Covid v 24. tt. Jak to teď chodí?

adepickova
20. bře 2022

Dobrý den ,chtěla jsem se vás zeptat,ze čtvrtka na pátek celý den ,jsem měla vysoké teploty nad 38,bolest celého těla, nohou že jsem se nemohla ani postavit,to už pominu,zůstala bolest nohou,hlavy ,rýma, a když smrkam tak jen krev(nevím zda je spojeno s covidem)dnes jsem udělala antigenni test jen pro jistotu a vyšel pozitivní,i druhý kontrolní, jak se to teď řeší? Normálně zavolat obvodni dr a jít na pcr?nemůže to nějak miminku ublížit?děkuji za odpověď

gbp
20. bře 2022

@adepickova na 1 pcr test muzes jit zadarmo i bez zadanky. ja sem to tak udelala, aby to bylo rychlejsi. vysledek jsem volala i na gyn a dostala injekce na redeni krve.

adepickova
autor
20. bře 2022

@gbp děkuji za radu 😊ja právě myslela ze uz testy jsou jen na zadanku,jak se to furt mění tak už jsem se v tom jak jelen🙈ještě taková pitomá otázka l čemu injekce má ředění krve 🤷‍♀️

gbp
20. bře 2022

@adepickova ted od zacatku mesice je jeden pcr za mesic zdarma pro ockovane i neockovane.
gynekolozka mi rekla, ze covid zpusobuje krevni srazeniny na placente, tak pry radeji preventivne.

adepickova
autor
20. bře 2022

@gbp takže lepší tam zavolat taky už zítra?že se chystám na pcr a že jí dám vědět výsledek?

gbp
20. bře 2022

@adepickova nekdo to nepredepisuje 🤷🏼‍♀️ zalezi doktor od doktora. ale ja by h se radsi poradila.

adepickova
autor
20. bře 2022

@gbp chápu zkusím mu zítra zavolat,a budu moudřejší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru