Hemeroidy v osmém měsíci. Jak tomu ulevit?

jennalora
5. kvě 2020

Zdravim vsechny maminky
Mam zhruba 7 týdnu do porodu a vcera jsem si vsimla jednoho bolestiveho hemeroidu, ktery je vnější, ale šíleně bolí a nepomáhá ani sprcha... Zkusila jsem česnek s olivovým olejem, ktery mi to sice znecitlivel, ale po potřebě to znovu rozbolelo... Mam strach aby mi nepraskl treba při nebo pred porodem a jaky názor máte na Detralex? Nebo máte i jiné typy jak tomu ulevit...Děkuji za jakoukoliv pomoc a radu

lv
5. kvě 2020

Detralex je dobrý, ber ho. Kup si Faktu mast, po každé potřebě umýt, namazat. Hodně pít, jist probiotika, abys neměla tuhou stolici.

jennalora
autor
5. kvě 2020

@lv děkuji za radu... Šíleně to bolí a nemůžu dělat nic jiného než jenom ležet a když jdu na wc tak to taky nejde moc vydržet

lv
5. kvě 2020

@jennalora ta mast zabere hned, no jde to chladit ale já jaksi ledovou vodu ee

alinka1993
5. kvě 2020

Mě hodně pomohla dubová kůra a vlažná voda

sonnenaufgang
5. kvě 2020

Za mě hemagel prokto čípky. Vždy pomohly.

martt
5. kvě 2020

Mne pomáhá dubová kůra a používám ještě vlhceny toaletni papír s dubovou kůrou když mám problémy s hemeroidy.

krupka3
6. kvě 2020

Kup si na omyvani nebo mazani neco s dubovou kurou! A pridej vlakninu do stravy, klidne si kup i psyllium v lekarne, usnadni ti vyprazdnovani.

dat
6. kvě 2020

Dubova kura + Detralex 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru