• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
tak konec paniky, to je výraz pro horm. změny... tjo co t ona mě zkouší...latinu :grinning:
27. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Adioooos
27. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak to nevím, mě vlasy teda nehoustnou a že se porodem může zhoršit zrak,to vím
@lipetra páááá
27. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no já bych řekla že mi vlasy houstnou, nehty rostou jako divé,ale ty jsme měla vždy kvalitní a pleť kvalitní jako nikdy, až se to zase vrátí po porodu do normálu budu opelichaná a ještě mi dají brejle bééééééé:grinning:DD
27. čer 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak já vlasy furt stejný, nehty teda horší než před těhu a zrak mám špatnej, tak snad se moc nezhorší!
27. čer 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jo a pleť jsem teda měla špatnou a teď se rapidně zlepšila!
27. čer 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 vidíš má to i nějaké výhody, škoda, že jen dočasné
27. čer 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic já mizím, nakoupit pečivo a už mě od pc bolí zadek auuuu, tak páčko zítra...adiooos
27. čer 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 papapap,já taky pádím - na cvíčo
27. čer 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pááá
27. čer 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad zrak... já už teď mám 4 dioptrie tak to sem zvědavá co ze mě za slepce bude...
27. čer 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já jsem ve 14tt :slight_smile: moc se těšíme...termín mám 24.prosince :grinning: Tak budeme mít Veselé Vánoce :grinning:
27. čer 2011 v 17:16  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak už se konečně miminko před třemi dny ozvalo.Ty mini kopanečky jsou vážně úžasné :slight_smile: .
27. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misssutko : tak gratuluju. Já si to užívám od pátku a je srandovní, jak se stěhuje po břiše :dizzy_face:

Kaji, jsem netrpělivá na Tvé postřehy ze špuntíka. Já mám toho plnou hlávku :confounded:
27. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinaa21 ahojky, tak to máme velmi podobný termín :slight_smile:

@cell povídej přeháněj....
27. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : tak úplně největší favorit byl mutsy, lehoučkej, docela slušná korbička, ale našla jsem na něm dvě mouchy u sporťáku: nejde do úplnýho sedu, ale do slušnýho sedu jo a pak má takovej hůř ovladatelnej čudl na polohování.
No a pak Teutonka, to je asi zlatá klasika, ale když já si furt nemůžu vybrat barvu.
Inglesinu jsem vyřadila: jako hlubokej kočárek je megaluxus, pěkně prostorný, ale nejde do kombinace a já nechci mít víc kočárků, náš panelový byt holt není nafukovací

jo a vybrali jsme tam postýlku, ale na tu je fakt hodně času.
Půjdem tu Teutonku okouknout ještě jednou

:slight_smile:
27. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : a vy jste dneska byli?? :wink:
27. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy :slight_smile:
tak mě se zase udělal pod nosem luxusní opar, zase mi byla o víkendu zima atakhle to dopadá :frowning2: :confounded:
@adinaa21 ahoj, vítej :slight_smile:
@cell takže teutonka vede?
@misssutko ahojky, moje mimiško taky kopká :slight_smile:hurááááááááááááá
28. čer 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, jak je? Ja prave snidam jahudky s jogurtem a bebe dobre rano :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Jeee uz citis taky pohyby, tak to je parada :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já právě snídám musli s jogurtem,mňam :slight_smile:A pohyby cítím už od 18tt,ale velice nepravidelně, ale už to začíná být intenzivnější :slight_smile: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja ze zacatku citila ty pohyby taky nepravidelne, ale zato ted je to pravidelny skoro jak hodinky:slight_smile: Tenhle tyden uz snad konecne pojedeme juknout na ten Perego a pak ho objedname:slight_smile:
Vcera jsem nemela k snidani jogurt a muzu ti rict, ze jsem mela jogurtovy deficit. :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já taky, jak nemám jogurt přes týden, tak jsem nesvá....Ale o víkendu jogurt nemívám a vůbec mi to nepřijde :grinning:My budeme objednávat kočárek asi v září.
28. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tak to mame stejne, v tydnu jim jogurt kazdy den a o vikendu skoro vubec...ale zvyk je zelezna kosile:slight_smile:
My ho prave objedname uz ted. Teda doufam, ze je porad tak akce i s tim fusakem, nekoukala jsem nato dlouho :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak jasně, taky jseš o nějaký ten týden přede mnou :slight_smile: Já myslím, že máme na kočárek zatím čas,nejdřív musíme udělat pokojíček :slight_smile:
28. čer 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no bude hezky zaparkovany u nasich na balkone pod plachtou:slight_smile:
28. čer 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra :wink: a já si jdu objednat fusak od 0-3 let, rukávník ke kočárku a sluneční clonu :slight_smile: Našla jsem super ceny :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 kdeee?
a co zavinovačku jakou máš nebo budeš kupovat?
28. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra zavinovačku jsem koupila bílou,klasika. pak mi ještě 2 kamarádky půjčily bílou ..Ale to máš na šestinedělí, pak už to většinou nepoužiješ....a koukni sem :http://www.e-broucek.cz - fusak je emitex, pak rukávník ke kočárku taky emitex a sluneční clona dooky.....Jen přemýšlím nad barvou toho fusaku....
28. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek