusit tu spravnou situaci, kdy mu to rict 🙂 asi to pro nej nebude uz takovy terno ( i kdyz ho chtel) .-)

terioza1
3. srp 2011

@xavera mas stesti, ze nejsi na vanoce .-D ja jsem 6.1 - tri kralove.. 🙂

blanches
3. srp 2011

@xavera ne to si nedělám, prostě když není po jeho a nechci jít hned kam chce on, tak se začne vztekat a když je hodně naštvaný tak si lehne na zem obličejem dolu a začne se bouchat, nebo jde ke zdi a bouchá se do hlavy, to mě samo naštve, tak buď se seberu a jdu pryč a nebo mu vysvětluji, že si ubližuje a že ho to bude bolet. Nebo mu ještě jednu střihnu přes zadek 😉

@terioza1 rozumím co myslíš, tohle teď prožíváme spolu, oba věříme, že tentokrát to bude dobré, ale Peťovým rodičům to chceme říct, až bude srdíčko 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru