Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kondylomata. Máte s tím zkušenost?

sweettyy
17. kvě 2020

Hezký den maminky, jsem ve 25tt těhotenství a objevili se mi kondylomata jak zvenku tak v pochvě, pan doktor mě odeslal na odstranění laserem v lokální anestezii a bude se to dělat na 3x ( jeden týden trochu, druhý týden zase trochu a třetí týden zbytek) léčí se to jako popalenina a nedovedu si představit že takhle mám trpět 3 týdny místo abych si užívala těhotenství... Chci se zeptat máte stim skusenosti? Dost silně uvažuji že zákrok zruším a radši si vytrpim porod císařem a kondylomata vyřeším v celkové anestezie najednou až po porodu... Už mám dvojčata a porod císařem takže pro mě císařský řez nebude žádná novinka, moc děkuji za odpovědi...

mimiamimia
17. kvě 2020

Prej vytrpim porod cisarem...😀 spis budte rada, ze nebudete muset trpet porod normalni. Zkusenost mam. Mela jsem uvnitr. Pred porodem me odmitali uz poslat na kolposkopii, kam jsem mela nakazano pred porodem jit. A chteli me nechat normalne. Vysetreni jsem si vydupala a lekar ss zdesil, ze absolutne nemohu rodit prirozene a hned me objednavali na cisar. Ze za tyden cisar a ze musime doufat, ze to vydrzim, nebot uz jsem dost otevrena. Tyden hruzy. Rodila jsem cisarem a jsem rada, ze jsem nemusela vytrpet prirozeny porod.

miba10
17. kvě 2020

@sweettyy ahoj, já sice neměla v tehu ale před, ale měla jsem jeden větší. Dělali v lokalce. Umrtveni hodně nepříjemné, ale to bylo jediné. Jinak mě to brali skalpelem. Krvacelo to jen chvilku než jsem dojela domu. Pak už nic. Není se čeho bát,ale chápu tvé obavy v tehu. Ten výkon je bezpečný, není to žádný velký zásah.

krupka3
18. kvě 2020

@mimiamimia Diky zenam jako jsi ty trva tak dlouho zmenit mentalitu okolo porodu. Vaginalni porod muze byt horor, ale stejne tak muzes rodit prirozene, v klidu a pohode a zazit uzasny zazitek. Nemluve o tom, jake jsou v tom rozdily pro dite. Zalezi jen na tom, s cim do toho jdes a jak si to zaridis. Rozhodne pokud do toho pujdes s tim, ze je to tvoje nocni mura, prirozene a v klidu neporodis. Neber tuhle moznost jinym zenam uz tim, ze budes kolem sebe rozsevat strach.

Sem začni psát odpověď...

Odešli