Klid na lůžku v 30tt, máte zkušenost?

apistekova
4. lis 2015
Přeji pěkný den maminky a těhulky,
při posledním vyšetření mi můj doktor řekl, že je potřeba abych odpočívala, že se může stát, že do dvou týdnů porodím. Řekl mi v podstatě jen, že malý naléhá hlavičkou a bylo mi doporučeno odpočívat a za dva týdny na kontrolu a v případě zhoršení prý rovnou do nemocnice. Víc mi vlastně neřekl, tak toho moc nevím 😞 Máte prosím některá s takovou situací zkušenost? Nevím, jestli musím opravdu jen ležet a nic nedělat nebo nevadí krátká procházka nebo aspoň opláchnout nádobí.
zvalentova
4. lis 2015
ano, prostě co nejvíce ležet, max. pohyb po bytě na wc a do sprchy. Nákupy buď manžel nebo Tesco. Pokud by to nestačilo, další instance je porodnice.
S dvojčaty jsem ležela do 28tt. Rodila jsem 35+6. Raději klidový režim doma se vším komfortem než týdny v nemocnici. Toť můj názor. Držím palce 🙂
no_title
4. lis 2015
Určitě klid, i gruntování nech na partnerovi. Užij si to, dej si filmeček, čokoládu a veget na gauči 🙂 Já vždycky zajásám, když mám klid na lůžku i kvůli chřipky, protože jinak si odpočinek ani nedopřeju 🙂 Jinak, pokud chceš oddálit porod, doporučuje se pít kontryhelový čaj, ale o tom se určitě poraď s gynekologem i kdyby jen telefonicky.
tehulka12
5. lis 2015
Podle novych studii bylo zjisteno,ze klid na luzku nic moc netesi.Muze se stat ,ze prisny klid na luzku muze i situaci zhorsovat.Klidne bych nejake nenarocne prochazky dala.Nesmis se moc prepinat,ale krasny podzim venku si jit prohlednout muzes.

Sem začni psát odpověď...

Odešli