TP červenec 2018 (jsem v tom? 😮 )

tynka07
11. lis 2017

Ahojky ,,snad,, těhulínky 🙂

zkládám tuto diskuzi, aby jsme se mohli společně kochat výsledkama, pomáhat si v potížích a i pro nejkrásnější spolutěhulkování 🙂

Vkládejte testy, grafy, fotky, příznaky, no prostě cokoliv, o čem se dá skvěle bavit.
Doufám, že se tu sejdeme a všechny dorazíme skvěle až do cíle.

PS.: gratuluji k //

tynka07
autor
11. lis 2017

Jinak se na začátek jen rychle představím 🙂 jsem Týna a s manželem (9 let spolu, rok od svatby) máme už jednu holčičku Ellie (4 roky) a zachtělo se nám dalšího spolubojovníka 🙂
Snažili jsme se od června 2017 a díky MK jsem zjistila spousty věcí, které nám k vytouženému miminku určitě pomohly 🙂
Momentálně jsem 32DC, 13DPO a mám 2DZ 🙂
Testovala jsem nejdřív OT (protože jsem si myslela, že mám anovulák a chtěla jsem zkusit, jestli mi neproběhne ovu déle :D ) a tam jsem měla druhý den silnější test.čárku jak kontrolní a včera jsem poprvé zkusila TT a koukl na mne duch :D a dnes o pidi silnější, ale BT mi stoupla, tak snad 🙂

coreprincess
11. lis 2017

ahoojkyyyy je to jsme na to prisly nejak dost podobne :D jinak ja jsem Misa, je mi 27 let, mam 3leteho synka Floryho..dnes jsem 5+1 tt a ty kdy presne? 🙂 uz mas male potvrzene od doktora?? ja sem si delala test taky 32dpo (cyklus mivam 31) a uz se ukazala carka..no ale doktor na uz jeste nic nevidel pry az od 5tydny nejdrive tak v po valim na kontrolu zase 😅

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess ja podle MS 4+3tt a dle ovu 3+5tt :D a potvrzený to nemám, na gyndu budu volat v pondělí, tak se těším 🙂 Snad už i testy zesílí třeba zítra :D ať mám větší jistotu. Sice teplota se drží, ale víš jak to je :D
Jo a ahoj :D

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess a tohle jsou nejlepší kontroly, na gyndu bych v těhu mohla chodit nonstop :D ... snad už se ti něco ukáže 🙂

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 to mi povidej ja se snazila vice jak rok a nic a ted konecne :D nemohla sem uverit porad sem si rikala, ze to je naka chyba :D a on jeden sex v den ovu stacil :D uz sem rezignovala skoro :D a ono to vyslo :D ja pujdu na gyndu zase v 5+3 tak snad uz se tam neco uvidi :D

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07
to mi povidej :D hlavne ja to zatim nikomu nerekla chci to udrzet jako tajemstvi do vanoc nebo minimalne do mikulase..ale je to teda sakramensky tezky :D hlavne uz koukam po kocarkach a vsem zejo.. no a jak Ti je jak to snasis zatiim? 🙂

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess tak to je pěkný po takový době 🙂 úplně akorát 🙂
My zkoušeli od toho června, jenže díky STM jsem zjistila že děláme vše špatně. Tak jsem studovala, sem tam vzala nějakej doplněk a tenhle cyklus jsme jeli poprvé naostro a bum :D ... a hlavně já sem s těhu vůbec nepočítala. Můj graf luxusně ukazuje na anovulační cyklus, takže jsem s těhu vážně nepočítala. Zkoušela jsem si OT jestli náhodou se mi neposunula ovulka a byl téměř pozitivní, pak jsem zkoušela další den a to bylo extrémně pozitivní. A za dva dny, kdy se mi i zvedla teplota, tak jsem zkusila TT a tam ten duch :D a to sem si vyfotila a koukala na něj cestou do práce, z práce, doma pořád :D
Já to tedy řekla jen dvoum nejkám, protože jsem se málem zbláznila :D ale u nich vím že to je v bezpečí a teď tu 🙂 ani chlap to neví. Já chci rodičům dát dárek pod stromeček 🙂 takže tam vydržím určitě, ale pořád přemýšlím, jak to oznámit manželovi :D máš svou představu??
Na kočárky a tak zatím nekoukám, pořád nevěřím, jestli úplně těhu sem a čekám na ty testy až zesílí :D kočárky mne nějak zatím neberou :D spíš věci okolo. Si od června dělám deníček co a jak a teď si z něj udělám svůj těhudeníček 🙂 Můj týden po týdnu :D
A jinak snášení, až na to, že mi je často špantně a při rychlejší chůzi mne píchá podbřišek, tak dobrý co ty?? Jo a prsa mi nějak natekly :D ale nebolí.
A koukám, že už taky jedno robátko máte 🙂

coreprincess
11. lis 2017

Prosiiimteeee :D ja sem zkousela rok..manzel rekl ze minimalne 5 let dite nechce jelokoz nas malej (mame 3 letaka) je drak.. a jelikoz stavime...ale jako pochybuju ze pak jak by jsme uz vse platili hypoteku a tak ze by najednou rekl budeme mit dite kdyz by byl zvyklej na dva platy a vracet se zase k materske a rodicaku by asi nechtel :D takze sem to tak nejak na tajnooo udelala no :D
Jinak ja se snazila oz od lonska..mela sem cyklus temer pravidelny 28 dni..avsak posledni pul rok byl spise 29-31dni...takze sem spise vsadila pocitat od zadu luteralni fazi a tim odvodit ovulaci a trefa :D jeden sex za mesic a trefilo se :D takze parada
No nasim bych to chtela oznamit pod stromecek taky..hned v den co sem se to dozvedela z testu sem sla do kramu koupila detskou cepicku a k ni chci dat vzkaz...vyzvednu si to v cervenci vase vnouce :D ti budou nadseny!! ale rodicum od manzela nemam v planu to ani oznamovat nejsou to hodní lidé..s prvnim me chteli poslat na potrat takze si nezaslouzi vedet ze sem v tom takze az to uvidej tak to uvidej..
no a manzelovi sem koupila k vanocum album nase miminko a malemu kartacek na zoubky s napisem nejlepsi braska :D takze vice nez jasne jen nwm zda to vydrzim tajit jelikoz se mi to strasne chce rici ale nevim jak :D no bude teda v soku a prekvapenej :D ale snasim to tehu teda hrozne vubec ne jak s prvnim..je mi teda strasne zle nezvracela sem jeste ale nikdy nemam daleko.. citim vsechno jak pes..hrozny..uplne jako bych se mela kazdou chvilku pozvracet a jeste se citim jak imrvere opila :(

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess ty jo, takhle na tajňáka, to potěš koště :D ... já s manžou takhle dlouho nevydržím čekat, hlavně teď už pořád chodí, jak se pořád culím a tak :D takže musím co nejdřív a hlavně by mi to neodpustil.
Kamarádka mi poradila nouzový balíček... tam mu dám energeťáky, čokoládu, polštářek, špunty do uší , kondom s nápisem (kdyby tě to zase napadlo) a do toho těhu test. Chci počkat třeba pár dní a udělám si Clear Blue, kterej mám doma 🙂
A rodičům. Mojí mamce asi koupím řetízek s nožkou mimi a datem narození, nebo foktu, kterou snad už budu mít, stejně tak asi i tchýni, taťkovi něco musím vymyslet :D a zbytku rodiny (sourozenci, švagrová, babičky,...) to dám fotečku do vánočního přání a nechám poslat poštou 🙂

A nevolnosti mám taky silný. Dneska jako dobrý, ale to je tím, že jsem asi doma v klidu, ale včera v práci jsem měla taky párkrát na mále :D
Ty jsi teda ještě na rodičáku, nebo už makáš??

coreprincess
11. lis 2017

no ja uz sem od cervence v praci takze ted to snasim dost blede. zrovna ted sem v praci a jako dost hruza ..navic sem v praci sama nevim zda je to vyhodou nebo nevyhodou..pracuju kratkej dlouhej dvanactky takze docela mazec a do toho mam strasny bolesti zad takze se tu budu kroutit jak paragraf az do 21h :D

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 no a do toho mam jeste strasny navaly horka a zimy desny :D ...jako taky se mi to chce manzelovi rict ale musim vymyslet jak taky to asi reknu co nevidet :D jelikoz to se neda :D

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess ou, tak to je nepříjemný :/
Hele nevím jaká jsi ty, ale podle sebe vím 100% že to dýl jak 5 dní neudržím a to si asi dost fandím :D
Mne zrovna chytaj bolesti břicha jako při MS :O neeee :(

coreprincess
11. lis 2017

bozee sla bych si nejradsi lehnout je mi desne motam se a je mi zle a do toho me boli zada a prava ruka desny to den v praci

tynka07
autor
11. lis 2017

:D jooo a ještě 8 měsíců takhle :D no s mateřskou vlastně 7 :D ... já mám dneska volno, tak užívám, zítřek bude dost náročnej v práci, takže se připravuju, ale momentálně tu na gauči usínám :D .. nechci provokovat :D

tynka07
autor
11. lis 2017

a koukám že tu cpu blbej graf :D ... a je fajn, že mi teplota stoupá a já tam snížení :D booože :D

tynka07
autor
11. lis 2017

a zatím si to pěkně schraňuju :D

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 hele ono ses dobra ze se v tom mereni vubec vyznas to ja sem se na vsechny grafy vykaslala to jde uplne mimo me :D

coreprincess
11. lis 2017

hele to ja hazim testy na misto kde je nikdo nemuze najit :D do supliku s vlozkama :D tam se nidko nediva :D

tynka07
autor
11. lis 2017

hoď sem taky něco :D

tynka07
autor
11. lis 2017

Vyznám, ale dva měsíce jsem to studovala a tři cykly používala a jako bomba věc, jen to chce se nejdřív naučit no, taky jsem docela byla mimo. Proto jsem i šílela, že mám ten anovulační cyklus :D
Ale je to bomba... no a bereš nějaký vitamíny??

coreprincess
11. lis 2017

tak cekej neco najdu ale mazala sem to z telefonu :D mam to tady pohazeny po skupinach :D

tynka07
autor
11. lis 2017

jeee ... a to si byla kolik dní po ovulce??
Já to měla schovaný právě ve stolku u postele u deníčku :D a teď už jsou v něm nalepený :D

coreprincess
11. lis 2017

hele to sem byla jeden den po cyklu tedy 32DC jakoby a to den predtim tam jeste nebylo nic
no a ted uz je carka vyraznejsi ale foto uz najit nemuzu

tynka07
autor
11. lis 2017

neva :D já se jen bojim, že nestoupne, takže místo kočárků si pořád sahám mezi nohy jak blbá, jestli mám pořád čípek dole a tvrdej :D a čučim na různý testy, jak se jim testy zabarvovaly. A to mám ještě jen 10mlU :D

coreprincess
11. lis 2017

@tynka07 no jako v tomhle jase vubec nevyznam a nic nepoznam takze tohle vubec neresim :D uvidim co mi rekne v po doktor :D

tynka07
autor
11. lis 2017

@coreprincess na jesnu stranu skoda, dost se o svym telu naucis, na druhou mas klid :D

tynka07
autor
11. lis 2017

Hele a jeste :D co tva prsa?? Sem ted koukala do zrcadla a nejak mi zacala fialovet od dvorcu nahoru a ty nechutne zily :D

papajisek
11. lis 2017

Ahojik! Prominte, ze se sem vtiram, jeste nejsem tehu 😒 Ale jsem dnes 28dc 11dpo a vsude bilo jen ovu mam celkem vyrazny. A myslim ze
mam stejnou znacku jako tynka07. Tak me to trosku nakoplo. Myslite ze je nadeje? 🙄

tynka07
autor
11. lis 2017

@papajisek ahojky a vitej, pro to je to taky zalozeny ;)
Jinak ja sama cekam na zesileni :D
A OT mam 6 +2TT :D
Ja takovej mela 8DPO a 9DPO byl uz pozitivni a TT sem delala pro jistotu az 12DPO a ten mam tu.
Nemas graf BT?? By pomohlo. Treba doslo dele k nodaci, ale urcite to vidim dobre. Zkus zitra dalsi ;)
Drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru