Bolest zad už v 6. týdnu

eviku55
7. říj 2018

Ahoj. Jsem teprve v 6tt a silene me boli v krizi, prez kycle az do celych nohou. Nejvic me to trapi v noci a zadna poloho neulevi. Jsem uz silene unavena a nevyspala. Dr rekl, ze mi nic dat nemuze a musim to pry pretrpet. U prvniho tehotenstvi jsem to nemela..

eviku55
autor
7. lis 2018

@merope Kdepak, to uz byl posledni pokus o sourozence. V lednu mi bude 40 a uz s timhle jsem vahala jestli to jeste zkusit. No osud rozhodl za nas. Diky bohu za jedno zdrave dite, nekdo ani takove stesti nema ❤️🍀

merope
7. lis 2018

@eviku55 Tak to je škoda, ale docela ti rozumím - je mi 43, čekám své první, mám "v mrazáku" sourozence a jsem tak utahaná, že vlastně ani nevím, zda ty sourozence dám aspoň zkusit (ač bych teda chtěla, když už jsou).

eviku55
autor
8. lis 2018

@merope Je, tak to Ti drzim pesti, at vse dobre zvladnes. Ono je to vycerpavajici, ale to dite za to proste stoji ☺️ 🍀

125katulka125
10. únor 2020

když jsem byla těhotná, tak mě taky všechno bolelo a nepřestalo to ani po porodu, teď beru na klouby klouby flexi a rozdíl je teda veliký, tak doporučuji 🙂

widowblack
10. únor 2020

Myslím si že s téhotenstvím tohle nebude spojené ... spíš bych se obrátila na ortopeda / fizioterapeuta jestli nemáš něco bloklého 😉 v 6 tt je to jen shluk buňek co se uhnizďuje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru